Звіт про виконання Районної програми розвитку фізичної культури і спорту в районі на 2009 2012 роки, взяти до відома (додається)Скачати 175.4 Kb.
Дата конвертації05.05.2016
Розмір175.4 Kb.
ТипЗвіт


У К Р А Ї Н А
Теофіпольська районна рада
Хмельницької області

шосте скликання

Р І Ш Е Н Н Я
21 грудня 2012р № 7-13/2012

Про виконання Районної

програми розвитку фізичної

культури і спорту в районі

на 2009 - 2012 роки
Розглянувши подання голови райдержадміністрації, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Звіт про виконання Районної програми розвитку фізичної культури і спорту в районі на 2009 - 2012 роки, взяти до відома (додається).
2. Рішення районної ради від 19.12.2008 року №10/22-2008 «Про хід виконання Цільової комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту в районі на 2006-2008 роки та Районну програму розвитку фізичної культури та спорту в районі на 2009-2012 роки» зняти з контролю.

Голова районної ради В.Лебединський

Додаток


до рішення районної ради

21 грудня 2012 №7-13/2012


ЗВІТ

про виконання Районної програми розвитку фізичної культури

та спорту на 2009 – 2012 роки
З метою подальшого зміцнення здоров’я населення нашого району на принципах здорового способу життя, посилення впливу фізичної культури і спорту рішенням Теофіпольської районної ради було затверджено Районну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2009 – 2012 роки. Згідно даної програми проводилась системна робота щодо розвитку фізкультури і спорту в районі. На її фінансування було передбачено та профінансовано:

2009 – 70 тис. грн. (30 тис. грн. на проведення заходів, 40 тис. грн.. на утримання ДЮСШ «Колос»);

2010 – 73 тис. грн. (31 тис. грн. на проведення заходів, 42 тис. грн.. на утримання ДЮСШ «Колос»);

2011 – 142,1 тис. грн. (29 тис. грн. на проведення заходів, 39 тис. грн.. на утримання ДЮСШ «Колос», 74,1 тис. грн.. на утримання комунального підприємства «Теофіпольський районний стадіон» Теофіпольської районної ради);

2012 – 239,8 тис. грн. (40 тис. грн. на проведення заходів, 60 тис. грн.. на утримання ДЮСШ «Колос», 139,8 тис. грн.. на утримання комунального підприємства «Теофіпольський районний стадіон» Теофіпольської районної ради).

Програма розвитку фізичної культури і спорту в районі охоплювала весь спектр спортивного життя району, тому її виконанню приділялась значна увага. Так виконання Програми заслуховувалося на засіданнях колегії районної державної адміністрації та координаційної раді з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

Фізичне виховання, фізкультурно-оздоровча і спортивна робота в навчальних закладах забезпечена науково-обґрунтованими обсягами рухової активності згідно навчальної програми та вікових і статевих вимог. В установленому порядку проводиться атестація вчителів з фізичної культури та тренерів-викладачів з видів спорту. Проводяться тижні спорту та внутрішкільні спартакіади.

З метою масового залучення до занять фізичною культурою і спортом учнівської молоді щорічно проводиться районна Спартакіада школярів з семи видів спорту: теніс настільний, волейбол юнаки та волейбол дівчата, шахи, легкоатлетичний крос, футбол, легка атлетика, фут зал. Щорічно переможцями Спартакіди школярів є Святецька ЗОШ І-ІІІ ст., Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

Гальчинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Михнівська, Лисогірська, Волицька ЗОШ І-ІІ ст.

Майже у всіх навчальних закладах району проведено фізкультурно-оздоровчий патріотичний комплекс школярів України «Козацький гарт», який пройшов в три етапи, Всеукраїнські дитячі спортивні ігри «Старти надій», «Олімпійське лелеченя», «Олімпійський тиждень», «Олімпійський урок», «Ігри Чемпіонів».

Проведено осінній Чемпіонат з волейболу та фут залу, у змаганнях взяли участь переможці районної Спартакіади школярів, організовано та проведено змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний мяч» по трьом віковим групам. В даних заходах прийняло участь більше 5 тисяч учасників.

З метою своєчасного виявлення обдарованих дітей та вдосконалення їхньої спортивної майстерності в подальшому у ДЮСШ, в районі налагоджена співпраця вчителів фізичної культури та тренерів-викладачів з видів спорту. Так, у двох ДЮСШ: відділу освіти райдержадміністрації, «Колос» тренується 600 учнів. У них функціонують відділення з важкої та легкої атлетики, футболу, волейболу, боксу, плавання, настільного тенісу, в яких працює 17 тренерів, з них - 12 штатних та 5 сумісників.

Збірні команди учнівської молоді беруть участь в обласних змаганнях школярів на призи клубу «Шкіряний м'яч» та в змаганнях серед ДЮСШ області.

В районі розвивається і спорт вищих досягнень, адже успішно виступали спортсмени не лише в обласних, а й брали участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, серед них Василь Михайлінчик - заслужений майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту, призер Чемпіонату Світу, кандидат в майстри спорту з гирьового спорту Полмір Квіквініа, призер Кубку України, майстер спорту з боксу Цимбалюк Василь переможець майстерського турніру Є.Кужельного, майстер спорту з плавання Григор’єв Кирил срібний призер Чемпіонату Європи, Ткачук Віктор призер Спартакіади школярів України з боксу, Костюкевич Богдан - учасник Чемпіонату України з боксу.

Команди з гирьового спорту, важкої атлетики, боксу, плавання, футболу у даних фізкультурно-спортивних заходах посідають завжди призові місця. Підготовлено три майстри спорту України, чотири кандидати у майстри спорту з гирьового спорту, боксу, плавання.

Відділом у справах молоді та спорту налагоджена робота по організації спортивно-масової роботи за місцем проживання та масового відпочинку громадян. Організовувалися та проводилися змагання з найбільш доступних видів спорту в колективах фізкультури серед сільського населення, а саме: Чемпіонат району з футболу, волейболу, настільного тенісу, гирьового спорту, важкої атлетики, Спартакіада серед працівників сільських та селищних рад, «Богатирська слава». Найбільше таких заходів було проведено в КФК сіл Святець, Поляхова, Шибено, Гаврилівка, Кунча, Новоставці, смт. Теофіполь, Волиця-Польова, та ряді інших колективів.

Стало традицією проведення масових спортивних заходів, присвячених знаменним датам держави (День Перемоги, День Конституції, День Молоді, День Незалежності України, День фізичної культури і спорту, День працівника сільського господарства, харчової промисловості), Спартакіада серед працівників освіти, державних службовців, працівників РВ УМВС України на районному стадіоні та спортивному комплексі цукрового заводу.

Щорічно проводиться Спартакіада (осіння та весняна) допризовної молоді району та команда району приймає участь в обласній Спартакіаді «Юні козаки Поділля».

Традиційно плануються та проводяться змагання з міні-футболу, футболу, волейболу, настільного тенісу, гирьового спорту, важкої атлетики, пауерліфтингу серед ветеранів. Щорічно відділом у справах молоді та спорту райдержадміністрації спільно із зацікавленими організаціями проводиться близько 50 районних змагань, прийнято участь в 30 обласних змаганнях та турнірах, також взято участь в Міжнародних турнірах, Чемпіонатах України та світу.

В районі нараховується 75 колективів фізичної культури і спорту: 38 колективів загальноосвітніх шкіл, 1 профліцей та 36 колективів сільгоспформувань, промислових підприємств та організацій району, в яких фізичною культурою і спортом займається більше п’яти тисяч чоловік. В своєму розпорядженні вони мають 2 стадіони, 19 спортивних залів, 17 футбольних полів та понад сотню відкритих спортивних площадок. На базі цукрового заводу функціонує спортивний комплекс, до якого входять: 2 ігрових спортивних зали, спеціалізовані зали боксу та настільного тенісу, атлетичний зал, 25-метровий плавальний басейн, малий басейн для дітей, відкритий плавальний басейн, фітнесзал, сауна, площадка з міні-футболу зі штучним покриттям, гуртожиток на 62 місця. Здійснюється підвіз учнівської молоді з сільської місцевості для навчально-тренувальних занять в спорткомплекс. Функціонує Теофіпольський районний стадіон, де створено умови для проведення навчально-тренувальної роботи ДЮСШ відділу освіти, футбольних команд району.

Спортивні споруди в районі використовуються майже на 100%.

Разом з тим, не виконаним залишається в програмі питання щодо введення посад інструкторів з фізичної культури та спорту при виконкомах сільських рад, у більшості сільських рад не вистачає коштів на розвиток фізичної культури та спорту.

Проведення спортивно-масових заходів в районі постійно висвітлювалось в засобах масової інформації.

Як підсумок, слід зазначити, що в районі активно реалізовувалась програма розвитку фізичної культури та спорту, адже виховання здорової дитини, охорона здоров'я людини - одна з найголовніших проблем сьогодення.Вирішення проблеми збереження власного здоров'я закладено в самій людині, в усвідомленні нею проблем формування, збереження, зміцнення і відновлення його, а також в умінні дотримуватись правил здорового способу життя. Ми всі повинні усвідомлювати, що майбутнє кожного, як і держави в цілому-за здоровим поколінням, де фізично і морально здорова людини здатна творити і приносити користь людям.


Начальник відділу у справах Г.Лірук

молоді та спортуКаталог: upload -> files -> 6%20%D1%81%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F -> rishennya%2013%20session
files -> Україна чечельницька районна державна адміністрація вінницької області розпорядження
files -> План роботи управління освіти І науки виконавчого комітету івано-франківської міської ради на листопад 2014 року
files -> Освіта. Виховання. Навчання акопян, Валерій Григорович
files -> План роботи управління освіти І науки виконавчого комітету івано-франківської міської ради на грудень 201 5
files -> Освіта. Виховання. Навчання адаменко, Л. В
files -> Відділ освіти шполянської районної державної адміністрації
files -> План роботи управління освіти І науки виконавчого комітету івано-франківської міської ради на вереСЕнь 2014 року
files -> План роботи управління освіти І науки виконавчого комітету івано-франківської міської ради на вереСЕнь 2015 року
rishennya%2013%20session -> Рішенн я 21 грудня 2012р №10-13/2012 Про Районну програму
6%20%D1%81%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F -> Рішенн я 29 березня 2013 №4-14/2013 Про Програму соціально-еконо- мічного розвитку Теофіпольського району на 2013 рік


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка