Звіт тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин конфлікту в Закарпатській області про виконану роботуСторінка1/3
Дата конвертації06.05.2016
Розмір0.65 Mb.
ТипЗвіт
  1   2   3
ЗВІТ

Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин конфлікту в Закарпатській області

про виконану роботу
11 липня 2015 року близько 13.00 у м. Мукачеве Закарпатської області стався збройний конфлікт між групою озброєних осіб у військовій формі з символікою „Правого сектору” та охоронцями спортивного комплексу „Антарес”. Після прибуття на місце події працівників міліції учасники вказаного конфлікту застосували стосовно них вогнепальну зброю.

У результаті цього конфлікту тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості отримали працівники правоохоронних органів та цивільні особи. Були також знищені та пошкоджені автомобілі УМВС України в Закарпатській області.

Враховуючи надзвичайний суспільний резонанс, який викликала зазначена подія, Верховна Рада України Постановою „Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин конфлікту в Закарпатській області” від 14 липня 2015року № 598-VIII утворила Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань розслідування обставин конфлікту в Закарпатській області (далі – ТСК).

Головою ТСК Верховна Рада України обрала народного депутата України Паламарчука Миколу Петровича (фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”), а її членами – народних депутатів України:


Антонищака 
Андрія Федоровича

-

фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА;”
Геращенка 
Антона Юрійовича

-

фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ;
Капліна 
Сергія Миколайовича

-

фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;
Костенка 
Павла Петровича

-

фракція Політичної партії „Об’єднання „САМОПОМІЧ”;
Крулька 
Івана Івановича

-

фракція політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина””;
Лунченка 
Валерія Валерійовича

-

фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Мельничука 
Івана Івановича

-

фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;
Мосійчука 
Ігоря Володимировича

-

фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
Папієва 
Михайла Миколайовича

-

фракція Політичної партії „Опозиційний блок”;
Пастуха 
Тараса Тимофійовича

-

фракція Політичної партії „Об’єднання „САМОПОМІЧ”;
Пацкана 
Валерія Васильовича

-

фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;
Святаша 
Дмитра Володимировича

-

група Партія „Відродження”;
Тетерука 
Андрія Анатолійовича
фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Шаповалова 
Юрія Анатолійовича

-

група „Воля народу”.

Основним завданням ТСК визначено здійснення парламентського контролю за станом забезпечення неупередженого та прозорого розслідування обставин вказаного конфлікту.

За період роботи ТСК проведено 7 засідань: 5 із яких відбулися у приміщенні Верховної Ради України (15, 17, 22 липня, 5 серпня, 17 вересня 2015 року), та 2 виїзних – у Закарпатській області (18 – 21 липня, 17 – 20 серпня 2015 року).У засіданнях ТСК взяли участь заступник Генерального прокурора України Столярчук Юрій Васильович, заступник Міністра внутрішніх справ України Паскал Василь Федорович, перший заступник Голови СБУ – керівник Антитерористичного центру при СБУ Маліков Віталій Володимирович, перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Серватюк Василь Миколайович, начальник Головного слідчого управління МВС України Вакуленко Олександр Федорович, начальник Головного слідчого управління СБУ Остафійчук Григорій Володимирович, старший прокурор Генеральної прокуратури України Голінченко Олександр В’ячеславович, начальник штабу АТЦ СБУ Кузнєцов Геннадій Іванович, начальник Головного управління власної безпеки ДФСУ Шеремет Юрій Віталійович, заступник Голови Державної фіскальної служби України Лікарчук Костянтин Ігорович, начальник Головного слідчого управління фінансових розслідувань ДФСУ Мельник Вадим Іванович, директор Департаменту оперативної діяльності ДПСУ Цигикал Петро Олександрович, старший слідчий в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України Попов Андрій Олександрович.

Для надання інформації про відомі їм обставини вказаного конфлікту на засідання ТСК були офіційно (безпосередньо та через Голову Верховної Ради України) запрошені народні депутати України В.І. Балога, М. Найєм та Д.А. Ярош. У засіданні ТСК взяв участь та надав відповідні пояснення лише народний депутат України М.Найєм, а народні депутати України В.І. Балога та Д.А. Ярош на засідання ТСК не прибули та відомої їм інформації щодо обставин конфлікту не надали.

Свої пояснення щодо зазначеного конфлікту на виїзному засіданні ТСК 18 – 21 липня 2015 року надали:

Ланьо М.І.народний депутат України;

Шаранич С.О. – начальник УМВС України в Закарпатській області;

Гелетей В.В. – в.о. начальника УСБ України в Закарпатській області;

Цигейко П.О. – директор департаменту оперативно-розшукової діяльності Державної прикордонної служби України;

Пашкуляк А.В. – заступник директора філії „Кіровський спецкар'єр”;

Шимоняк В.В. – начальник Мукачівського МВ УМВС України в Закарпатській області (далі – Мукачівський МВ УМВС);

Щадей В.В.– співробітник УСБУ в Закарпатській області;

Гурцик А.В. – заступник начальника Мукачівського відділу СБУ;

Товкан Я.В. – заступник начальника Мукачівського МВ УМВС;

Стойка Васильбатько командира Добровольчого українського корпусу військово-політичного руху „Правий сектор” (далі ДУК ВПР „Правий сектор”) Романа Стойки;

Хаятова Аллапомічник Голови Закарпатської ОДА;

Губаль В.І.колишній Голова Закарпатської ОДА;

Москаль Г.Г.Голова Закарпатської ОДА;

Крутяк Роман – в.о. керівника Закарпатської митниці ДФСУ;

Ленд’єл З.З.міський голова м. Мукачеве;

Янко В.М. – прокурор Закарпатської області;

Сачко Олександр – представник ДУК „Правий сектор”.

Робота ТСК проходила публічно, на її засідання ТСК запрошувалися та були присутні представники ЗМІ, за погодженням членів ТСК та запрошених на її засіданнях постійно проводився запис на диктофон та велися стенограми засідань.

ТСК направила понад 70 звернень до Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної фіскальної служби України, Державної прикордонної служби України, Закарпатської обласної державної адміністрації та інших державних і недержавних установ щодо надання інформації, матеріалів та документів, які стосуються вказаного конфлікту.1. У результаті своєї діяльності ТСК встановила таке.

За фактом збройного конфлікту, який мав місце 11 липня 2015 року в м. Мукачеве, правоохоронні органи відкрили ряд кримінальних проваджень, у яких проводиться розслідування.

11 липня 2015 року прокуратура Закарпатської області відкрила кримінальне провадження (№ 42015070000000192) за фактами створення невстановленими особами з числа учасників ДУК ВПР „Правий сектор” злочинної організації з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, перебування у її складі та участі у злочинах, вчинюваних такою організацією, а також вчинення зазначеними особами терористичних актів 11 липня 2015 року близько 14.00 по вул. Лєрмонтова, 33, біля розважального комплексу „Червоний дракон” у м. Мукачеве та на автодорозі загальнодержавного значення „Київ – Чоп”, біля АЗС „Народна”, розташованої по вул. Лавківській, 1а, при виїзді з м. Мукачеве у напрямку м. Свалява Закарпатської області із застосуванням вогнепальної зброї, гранат та гранатометів, внаслідок чого цивільні особи та співробітники правоохоронних органів отримали вогнепальні та осколкові поранення різних ступенів тяжкості, а також пошкоджено або знищено автотранспортні засоби, що належать цивільним особам та правоохоронним органам, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених у частині 1 статті 255, частині 3 статті 258 Кримінального кодексу України (далі – КК України) (створення злочинної організації; терористичний акт).

12 липня 2015 року за фактами вказаних подій, що відбулися 11 липня 2015 року в м. Мукачеве, слідчі слідчого відділення Мукачівського МВ УМВС внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань(далі ЄРДР) за № 12015070050000236 за ознаками складу кримінальних правопорушень, передбачених у частині 1 статті 263 та частині 4 статті 296 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами; хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної зброї).

13 липня 2015 року Генеральна прокуратура України внесла відомості до ЄРДР за № 42015000000001435 за фактом перевищення службових повноважень співробітниками УМВС України в Закарпатській області, які під час подій у м. Мукачеве Закарпатської області, що розпочалися близько о 14.00 у вигляді озброєного протистояння 11 липня 2015 року з невстановленими бійцями ДУК ВПР „Правий сектор”, першими відкрили вогонь на ураження, що спричинило тяжкі наслідки, а саме загибель двох осіб та отримання поранень різного ступеня тяжкості чотирма особами з кола бійців ДУК ВПР „Правий сектор”, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого у частині З статті 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень).

21 липня 2015 року за фактом створення злочинної організації під керівництвом Р.В. Стойки, представники якої брали участь у подіях 11 липня 2015 року в м. Мукачеве, Слідче управління УМВС України в Закарпатській області внесло відомості до ЄРДР за № 12015070050000236 за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 255 КК України (створення злочинної організації).

21 липня 2015 року Слідче управління УМВС України в Закарпатській області відкрито кримінальне провадження № 12015070000000243 за фактом створення злочинної організації за ознаками злочину, передбаченого частині 1 статті 255 КК України.

В ході розслідування у вказаному кримінальному провадженні встановлено, що до складу злочинної організації під керівництвом Стойки Р.В., крім нього, входили ще 12 осіб, а саме: Каганець Р.М., Горбенко Р.І., Фон-Гутенберг Е.М., Керімов А.А., Бурча В.В., Деяк С.В., Мунчак Р.В., Тиховіз Р.О., Форкош О.О., Шманьо І.Ф., Сабо О.А., Латик Б.Т.22 липня 2015 року прокуратура Закарпатської області вказане кримінальне провадження об'єднано з 5 кримінальними провадженнями, відкритими за фактами вчинення окремими особами з числа членів злочинної організації 17 злочинів різної категорії, та присвоїла йому єдиний № 22013070000000071.

У зазначеному кримінальному провадженні складено повідомлення про підозру Стойці Р.В. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого у частині 2 статті 345 КК України, однак його не вручено у зв'язку з невстановленням місця знаходження останнього.

Головне слідче управління Генеральної прокуратури України об’єднало в одне провадження кримінальні провадження № 42015070000000192 від 11 липня 2015 року та № 42015000000001435 від 13 липня 2015 року.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42015070000000192 від 11 липня 2015 року за фактами створення невстановленими особами з кола бійців ДУК ВПР „Правий сектор” злочинної організації з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, перебування у її складі та участі у злочинах, вчинюваних такою організацією, вчинення зазначеними особами терористичних актів за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених у частині 1 статті 255, частині 2 статті 258 КК України, а також перевищення службових повноважень співробітниками УМВС України в Закарпатській області в ході затримання бійців ДУК ВПР „Правий сектор” за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого у частині 3 статті 365 КК України, проводиться Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України і перебуває на особистому контролі Генерального прокурора України.

Крім того, органи внутрішніх справ здійснюють досудове розслідування у 8 кримінальних провадженнях, пов’язаних із наведеними подіями:

– за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених у частині 4 статті 296, частині 1 статті 263 КК України. У ході проведення обшуків в рамках кримінального провадження за місцем проживання членів ДУК ВПР „Правий сектор” виявлено вогнепальну зброю та набої до неї (Мукачівським МВ УМВС внесено відомості до ЄРДР за № 12015070040002394 від 12 липня 2015року);

– за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого у частині 1 статті 263 КК України. У помешканні одного з ймовірних підозрюваних виявлено: мисливську рушницю „Зауер”, калібру 20 мм, мисливську рушницю „Mamnhucher SS G 69”, мисливську рушницю „Hova Hogue”, мисливську рушницю „Remington”, рушницю „ІЖ 18”, рушницю МЦ 21-12, рушницю „Balazar R8 308”, рушницю „ИЖ 54”, набої калібру 5,56х45 мм в кількості 15 штук, набої маркування Т308 в кількості 36 штук (слідче відділення Мукачівського МВ УМВС внесло відомості до ЄРДР за № 12015070040002406 від 13 липня 2015 року);

– за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого у частині 1 статті 263 КК України. У помешканні іншої особи із числа імовірних підозрюваних виявлено мисливську рушницю „ІЖ-15”, 45 набоїв до мисливської зброї калібру 5,45 мм (СВ Мукачівського МВ УМВС внесено відомості до ЄРДР за № 12015070040002412 від 13 липня 2015року);

– за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого у частині 2 статті 147 КК України У вказаному кримінальному провадженні встановлено, що 13 липня 2015 року, до чергової частини Мукачівського МВ УМВС надійшов рапорт дільничого інспектора міліції Мукачівського МВ УМВС з відомостями про те, що ним, під час несення служби по охороні громадського порядку в с. Бобовище Мукачівського району було отримано повідомлення від секретаря Бобовищанської селищної ради про те, що цього дня в один із магазинів села зайшов громадянин у цивільному одязі, який придбав свічки, нитки та металеву кружку, після чого направився в напрямку с. Лохово Мукачівського району. Побачивши автомобіль працівників міліції, зазначений громадянин схопив під руку малолітнього Головачка Володимира Володимировича, 2004 року народження, який на узбіччі дороги випасав кіз, витяг із кишені штанів гранату та, зірвавши чеку погрожував працівникам міліції її вибухом. Після цього із вказаного місця разом із малолітнім Головачком В.В. втік у ліс до гір. Через деякий час, зв’язавши заручнику ноги мотузкою, він залишив його в лісі. (Мукачівський МВ УМВС вніс відомості до ЄРДР за № 12015070040002410 від 13 липня 2015 року).

– за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених у частині 4 статті 296, частині 2 статті 146 КК України (Ужгородським МВ УМВС України у Закарпатській області внесені відомості до ЄРДР за № 1201500700300000380 від 03 лютого 2015 року). У ході розслідування у зазначеному кримінальному провадженні проведено обшуки за місцем проживання членів ДУК ВПР „Правий сектор” та місцем розташування їх офісу, під час яких:

– в офісі ДУК ВПР „Правого сектору” виявлено та вилучено гранату "Ф1", 100 патронів калібру 7.62 мм (внесені відомості до ЄРДР за № 120150070030002204 від 13 липня 2015 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого у частині 1 статті 263 КК України).

– в помешканні одного з числа імовірних підозрюваних виявлено та вилучено предмет схожий на прилад нічного бачення, 143 набоїв калібру 7.62 мм, 11 патронів калібру 9 мм, 3 магазини до автоматичної зброї, 5 гранат "РГД-5", 2 гранати "Ф1" (внесені відомості до ЄРДР за № 120150070030002201 від 13 липня 2015 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого у частині 1 статті 263 КК України);

– в помешканні іншої особи з ймовірних підозрюваних виявлено та вилучено гвинтівку KRAL, кал. 4.5 з оптичним прицілом, автомат "АКСУ-74" (внесені відомості до ЄРДР за № 120150070030002197 від 12 липня 2015 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого у частині 1 статті 263 КК України).

Станом на 14 вересня 2015 року Генеральна прокуратура України вирішує питання про об’єднання усіх кримінальних проваджень, пов’язаних із подіями 11 липня 2015 року у м. Мукачеве в одне кримінальне провадження, розслідування якого продовжить раніше утворена міжвідомча слідча група під керівництвом Генеральної прокуратури України.2. Аналіз інформації, отриманої від правоохоронних органів України та від опитаних ТСК осіб, дозволив встановити загальну картину подій, які відбулися 11 липня 2015 року в м. Мукачеве.

11 липня 2015 року близько 13:00 група представників батальйонів у Закарпатського ДУК ВПР „Правий сектор” (близько 12 осіб) заблокувала дорогу в обох напрямках руху по вул. Лєрмонтова у м. Мукачеве (район спортивно-оздоровчого комплексу „Антарес”). Група мала у своєму розпорядженні чотири автомобілі (два позашляховики марки „Джип-Гранд Черокі”, один позашляховик марки „Ісузу-Трупер” та один позашляховик марки „Нісан-Навара” з відкритим багажним відділенням на якому було встановлено тримач для кулемета з наклейками „Правий сектор”) та була озброєна автоматичною вогнепальною зброєю.

У цей час в офісному приміщенні, розташованому на території спортивно-оздоровчого комплексу „Антарес”, проходила зустріч представників Закарпатського ДУК „Правий сектор” з народним депутатом України Ланьом М.І.. Під час цієї зустрічі один із представників ДУК ВПР „Правовий сектор” заподіяв вогнепальне поранення охоронцю вказаного закладу Русняку Ю.Ю. (від отриманого поранення помер 20 липня 2015 року у лікарні).

Приблизно о 13:20 представники Закарпатського ДУК ВПР „Правий сектор”, які перебували на вулиці біля спортивно-оздоровчого комплексу „Антарес”, здійснили кілька попереджувальних пострілів у повітря, частина з них зайшла на територію зазначеного закладу.

Близько 13:40 двоє осіб у військовій формі винесли з території вказаного спорткомплексу непритомнго Русняка Ю.Ю. та поклали його в багажне відділення одного з автомобілів. У цей же час на місце події прибули співробітники Мукачівського МВ УМВС на чолі з його начальником Шимоняком В.В. Працівники міліції заблоковали з двох сторін відхід зазначеній озброєній групі Закарпатського ДУК ВПР „Правий сектор” із використанням чотирьох службових автомобілів.

Після цього начальник Мукачівського МВ УМВС Шимоняк В.В. зробив спробу контакту із групою представників Закарпатського ДУК ВПР „Правий сектор”, які відкрили вогонь із автоматичної зброї в бік останнього та вимагали від працівників міліції скласти зброю.

Приблизно о 13.50 представники Закарпатського ДУК ВПР „Правий сектор”, погрожуючи автоматичною зброєю, на чотирьох автомобілях поїхали у напрямку смт. Чинадієво, пошкодивши при цьому службові автомобілі Мукачівського МВ УМВС.

О 13.50 начальник Мукачівського МВ УМВС Шимоняк В.В. доповів про зазначений факт керівництву УМВС та, увівши в дію план „Перехват”, віддав наказ частині особового складу міського відділу внутрішніх справ виїхати до АЗС „Народна”, розташованої на автодорозі „Київ-Чоп”, щоб заблокувати вказану групу озброєних представників Закарпатського ДУК ВПР „Правий сектор” та вжити заходів щодо їх затримання. Приблизно через 10 хвилин після цього Шимоняк В.В. разом з іншими працівниками міліції (в кількості 19 осіб) прибув до АЗС „Народна”.

У цей же час до АЗС „Народна” також прибув заступник начальника УМВС України в Закарпатській області Русин В.О. разом із двома працівниками УДАІ УМВСУ в Закарпатській області.

О 14.05 за розпорядженням заступника начальника УМВС України в Закарпатській області Русина В.О. працівники міліції на перехресті вул. Данила Галицького в м. Мукачеве та автодороги державного значення „Київ-Чоп” поблизу с. Лавки Мукачівського району виставили посилений міліцейський блок-пост.

За вказівкою заступника начальника УМВС України в Закарпатській області Русина В.О. міліцейські автомобілі „Фольксваген-Пассат”, та „ВАЗ-2114” заблокували проїжджу частину дороги „Київ-Чоп”, неподалік від АЗС „Народна”.

О 14.10 до перехрестя вул. Данила Галицького та автодороги державного значення „Київ-Чоп” поблизу с. Лавки під'їхали чотири автомобілі з представниками Закарпатського ДУК ВПР „Правий сектор”, які зупинилися приблизно за 100 метрів від блок-поста та відкрили з кулемета попереджувальні постріли в повітря. У відповідь працівники міліції також здійснили декілька попереджувальних пострілів із автоматичної зброї в повітря.

Після цього відбулися перемовини між заступником начальника УМВС України в Закарпатській області Русином В.В. та керівником групи Закарпатського ДУК ВПР „Правий сектор” Стойкою Р.В., які тривали близько 5-7 хвилин. За даними МВС України, у ході перемовин заступник начальника УМВС України в Закарпатській області Русин В.О. запропонував усім членам озброєної групи скласти зброю та здатися, однак вони від цього відмовилися.

Приблизно о 14.20 до АЗС „Народна” на службовому автобусі прибули співробітники Роти міліції громадської безпеки особливого призначення УМВС України в Закарпатській області (далі - РМГБОП).

У цей час представники Закарпатського ДУК ВПР „Правий сектор” відкрили вогонь із ручного протитанкового гранатомета, кулемета та іншої вогнепальної зброї в сторону службових автомобілів та працівників міліції, які блокували їм виїзд. Внаслідок цього окремі працівники РМГБОП, Мукачівського МВ УМВС та УМВС України в Закарпатській області отримали вогнепальні тілесні ушкодження.

У зв’язку з тим, що блокпост був виставлений поблизу АЗС „Народна” виникла реальна загроза пожежі та вибуху на вказаній АЗС..

Продовжуючи стрілянину, бійці Закарпатського ДУК ВПР „Правий сектор” на автомобілях здійснили прорив у напрямку с. Лавки. Працівники міліції застосували до них табельну вогнепальну зброю. При цьому працівники міліції не забезпечили блокування місця події для неможливості доступу цивільних осіб та транспортних засобів. Прорвавши кордон із службових автомобілів, бійці Закарпатського ДУК ВПР „Правий сектор” поїхали до с. Лавки, Мукачівського району.

Внаслідок перестрілок вогнепальні та осколкові поранення на блок-посту отримали сім працівників міліції та п'ять цивільних осіб, які випадково опинилися на місці події, а також повністю згоріли два службових автомобілі „Фольксваген-Пассат”, д.н.з. 07 01-80 та 07 01-83 Окрім цього в результаті зазначених подій зазнали пошкоджень службові автомобілі „Шкода-Октавія”, д.н.з. 07 05-23, „ВАЗ-21144”, д.н.з. 07 02-97, „Тойота-Пріус”, д.н.з. 07 05-63, автобус „Богдан-Ісузу”, д.н.з. 07 03-83, автомобілі „Хюндай – Ш”, д.н.з. 07 00-88, та „Тойота-Пріус”, д.н.з. 07 01-68.

У подальшому проведення спецоперації із затримання озброєних представників Закарпатського ДУК ВПР „Правий сектор” здійснювалося працівниками СБУ та МВС України.


Каталог: wp-content -> uploads -> 2016
2016 -> № уроку Тема уроку Сторінка підручника (зошита) Дата Примітка Розділ
2016 -> Додаток до рішення Одеської міської ради від № міська цільова програма
2016 -> Додаток до рішення Одеської міської ради від № Підсумковий звіт про виконання міської цільової Програми розвитку молодіжного
2016 -> Звіт про результати виконання Загальнодержавної соціальної цільової програми протидії віл-інфекції/сніду на 2014-2018 роки за 2014 рік
2016 -> Методичні Рекомендації Запобігання і виявлення
2016 -> Реферат з курсу "Економіка праці та соціально-трудові відносини " на тему : " Соціальне партнерство"
2016 -> Закон УкраЇни Про внесення змін до деяких законів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус
2016 -> Положення (норми) проекту Закону Закон України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України»
2016 -> Наказ Міністерства внутрішніх справ України №
2016 -> Титульний аркуш Підтверджую ідентичність електронної та паперової форм інформації, що подається до Комісії, та достовірність інформації, наданої для розкриття в загальнодоступній інформаційній базі даних Комісії


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка