Звіт щодо виконання районної Програми підвищення ефективності діяльності прикордонних військ, військових частин, райвійськкомату на 2014-2016 роки та про затвердженняДата конвертації13.12.2016
Розмір0.81 Mb.
ТипЗвіт

У К Р А Ї Н А

НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Х позачергова сесія VІІ скликання

РІШЕНННЯ № -10/16
___ грудня 2016 року м. Новоселиця
Про звіт щодо виконання районної Програми підвищення ефективності діяльності прикордонних військ, військових частин, райвійськкомату на 2014-2016 роки та про затвердження Комплексної Програми підвищення ефективності діяльності прикордонних військ, військових частин, райвійськкомату на 2017-2019 роки

Заслухавши та обговоривши звіт начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації Каптаря В.Г. «Про виконання районної Програми підвищення ефективності діяльності прикордонних військ, військових частин, райвійськкомату на 2014-2016 роки», інформацію «Про затвердження Комплексної Програми підвищення ефективності діяльності прикордонних військ, військових частин, райвійськкомату на 2017-2019 роки», співдоповідь голови постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій Пріску В.В., враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України“ Про місцеве самоврядування в Україні”, районна радаВИРІШИЛА:

1. Затвердити звіт начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації Каптаря В.Г. «Про виконання районної Програми підвищення ефективності діяльності прикордонних військ, військових частин, райвійськкомату на 2014-2016 роки», що додається.

2.Затвердити Комплексну Програму підвищення ефективності діяльності прикордонних військ, військових частин, райвійськкомату на 2017-2019 роки (далі-Програма), що додається.

3.Обсяг видатків на виконання заходів Програми щорічно визначати в межах бюджетних коштів, затверджених рішенням районної ради про районний бюджет.

4.Щорічно заслуховувати на сесії або профільній комісії районної ради виконавців про хід реалізації та ефективність заходів Програми.

5.Рішення районної ради №9-20/13 від12 грудня 2013 року «Про районну Програму підвищення ефективності діяльності прикордонихвійськ,військових частин, райвійськкомату на 2014-2016 року вважати таким, що втратило чинність з 31грудня 2016 рокута зняти з контролю.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Поп К.Ю. та постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій (Пріску В.В.).

Голова районної ради Д.Вакарюк

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням Х позачергової сесії

районної ради VIІ скликання

від __ грудня 2016 р. № -10/16

КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА

підвищення ефективності діяльності

прикордонних військ, військових частин,

райвійськкомату на 2017-2019 роки

«ПОГОДЖЕНО» «ПОГОДЖЕНО»

Начальник управління Начальник фінансового

економіки та розвитку управління

інфраструктури

___________ Л.Істратій ____________ Н.Дячук

«__» __________20__р. «__» ________ 20__р.

м. Новоселиця - 2016

1

1.1. Загальна характеристика Комплексної Програмипідвищення ефективності діяльності прикордонних військ, військових частин, райвійськкомату на 2017-2019 роки


1.

Ініціатор розроблення Програми

Новоселицька районна державна адміністрація2.

Дата, номер і назва розпорядчого документу органу виконавчої влади про розроблення Програми

Програма розроблена відповідно до вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 11 лютого 2016 року № 44 «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України», Постанов Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 року № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», від 09.06.1994 року № 377 «Про затвердження Положення про військовий облік військовозобов’язаних і призовників» та 27.07.1998 року № 1147 «Про прикордонний режим».

3.

Розробник Програми

Відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань цивільного захисту райдержадміністрації

4.

Співрозробники Програми

Новоселицький районний військовий комісаріат


5.

Відповідальний виконавець Програми

Відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань цивільного захисту райдержадміністрації

6.

Учасники Програми

Новоселицький районний військовий комісаріат, відділ прикордонної служби «Мамалига» Чернівецького прикордонного загону, військова частина А 1920 с. Рідківці, Новоселицька районна державна адміністрація, КУ «Новоселицька ЦРЛ», КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоселицького району», Новоселицьке відділення поліції Сторожинецького ВП ГУНП в Чернівецькій області, виконавчі комітети органів місцевого самоврядування.

7.

Термін реалізації Програми

2017 - 2019 роки

7.1.

Етапи виконання Програми

І - 2017 - 2018 роки ІІ - 2018 - 2019 роки

8.

Перелік місцевих бюджетів, які приймають участь у виконанні Програми

Районний бюджет, міський, об’єднаних територіальних громад та сільські бюджети

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього

568,5 тис. грн.9.1.

З них коштів районного бюджету

184,5 тис. грн.

10.

Основні джерела

фінансування ПрограмиКошти районного, міського, об’єднаних територіальних громад і сільських бюджетів, позабюджетні джерела.

2

Оборона України базується на готовності та здатності органів державної влади, усіх ланок воєнної організації України, органів місцевого самоврядування, Цивільної оборони України, національної економіки до переведення, при необхідності, з мирного на воєнний стан та відсічі збройній агресії, ліквідації збройного конфлікту, а також готовності населення і території держави до оборони. Правовою основою оборони держави є Конституція України.Запобігання збройній агресії, зменшення збитків і втрат у разі її виникнення та ефективна ліквідація наслідків є одним з пріоритетів у діяльності органів місцевого самоврядування.

Актуальність проблеми забезпечення безпеки населення і територій від збройної агресії зумовлена тенденціями зростання проявів тероризму. Ризики терористичної діяльності, сукупні масштаби прямих і опосередкованих втрат (людських, економічних, інтелектуальних та інших) від вражаючих факторів терористичної діяльності з кожним роком зростають.

Забезпечення призову на військову службу (строкову, за контрактом, у військовому резерві, альтернативну службу, за мобілізацією та ін..) завжди була і є важливим елементом будівництва Збройних Сил України та підтримки їх боєздатності.

Ще більшого значення це питання набуває сьогодні, у зв’язку з подіями, які

відбуваються на сході нашої держави та реалізацією програми розвитку та відновлення боєздатності Збройних Сил України. Враховуючи наявні завдання сьогодення перед Збройними Силами України щодо захисту суверенітету та територіальної цілісності України, захисту українського народу від зовнішніх та внутрішніх агресорів, якісного виконання та забезпечення заходів призовів на військову службу (строкову, за контрактом, у військовому резерві, альтернативну службу, за мобілізацією та ін..) необхідна всебічна фінансова та

матеріальна допомога


1.2. Визначення проблеми, на розв’язання

якої спрямована Програма.

Комплексна Програма підвищення ефективності діяльності прикордонних військ, військових частин, райвійськкомату на 2017-2019 роки (надалі- Програма) направлена на поліпшення фінансування та удосконалення матеріально-технічного забезпечення райвійськкомату в цілому, покращення роботи з місцевим населенням прикордоння, недопущення протиправної діяльності в контрольованому прикордонному районі, створення належних умов для боротьби з контрабандною діяльністю та матеріально-технічного забезпечення відділу прикордонної служби «Мамалига» і військової частини А1920 с. Рідківці.1.3. Мета Програми
Метою Програми є реалізація Конституційних засад в частині підняття престижу почесного обов’язку служіння Батьківщині, переходу на військову службу за контрактом , ефективної і якісної підготовки громадян до військової служби, призову їх на строкову військову службу, забезпечення якісного

3

виконання положень Законів України «Про мобілізацію та мобілізаційну підготовку», «Про оборону», «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 11 лютого 2016 року № 44 «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України», Постанов Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 року № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», від 09.06.1994 року № 377 «Про затвердження Положення про військовий облік військовозобов’язаних і призовників» та від 27.07.1998 року № 1147 «Про прикордонний режим», від 03.06.2013р. №389 «Про затвердження Положення про військові комісаріати», від 28 грудня 2000 р. №1921 «Про затвердження Положення про військово-транспортний обов'язок» в редакції від 17.06.2015р. №405, іншими нормативно-правовими актами.


1.4. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми,

строки та етапи виконання програми
Районна Програма підвищення ефективності діяльності прикордонних військ, військових частин, райвійськкомату на 2017 - 2019 роки направлена на розв’язання таких проблем:

- формування у молоді високої патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів України;

- підвищення престижу строкової військової служби та військової служби за контрактом;

- здійснення конкурсного відбору кандидатів для вступу у вищі військові навчальні заклади і проходження військової служби за контрактом;

- організацію та проведення призову громадян на строкову військову службу, вчасне прибуття призовників на районну призовну комісію та на обласний збірний пункт м. Кіцмань;

- активізації роботи громадських формувань, які беруть участь в охороні державного кордону;

- створення належних умов для боротьби з контрабандною діяльністю в контрольованому прикордонному районі;

- створення, утримання та вдосконалення запасних пунктів управління.

Програма розрахована на 3 роки. Виконується в два етапи. (2017 - 2018 роки).

1.5. Завдання Програми та результативні показники
- фінансове забезпечення виконання передбачених законодавством

заходів щодо мобілізаційної підготовки та проведення мобілізації на території Новоселицького району людських і транспортних ресурсів, у тому числі здійснення контролю за станом мобілізаційної готовності підприємств, установ та організацій, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста, і перебувають в управлінні районної і обласної ради.  • організація та забезпечення на території району військового обліку і

4

підготовки громадян до військової служби, в тому числі допризовну підготовку молоді, підготовку призовників з військово - технічних спеціальностей та військово - патріотичного виховання, забезпечення роботи районної призовної комісії та проведення призову на строкову військову службу, навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори і під час мобілізації, виконання військово – транспортного обов’язку.  • забезпечення на території району планомірного переведення

галузей національної економіки, діяльності органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій на функціонування в умовах особливого періоду, а підрозділів Збройних Сил України, інших військових формувань на організацію і штати воєнного часу.

- забезпечення здійснення інших повноважень в галузі обороно - мобілізаційної роботи, передбачених законодавством.

- створити належні умови для боротьби з контрабандною діяльністю в контрольованому прикордонному районі.

- покращити роботу з місцевим населенням прикордоння для сприяння в недопущенні протиправної діяльності в контрольованому прикордонному районі.

Реалізація основних завдань Програми дасть змогу захистити населення і територію району, запобігати виникненню проявів терористичної діяльності, підвищити рівень готовності бази мобілізаційного розгортання до дій за призначенням.

Виконання завдань Програми забезпечить суттєве підвищення рівня готовності населення, підприємств, установ, організацій району незалежно від форм власності при виникненні збройної агресії або збройного конфлікту та проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів.1.5.1.Ресурсне забезпечення районної Програми підвищення ефективності

прикордонних військ, військових частин, райвійськкомату

на 2017-2019 роки

Фінансове забезпечення виконання Програми здійснюється в межах

видатків, передбачених на відповідну мету у районному бюджеті, а також за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством України
тис. грн.

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми

2017 рік

2018 рік

2019 рік

Всього витрат на виконання програми

Обсяг ресурсів всього,

в тому числі:209,5

189,5

169,5

568,5

Державний бюджет

Обласний бюджет

Районний бюджет

71,5

61,5

51,5

184,5

Бюджети сіл, міста,

територіальних громад138

128

118

384

Кошти з не бюджетних джерел

5

1.5.2. Показники продукту Програмиз/п

Назва показника

Одини-ця виміру

Вихідні дані на початок дії Програми

Термін виконання Програми

Всього за період дії Програми

2017 р

2018 р

2019 р

1

2

3

4

5

6

7

8

1.

Зменшення кількості випадків ухилення від приписки військово-зобов’язаних мешканців району

К-ть

8

-2

-3

-3

-8

2.

Зменшення кількості випадків ухилення призовників від призову на строкову службу

К-ть

808

-150

-150

-200

-500

3.

Збільшення кількості учасників громадських формувань, які беруть участь в охороні державного кордону.

К-ть

104

+20

+40

+50

+1101.5.3. Показники ефективності Програмиз/п

Назва показника

Одини-ця виміру

Вихідні дані на початок дії Програми

Термін виконання Програми

Всього за період дії Програми

2017 р

2018 р

2019 р

1

2

3

4

5

6

7

8

1.

Призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Силах України

К-ть

60

100

150

200

450

Відбір кандидатів на військову службу до Збройних Силах України за контрактом

К-ть

82

120

170

220

410


2.

Проведення рейдів громадських формувань, які беруть участь в охороні державного кордону

К-ть

21

24

36

48

1081.5.4. Показники якості Програмиз/п

Назва показника

Одини-ця виміру

Вихідні дані на початок дії Програми

Термін виконання Програми

Всього за період дії Програми

2017 р

2018 р

2019 р
1

2

3

4

5

6

7

8

1.

Покращення соціальних показників (призов військовозобов’язаних громадян на строкову військову службу)

%

5,4

+20

+25

+35

+80


2.

Темпи зменшення рівня вчинення злочинів пов’язаних з порушенням прикордонного режиму.

%

-9

-15

-20

-25

-60


6

1.6. Напрямки діяльності і заходи Програми


№ з/п


Назва напряму діяльності

Перелік заходів районної Програми

Термін вико- нання заходуВиконавці


Джерела фінансу-ванняОрієнтовні обсяги фінансування (вартість) тис. грн. в тому числі:

Очікуваний результат

2017 рік

2018 рік

2019 рік
1

2

3

4

5

6

7

8

9

  1. Військово- патріотичне виховання молоді та підготовка громадян до військової служби

1.

Проведення науково - практичних конференцій та настановних нарад щодо підготовки юнаків до служби в Збройних Силах України

Щорічно,

серпень місяцьВідділ освіти РДА, Новоселицький район-ний військовий коміса-ріат (РВК), виконавчі комітети органів місцевого самоврядування

-

Виділення коштів не потребує

Підвищення рівня військово-патріотич-ного виховання молоді

2.

Організація і здійснення військово-патріотичної орієнтації та попереднього відбору кандидатів для вступу до вищих військових навчальних закладів з числа цивільної молоді; інформаційне забезпечення військово-професійної орієнтації


Постійно

2017 -2019 р.р.Відділ освіти РДА, Новоеселицький РВК, виконавчі комітети органів місцевого самоврядування

-

Виділення коштів не потребує

Активізація роботи з професійної орієнтації молоді на опанування військових спеціаль-ностей

3.

Виготовлення та розміщення на районній призовній дільниці, в навчальних закладах району, класах допризовної підготовки, військово – облікових столах виконкомів органів місцевого самоврядування засобів наочної агітації військово – патріотичного, навчально - тематичного спрямування (поліграфічні витрати).


Щорічно 2017 -2019 р.р.

Відділ освіти РДА, Новоселицький РВК, виконавчі комітети органів місцевого самоврядування

Районний

бюджет


міській і сільські бюджети, бюджети об’єднаних територіаль-них громад

ВСЬОГО:

1

141

14

1

14


Підвищення рівня військово-патріотич-ного виховання молоді

45

4.

Виготовлення листівок, сіті-лайтів, брошур військово-патріотичного спрямування та матеріальне забезпечення заходів пов’язаних з виконанням військового обов’язку


Щорічно

2017 -2019 р.р.Новоселицький РВК, виконавчі комітети органів місцевого самоврядування

Районний бюджет, міській і сільські бюджети, бюджети об’єднаних територіаль-них громад

1

14


1

141

14Якісного проведення

рекламно-агітаційної, інформаційної та роз’яснювальної роботи щодо престижу військової служби
45

5.

Виступи колективів художньої самодіяльності Новоселицького району перед особовим складом відділу прикордонної служби «Мамалига» та військової частини А1920 з нагоди відзначення державних, професійних, релігійних свят держави

На протязі

2017 -2019 р.р.Районна державна адміністрація, відділ прикордонної служби «Мамалига» , виконавчі комітети органів місцевого самоврядування

-

Вкладень коштів не потребуєПідтримання постійної бойової готовності та поліпшення взаємодію з населенням району.
  1. Медичне забезпечення

1.

Забезпечення військово - лікарської комісії Новоселицького району медичним інструментарієм та господарським майном, необхідним для медичного обстеження громадян призовного віку під час приписки до призовної дільниці, організації та проведення чергових призовів


I квартал, щорічно 2017 -2019 р.р.

КУ «Новоселицька ЦРЛ», Новоселицький РВК

Районний

бюджет


ВСЬОГО:

5


5


5


Якісне медичне обстеження військово-зобов’язанних

15

2.

Прикріплення до лікувально-профілактичних закладів за місцем проживання або навчання юнаків, яких визнано такими, що потребують додаткового обстеження, лікування (динамічного спостереження) та медичного огляду. Посилення контролю за їх оздоровленням у період між припискою і призовом та за якістю диспансеризації юнаків допризовного та призовного віку


Постійно

2017 -2019 р.р.КУ «Новоселицька ЦРЛ», КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоселицького району», Новоселицький РВК,
Виділення коштів не потребує

Виявлення захворювань, лікування та оздоровлення призової молоді


3.

Забезпечення військово - лікарської комісії Новоселицького району автобусом для доставки призовників на обласний збірний пункт та у зворотному напрямку для проведення їх контрольного огляду (витрати на перевезення)


Щорічно під час призову

2017 -2019 р.р.Новоселицький РВК

Районний

бюджет

ВСЬОГО:


33


3


Своєчасне проведення медичного огляду та встановлення придатності до військової служби

9

  1. Приписка юнаків до призовних дільниць та призов громадян на військову службу

1.

Обладнання на районній призовній дільниці класу професійно-психологічного відбору призовників сучасною комп'ютерною технікою та необхідним програмним забезпеченням, організація автоматизованого обліку людських і транспортних ресурсів (витрати на комп'ютерну техніку)


IV квартал щорічно, 2017 – 2019 р.р.

Новоселицький РВК

Районний

бюджет


ВСЬОГО:

10

10

10

Якісне проведення психологічного вивчення призовної молоді


30

2.

Проведення попереджувально-роз'яснювальної роботи серед молоді району щодо відповідальності за ухилення від виконання військового обов'язку

Постійно2017 -2019 р.р.

Новоселицький РВК, Сторожинецька міжрайонна проку-ратура, Новоселицьке ВП Сторожинецького ВП ГУНП в Черні-вецькій обл., відділ освіти РДА, виконавчі комітети органів місцевого самоврядування

-

Виділення коштів не потребує

Зменшення кількості призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу

3.

Перевірка ведення персонального обліку призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах, організаціях і навчальних закладах району незалежно від підпорядкування і форм власності


Постійно2017 -2019 р.р

Новоелицький РВК, виконавчі комітети органів місцевого самоврядування, керівники підпри-ємств, установ, організацій та навчальних закладів

-

Виділення коштів не потребує

Вдосконалення військового обліку


4.

Забезпечення військового комісаріату необхідним для роботи комплектом відповідних поліграфічних бланків, канцелярськими товарами, витратними матеріалами (втрати на поліграфічні та витратні матеріали)


I та IV квартали, щорічно, 2017 – 2019 р.р

Новоселицький РВК

Районний

бюджет

ВСЬОГО:


0,5


0,5

0,5

Організація військового обліку

1,5

5.

Здійснення поточного ремонту приміщень районної призовної дільниці, обладнання внутрішніх вбиралень, умивальників, а також забезпечення комунально-побутовими послугами (освітленням, водопостачанням, опаленням тощо, витрати на будівельні матеріали)


Щорічно,

2017 – 2019 р.р.Новоселицький РВК

Районний

бюджет


ВСЬОГО:

10

10

10

Задоволення першочергових гігієнічних та фізіологічних потреб призовників, покращення умов праці

30

6.

Забезпечення перевезення автотранспортом призовників з районної призовної дільниці на обласний збірний пункт. Організація розшуку призовників, що ухиляються від призову (витрати на перевезення та придбання ПММ)


Щорічно, під час призову

2017 – 2019 р.р.Управління економіки та розвитку інфраструктури РДА Новоселицький РВК Новоселицьке ВП Сторожинецького ВП ГУНП в Чернівецькій обл., виконавчі комітети органів місцевого самоврядування

Районний

бюджет.


міській і сільські бюджети, бюджети об’єднаних територіаль-них громад
ВСЬОГО:

2

82

8


2

8Своєчасна організація та проведення призову


30

7.

Проведення заходів по відбору кандидатів на контрактну службу до ЗС України, укладання контрактів та перевезення до військових частин (агітаційний матеріал, придбання ПММ)

Щорічно,

2017 – 2019 р.р.Новоселицький РВК

Районний

бюджет.


міській і сільські бюджети, бюджети об’єднаних територіаль-них громад
ВСЬОГО

3

12


3

12


3

12


Створення професійної армії, зміцнення обороноздатності України.

45

  1. Підготовка та проведення в особливий період мобілізації людських і транспортних ресурсів

1.

Організація та ведення у військовому комісаріаті обліку військовозобов’язаних, у тому числі резервістів, а також техніки національної економіки України (витрати на виготовлення облікової та звітної документації)

Шорічно 2017 -2019 р.р..

Новоселицький РВК

Районний

бюджет

ВСЬОГО:


0,5


0,5

0,5

Організація військового обліку військово-зобов’язаних, та транспортних засобів

1,5

2.

Співпраця з райдержадміністрацію, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування з питань військового обліку військовозобов’язаних, у тому числі резервістів, а також призовників та бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час


Постійно2017 -2019 р.р

Новоселицький РВК

-


Виділення коштів не потребує

Вдосконалення військового обліку військово-зобов’язаних, та транспортних засобів

3.

Розроблення документів плану проведення в особливий період мобілізації людських і транспортних ресурсів, удосконалення системи оповіщення, збору та поставки зазначених мобілізаційних ресурсів на території району (витрати на придбання канцелярських товарів та витратних матеріалів)


Щорічно 2017 -2019 р.р..

Новоселицький РВК, відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань цивільного захисту РДА

Районний

бюджет


ВСЬОГО:

0,5

0,5

0,5

Мобілізаційне планування на особливий пріод

1,5

4.

Ведення обліку підприємств, які залучаються до виконання мобілізаційних завдань, а також обліку людських і транспортних ресурсів, призначених для забезпечення потреб оборони держави.

Постійно2017 -2019 р.р.

Новоселицький РВК, відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань цивільного захисту РДА

-

Виділення коштів не потребує

Функціонування системи військового обліку

5.

Здійснення контролю за проведенням в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах та організаціях, навчальних закладах роботи з ведення військового обліку військовозобов’язаних, у тому числі резервістів, а також призовників та бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час (витрати на придбання паливо – мастильних матеріалів)

Щорічно 2017 -2019 р.р.

Новоселицький РВК,

Районний

бюджет, міській і сільські бюджети, бюджети об’єднаних територіаль-них громад

ВСЬОГО:


5

5

5

Вдосконалення

системи військового обліку15

6.

Проведення занять, тренувань та навчань особового складу пунктів прийому та відправки мобілізаційних ресурсів району, пунктів збору сільських рад.

I квартал, 2017 – 2019 р. р.


Новоселицький РВК, відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань цивільного захисту РДА, виконавчі комітети органів місцевого самоврядування

-


Виділення коштів не потребує

Підтримання постійної бойової та мобілізаційної готовності

7.

Здійснення контролю за підготовкою підприємств до виконання мобілізаційних завдань (замовлень) щодо забезпечення в особливий період потреб Збройних Сил, інших військових формувань, у тому числі з питань оповіщення та збору військовозобов’язаних, виділення необхідних споруд та об’єктів інфраструктури, утримання запасу матеріально- технічних ресурсів, постачання техніки на збірні пункти та у військові частини, розгортання спеціальних формувань, призначених для передачі до складу Збройних Сил та інших військових формувань, виконання інших завдань згідно з мобілізаційними планами (витрати на придбання пально – мастильних матеріалів)


Постійно

2017 -2019 р.рНовоселицький РВК, відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань цивільного захисту РДА

-

Виділення коштів не потребує

Забезпечення виконання мобілізаційних заходів в особливий період

8.

Участь у здійсненні контролю за виконанням мобілізаційних заходів в місцевих державних органах, органах місцевого самоврядування, а також на підприємствах, виконання заходів, спрямованих на забезпечення потреб Збройних Сил, інших військових формувань, у людських і транспортних ресурсах у воєнний час


Постійно2017 -2019 р.р

Новоселицький РВК, відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань цивільного захисту РДА

-

Виділення коштів не потребує

Забезпечення потреб Збройних Сил, інших військових формувань у людських і транспортних ресурсах у воєнний час

9.

Створення утримання та вдосконалення, здійснення поточного ремонту приміщень запасного пункту управління мобілізаційними заходами, обладнання на ньому робочих місць для керівництва району, особового складу необхідного для забезпечення роботи ЗПУ (придбання оргтехніки)


На протязі 2017 – 2019 р. р.

Новоселицький РВК, відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань цивільного захисту РДА

Районний, бюджет.

міській і сільські бюджети, бюджети об’єднаних територіаль-них громад


ВСЬОГО:

30

40


20

30


10

20


Забезпечен-ня виконання мобілізаційних заходів керівниц-твом району та РВК

150

10.

Придбання спеціальних засобів індивідуального захисту (бронежилетів), військового обмундирування та інших засобів захисту.


На протязі 2017 – 2019 р. р.

Новоселицький РВК, відділ прикордонної служби «Мамалига», військова частина А1920 с. Рідківці

Міській і сільські бюджети, бюджети об’єднаних територіаль-них громад
ВСЬОГО:

15

15

15

Організація належної боєздатності військових частин та райвійськкомату

45

  1. Боротьба з контрабандною діяльністю та порушеннями державного кордону

1

Активізувати роботу громадських формувань, які беруть участь в охороні державного кордону

Постійно,

2017 – 2019 р.р.Районна державна адміністрація, Новоселицьке ВП Сторожинецького ВП ГУНП в Черні-вецькій обл., виконавчі комітети органів місцевого самоврядування, відділ прикордонної служби «Мамалига»


-


Вкладень коштів не потребує

Зменшення кількості незаконних перетинів кордону

2

З метою виявлення та перекриття каналів проникнення в Україну нелегальних мігрантів проводити оперативно-профілактичні операції «Мігрант», «Режим» та інші заходи (витрати на придбання пально – мастильних матеріалів)


Щорічно 2017 – 2019 р.р,

Відділ прикордонної служби «Мамалига», Новоселицьке ВП Сторожинецького ВП ГУНП в Чернівецькій обл., виконавчі комітети органів місцевого самоврядування

Міській і сільські бюджети, бюджети об’єднаних територіаль-них громад
ВСЬОГО:

5

5

5

Зменшення

кількості незаконних перетинів кордону15

3

Покращити роботу з місцевим населенням прикордоння для сприяння в недопущенні протиправної діяльності в контрольованому прикордонному районі.

Постійно, 2017 – 2019 р.р

Районна державна адміністрація, виконавчі комітети органів місцевого самоврядування, відділ прикордонної служби «Мамалига»


-

Вкладень коштів не потребує

Зменшення

кількості незаконних перетинів кордону4

Забезпечити якісне виконання Указу Президента України від 11 лютого 2016 року № 44 «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України» (надання допомоги у забезпеченні продовольством, пально-мастильними матеріалами, матеріально-технічними засобами, у розв'язанні соціально-побутових проблем)

Щорічно, 2017 – 2019 р.р

Районна державна адміністрація. Відділ прикордонної служби

«Мамалига», В/ч А 1920 радіотехнічний центр с. Рідківці, виконавчі комітети органів місцевого самоврядуванняМіській і сільські бюджети, бюджети об’єднаних територіаль-них громад
ВСЬОГО:

35

35

35

Сприяння обороноздатності та мобілізаційній готовності держави, розв'язанню соціально-побутових проблем.

75

5

Сприяти проведенню передплати газет і журналів військово-патріотичного напрямку та місцевих газет для проведення інформаційної, виховної роботи серед населення і молоді на призовних дільницях, та у військових частинах

Щорічно, 2017 – 2019 р.р

Відділ прикордонної служби

«Мамалига», в/ч А 1920 с. Рідківці, Новоселицький РВК виконавчі комітети органів місцевого самоврядуванняМіській і сільські бюджети, бюджети об’єднаних територіаль-них громад
ВСЬОГО:

5

5

5

Задоволення культурних і духовних потреб військовослужбовців.

15


15
1.7. Система управління та контролю за ходом виконання Програми
Передбачається поетапне виконання заходів щодо реалізації Програми на 2017-2019 роки та можливість внесення необхідних корегувань.

Організаційне супроводження Програми здійснює відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації.

Забезпечення виконання законодавства з питань військового обов’язку і військової служби, мобілізаційної підготовки та мобілізації в особливий період людських і транспортних ресурсів на території району здійснюється районною державною адміністрацією спільно з районним військовим комісаріатом.

Виконавцями Програми є: управління та відділи районної державної адміністрації, органи місцевого самоврядування району, підприємства установи та організації незалежно від форм власності та районний військовий комісаріат. Загальний контроль забезпечує районна державна адміністрація.

Нагляд за дотриманням законодавства під час виконання заходів Програми здійснюється органами військової прокуратури по нагляду за дотриманням законів у воєнній сфері та Сторожинецькою міжрайонною прокуратурою.

Джерелами фінансування Програми є кошти районного бюджету, бюджетів місцевих рад, інші джерела не заборонені законом.

Про хід виконання запланованих заходів, відповідальні виконавці, що зазначені у Програмі щорічно звітують на сесії районної ради або профільній комісії районної ради та до 25 грудня і щоквартально до 05 числа подають інформацію в Управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.

По закінченні Програми подають звіт про її виконання.
Керуючий справами

районної ради І.Балацко


Каталог: documents
documents -> Аналіз готовності випускників шкіл для дітей з глибокими порушеннями зору до зовнішнього незалежного оцінювання знань
documents -> Урок До 140-річчя від дня народження Лесі Українки. Слово бібліотекаря
documents -> Тема уроку: Ботаніка. Будова та фізіолгія рослини. Мета
documents -> Що таке інклюзія?
documents -> Мвпу атб м. Львова Формування критичного мислення учнів на уроках історії
documents -> Інформація щодо реалізації плану заходів з виконання Програми діяльності
documents -> Рішення №21-13/2012 16 травня 2012 року село Йорданешти «Про затвердження нової редакції Статуту Йорданештської загальноосвітньої школи №2 І-ІІ ступенів Йорданештської сільської ради, Глибоцького району Чернівецької області»
documents -> Рішення №20-13/2012 16 травня 2012 року село Йорданешти «Про затвердження нової редакції Статуту Йорданештської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Йорданештської сільської ради, Глибоцького району Чернівецької області»
documents -> Розпорядження від 2014 року № м. Київ Про проект Програми правової освіти населення Київської області на 2015 2018 роки
documents -> План основних заходів які проводитимуться Великобурлуцькою райдержадміністрацією у січні 2016 року


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка