Звіт керівника Березанського навчально-виховного комплексу за 2011-2012 н р. Забезпечення обов’язкової освітиСкачати 155.48 Kb.
Дата конвертації03.11.2016
Розмір155.48 Kb.
ТипЗвіт
Звіт керівника

Березанського навчально-виховного комплексу

за 2011-2012 н.р.
Забезпечення обов’язкової освіти

Згідно законодавчо-нормативних актів в Україні кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов’язковою.

Згідно структури навчально-виховного комплексу, обумовленої Статутом в закладі у 2011-2012 н.р. функціонувало 19 класів (в минулому році – 20), в яких навчалося 469 учнів, що на 19 учнів більше ніж в минулому навчальному році. На сьогодні Березанський НВК нараховує найбільшу кількість учнів серед шкіл міста.

З них:


1-4 класи – 7 класів - 169 учнів

5-9 класи – 8 класів – 220 учнів

10-11 класи – 4 класи – 80 учнів.

Із зазначеної мережі – 3 класи профільні (10А, 10Б, 11А) – 59 учнів та 3 класи допрофільної підготовки (8, 9А,9Б) – 91 учень.

Середня наповнюваність класів по закладу: 24,7 учнів (22,5 учнів в минулому році).

На початок 2011-2012 навчального року заклад нараховував 465 учнів. За рік 6 учнів вибуло та 10 прибуло. Основною причиною руху учнів була зміна постійного місця проживання.

З метою забезпечення обов’язкової загальної середньої освіти (охоплення дітей шкільного віку навчанням) кожен рік видається наказ „Про закріплення вулиць мікрорайону НВК за вчителями в 2011-2012 навчальному році” це був наказ № 20-Н від 16.03.2012р.

Для систематичного контролю за виконанням всеобучу учнів складаються списки дітей від народження до 18 років. Списки на початок січня та червня звіряються, проводяться відповідні наради для педагогічного колективу, робота з батьками.

З метою забезпечення умов для здобуття повної загальної середньої освіти, згідно „Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах” було організовано індивідуальне навчання для учня 7А класу Хорука Богдана Володимировича, учениці 4 класу Коваленко Катерини Василівни на основі заяв матерів та медичних довідок (Наказ № 69-К від 06.09.11р. – 10 год. на тиждень 4 клас, 7А – 14 годин на тиждень).

Питання відвідування учнями навчальних занять неодноразово розглядалось на нарадах при директору та засіданнях педагогічних рад. Приймались рішення про систематичний контроль за відвідуванням учнями навчального закладу в цілому, а також відвідування окремих уроків – перших, останніх. Запізнення учнів на уроки контролюється черговим адміністратором, черговими учнями, членами учнівської ради, вчителями та враховується у рейтинг класного колективу. Єдиним документом, що підтверджує пропуски занять по поважній причині є довідка від лікаря у школі ІІІ ступеня, у школі І та ІІ ступеня на 1 день дозволяється записка від батьків. Найбільш сумлінно контроль за відвідуванням проводили класні керівники 5Б класу В.А.Омельченко, 5А класу Т.В.Рих та 10Б класу О.А.Мартенко та вчителі початкових класів.

Але система контролю за відвідуванням навчальних занять учнями вимагає постійного вдосконалення. Свідченням цього є наявність пропусків занять без поважних причин: Кириченко Владислав – 11Б клас, Ірчак Василь – 11Б клас, Левченко Дмитро – 11Б клас, Грибанов Веніамін – 7Б клас, Панченко Ігор – 5А клас. З метою вдосконалення системи контролю за відвідуванням навчальних занять учнями було продовжено щомісячний звіт класних керівників та вибірковий його контроль.

Великої уваги та контролю з боку адміністрації завжди потребує в плані відвідування навчальних занять 1-й клас. Обидва 1-і класи було відкрито в школі : 1А – 26 учнів, 1Б – 32 учні. 30 учнів першокласників відвідують ГПД з відповідним режимом: створено умови для денного сну. Протягом року з 1-х класів вибуло 2-є учнів та 1-н прибув.

Всі діти, що навчаються в Березанському НВК обліковані в „Списках дітей і підлітків шкільного віку від 5 до 18 років”, а також в алфавітній книзі. На кожного учня заведена особова справа.

Учні, що відраховуються з навчального закладу з будь-яких причин (переїзд батьків у інший мікрорайон, область, закінчення НВК) обов’язково здають довідки про продовження здобуття повної загальної середньої освіти в закладах різних типів. За 2011-2012 н.р. така довідка є на кожного учня, що вибув.

Відповідно до попереднього опитування на 2012-2013 н.р. планується відкриття 2-х 10-х класів із загальною кількістю учнів – 40 та набір 2-х перших класів – 45 учнів.

Організація навчально-виховного процесу

У 2011-2012 н.р. навчальний заклад розпочав роботу над новою проблемою:

- удосконалення науково-методичного та психолого-педагогічного супроводу допрофільного та профільного навчання в закладі;

- екологічна освіта і виховання – основа для формування людини з високим почуттям обов’язку і відповідальності, здатної і готової відстояти свою соціальну позицію, прийняти потрібне рішення і відповідно діяти у складній життєвій ситуації.

Саме виходячи з цих питань було визначено тематику педрад, нарад, семінарів, засідань.

Національна доктрина розвитку освіти у ХХІ столітті передбачає профілізацію та варіативність навчання з метою підготовки випускників до самостійного життя, орієнтації в економічному просторі, допомоги у виборі майбутньої професії. Наш педагогічний колектив у цьому напрямку працює з 2002 року.

У 2011-2012 н.р. в НВК працювали профільні класи та класи з поглибленим вивченням окремих предметів:

11А клас – природничо-математичного напряму, математичного профілю;

10Б клас – природничо-математичного напряму, біолого-хімічного профілю;

10А клас – філологічного напряму, українська філологія.

Працювало 3 класи допрофільної підготовки:

8 клас – філологічного напряму;

9А клас - філологічного напряму, українська філологія;

9Б клас – природничо-математичного напряму, математичного профілю.

Години інваріантної складової були використані на 100 відсотків. Що стосується варіативної складової, то ще при складанні навчальних планів значна частина годин була виставлена у вакансію, через відсутність належного фінансування. Було заплановано лише 4-и факультативні заняття на тиждень

Проведено підписку на фахові газети та журнали на загальну суму 1762,32 грн. за рахунок благодійних внесків.


Результативність навчально-виховного процесу

За результатами річного оцінювання на „10-12” балів (відмінники) навчалося 77 учнів: із них 1-4 кл. – 28 учнів, 5-9 кл. – 39 учнів, 10-11 кл. – 10 учнів;

На „7-12” балів – 177 учнів; учні, які мають річні оцінки „1-3” бали – 3 (минулий рік – 2).

11 випускників 9-х класів отримали свідоцтва особливого зразка; 5 випускників 11-х класів нагороджені Золотою медаллю. Похвальні грамоти за особливі успіхи у вивченні окремих предметів згідно положення про Похвальну грамоту отримали 7 випускників 11-х класів:

Ботова Наталія (11А) – фізична культура,

Денисенко Ілона (11А) – англійська мова,

Лепеха Богдан (11А) – фізична культура, трудове навчання,

Мамедов Владислав (11А) – фізична культура,

Новіков Дмитро (11А) – географія, правознавство, всесвітня історія,

Кулик Олександр (11Б) – фізична культура,

Саган Владислав (11Б) – фізична культура.

Учні Березанського НВК приймали активну участь у шкільних та міських предметних олімпіадах. В даному напрямку Березанський НВК серед шкіл міста утримує 1-е місце в рейтингу.

У 2011-2012 н.р. переможцями міських та учасниками обласних олімпіад стали (14 учнів):

- Довгаль Наталія – 8 клас (образотворче мистецтво – С.О.Мамойлік)

- Чорненький Олександр – 10А клас (образотворче мистецтво – С.О.Мамойлік, біологія – Л.Д.Мархель, історія – С.В.Білецька),

- Рихлик Наталія – 9А клас (російська мова і література – В.В.Крачок)

- Черниш Анастасія – 10Б клас (російська мова і література – В.В.Крачок)

- Капустянська Анжеліка – 8 клас (фізика – Ю.О.Капустянська, біологія – О.А.Мартенко, історія – С.В.Білецька, математика – Н.В.Чечко, хімія – С.М.Мудрак),

- Карлаш Олександр – 9А клас (фізика – Ю.О.Капустянська)

- Новіков Дмитро – 11А клас (фізика – Ю.О.Капустянська, історія – С.В.Білецька, географія – Л.П.Дегтярьова, основи економіки – С.В.Білецька),

- Денисенко Ілона – 11А клас (англійська мова – П.С.Максюта)

- Герасименко Наталія – 9А клас (трудове навчання – Ю.А.Самойленко)

- Македон Юлія – 11Б клас (трудове навчання – Ю.А.Самойленко)

- Нам’ясенко Юрій – 10Б клас (хімія – С.М.Мудрак)

- Книш Анастасія – 9Б клас (основи економіки – С.В.Білецька)

- Павленко Андрій – 10Б клас (основи економіки – С.В.Білецька)

- Ботова Наталія – 11А клас (образотворче мистецтво – С.О.Мамойлік)

Маємо призерів обласного етапу:

- Денисенко Ілона – ІІІ місце з англійської мови,

- Новіков Дмитро – ІІІ місце з географії,

- Капустянська Анжеліка – ІІІ місце з фізики, біології та ІІ місце з історії.

Одним з напрямів роботи з обдарованими дітьми в 2011-2012 н.р. була і залишається діяльність секцій МАНу. Для участі у міському конкурсі-захисті були представлено 4 роботи:

І.Денисенко (секція „Історія України”), В.Максимець (секція «Психологія»), Ю.Нам’ясенко (секція «Математика»), А.Черниш (секція „Українська література”). 2 роботи були визначені для участі в обласному етапі, де робота І Денисенко „Трагічна доля жінки в роки Великої вітчизняної війни” науковий керівник С.В.Білецька виборола ІІІ місце.

З метою виявлення і підтримки творчо обдарованої молоді було організовано і проведено ряд конкурсів: Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням, конкурс мовознавців ім П.Яцика, міжнародний математичний конкурс „Кенгуру” (74 учні), фізичний конкурс «Левеня» (24 учні), історичний „Патріот”, іноземної мови „Грінвіч”, „Колосок”, „Лукоморьє”, „Зерна доброти”.Якість виховної роботи

Метою виховної роботи педагогічного колективу Березанського НВК було:

- формування творчої, чесної, порядної, працелюбної особистості, виховання патріотизму, моральних рис сучасної людини: доброзичливості, чуйності, відвертості, чесності, вимогливості до себе та оточуючих. Підготовка учнів до життя в умовах ринкових відносин на основі розвитку учнівського самоврядування.

Класні керівники працювали над згуртуванням учнівських колективів та виконанням річних планів по виховній роботі. Добрі результати мають класні керівники: В.А.Омельченко, Т.В.Рих, О.А.Мартенко. В навчальному закладі запроваджено рейтингову систему оцінювання результатів роботи. За підсумками рейтингу класів за 2011-2012 н.р. визнані кращими класні колективи серед 5-8 кл. – 5А (класний керівник Т.В.Рих), серед 9-11 кл. – 10Б (класний керівник О.А.Мартенко).

В закладі налагоджена робота учнівського самоврядування (голова учнівської ради – М.Борзенко 9А клас). Щомісяця голови комісій звітували про виконану роботу, щотижня проводились звіти класних колективів 9-11 класів, про результати чергування по школі.

В НВК діяла правова комісія (керівник соціальний педагог О.А.Мартенко). Щомісяця на засіданнях з метою попередження правопорушень серед учнів розглядалася поведінка, успішність, відвідування занять учнями, які стоять на шкільному обліку, схильних до правопорушень та з учнями, які потрапили у кризову ситуацію. Члени адміністрації (Л.П.Дегтярьова, О.А.Мартенко) були учасниками міських рейдів у вечірній час з метою вивчення дозвілля молоді.

У 2011-2012 н.р. в НВК обліковано:

- учнів, позбавлених батьківського піклування – 7,

- учнів напівсиріт – 17,

- учнів, схильних до правопорушень – 4 (в минулому році – 3),

- неблагополучних сімей – 5,

- неповних сімей – 102 (в них дітей 127),

- дітей-інвалідів – 7.

Цим дітям приділялася особлива увага з боку адміністрації, класних керівників, соціального педагога, практичного психолога. Учні позбавлені батьківського піклування та діти з малозабезпечених сімей користуються безкоштовним гарячим харчуванням.

Виховні загальношкільні заходи проводилися згідно плану щомісяця: виставки робіт учнів, свята, інтелектуальні ігри, брейн-ринги, конкурси знавців з різних предметів, спортивні змагання. До участі в них залучались учні, які стоять на шкільному обліку, схильні до правопорушень. Майже щотижня проводилися вечори відпочинку для старшокласників.

Оскільки виховання – це спільна справа сім’ї та школи, то велика увага приділялась роботі з батьками. Протягом року 1 раз на чверть проводились загальношкільні та класні батьківські збори, 4 рази на рік спільні засідання батьківського комітету НВК та піклувальної ради. На всіх батьківських зборах плідно працював лекторій для батьків на якому піднімались актуальні проблемні питання виховання молоді. Звіт про результати виховної роботи було проведено у формі святкового концерту.


Робота з педагогічними кадрами

Укомплектованість закладу педагогічними кадрами протягом навчального року можна оцінити на задовільно. За 2011-2012 н.р. з навчального закладу звільнилась вихователь ГПД О.Ю.Бакуменко (молодий спеціаліст).

В 2011-2012 н.р. в Березанському НВК працює 39 вчителів (із них 2 сумісники, 4 з неповним тижневим навантаженням).

Із них:


- 23 – мають кваліфікаційну категорію „Спеціаліст вищої категорії” (59% від загальної кількості вчителів),

- 7 – мають кваліфікаційну категорію „Спеціаліст І категорії” (17,9%),

- 6 – мають кваліфікаційну категорію „Спеціаліст ІІ категорії” (15,4%),

- 3 – мають кваліфікаційну категорію „Спеціаліст” (7,8%),

Серед них:

- 4 вчителі-методисти (Л.Д.Мархель, О.П.Луценко, С.В.Білецька, Л.П.Дегтярьова),

- 8 вчителів мають звання „Старший вчитель”.

Згідно плану атестації педагогічних кадрів в 2011-2012 н.р. повинно було атестуватись 7 вчителів, проатестовано – 7.

- Білецька С.В. – підтверджено кваліфікаційну категорію „Спеціаліст вищої категорії” та педагогічне звання „Вчитель-методист”, нагороджено знаком „Відмінник освіти України”,

- Власюк Н.М. – підтверджено кваліфікаційну категорію „Спеціаліст вищої категорії”, нагороджена грамотою ГУОН КОДА,

- Пархоменко Е.А. – підтверджено кваліфікаційну категорію „Спеціаліст І категорії”, нагороджена грамотою відділу освіти,

- Мартенко О.А. - підтверджено кваліфікаційну категорію „Спеціаліст вищої категорії”, присвоєно звання „Старший вчитель”,

- Нипорка С.В. – підтверджено кваліфікаційну категорію „Спеціаліст вищої категорії” та педагогічне звання „Старший вчитель”,

- Омельченко В.А. – присвоєно кваліфікаційну категорію „Спеціаліст вищої категорії”,

- Самойленко Ю.А. – присвоєно кваліфікаційну категорію „Спеціаліст ІІ категорії”.

Всі вчителі пройшли курси підвищення кваліфікації. Курси підвищення кваліфікації на базі опорних шкіл області проходять педагоги-організатори: Т.Д.Ковальчук, С.М.Федосенко, вчитель української мови та літератури Т.М.Хвостенко, вчитель англійської мови Т.Д.Ковальчук, директор Л.П.Дегтярьова.


Організаційно-методична робота

З метою підвищення науково-теоретичного, практичного і загальнокультурного рівнів, психолого-педагогічної підготовки вчителів-предметників протягом 2010-2011 н.р. працювали методичні об’єднання:

- вчителів початкових класів (керівник А.А.Ленченко),

- вчителів математики, фізики, інформатики (керівник Т.В.Рих),

- вчителів природничих дисциплін (керівник Л.Д.Мархель),

- вчителів іноземної мови (керівник П.С.Максюта),

- школи передового педагогічного досвіду вчителів-філологів (керівник В.А.Омельченко),

- вчителів історії (керівник С.В.Білецька),

- класних керівників (керівник В.В.Крачок),

- школи молодого вчителя (керівник Л.П.Дегтярьова),

- вчителів загальнотехнічних дисциплін (керівник А.В.Павленко).

Продовжували роботу семінари:

- „Інформаційний вісник” (керівник Л.М.Телегуз),

- „Психолого-педагогічний семінар” (керівник М.В.Зубко),

- „Українське ділове мовлення”(керівник Н.М.Ярмак).

Під час засідань методоб’єднань та семінарів розглядалися проблеми навчально-виховного процесу, результати контролю рівня навчальних досягнень учнів, було намічено шляхи вирішення проблем та заходи по ліквідації недоліків.

Основним органом діяльності педагогічного колективу залишилася педагогічна рада. Було проведено 16 її засідань: 4-и з яких тематичні, а решта організаційні. Наради при директору та заступниках проводилися щомісяця (при директору – 10 засідань, при заступнику – 9 засідань).

У 2011-2012 н.р. конкурс „Вчитель року” проводився по номінаціях "Біологія", "Фізична культура", "Етика" , "Англійська мова" та „Українська мова і література”. Честь школи на рівні міста захищали вчителі: Мартенко О.А. – вчитель біології, Омельченко В.А. – вчитель української мови та літератури, Пархоменко Е.А. – вчитель англійської мови, Павленко А.В. – вчитель фізичної культури. Мартенко О.А. представляла свої матеріали на обласному рівні (7 місце).

У 2011-2012 н.р. було вивчено, узагальнено і подано до друку досвід вчителя української мови та літератури – Омельченко В.А. та вчителя історії – Білецької С.В.
Контрольно-аналітична робота

Контрольно-аналітична робота є невід’ємною складовою роботи адміністрації закладу і проводиться з метою надання методичної допомоги педагогічним працівникам.

Згідно плану роботи на рік контролю підлягала робота:

- вчителів, що працюють на займаній посаді до 5 років;

- вчителів, що атестуються;

- вчителів, що працюють в 5-х класах;

- підвищення ефективності та якості уроку української мови та літератури як основної форми організації навчально-виховного процесу в умовах диференціації;

- форми і методи викладання навчального курсу „Охорона життя і здоров’я дітей”;

- рівень викладання профільних предметів та результативність роботи вчителів в профільних класах;

- якості знань учнів-претендентів на нагородження Золотими та Срібними медалями;

- стан викладання і якість знань, умінь і навичок учнів з трудового навчання;

- підготовка до державної підсумкової атестації та ЗНО;

- повторення на уроках;

- техніка читання;

- директорські контрольні роботи;

- ведення учнівських щоденників, зошитів;

- ведення шкільної документації (особові справи, класні журнали, учнівські зошити);

Результати перевірки були висвітлені і узагальнені наказами по НВК, рішеннями нарад при директору, педагогічних рад, донесені до відома вчителів, розроблені шляхи усунення недоліків перевірки.


Заохочення вчителів

Одним з методів стимулювання любого виду діяльності є заохочення та покарання.

До свята Нового року за рахунок спонсорських надходжень Новорічними подарунками були відзначені переможці міського етапу предметних олімпіад та вчителі, що підготували переможців. Спонсорами виступили підприємство Харвест МунІст, ПП О.Б.Кравченко та голова батьківського комітету В.С.Тищенко.

Грошовими преміями відзначені класні колективи за результатами рейтингу класів на святі останнього дзвоника. Грошовими преміями (у розмірі 100 грн.) та подяками були відзначені призери обласних олімпіад та конкурсів та їх керівники (всього 1200 грн.). Грошову премію у розмірі по 100 гривень на святі закінчення навчального року отримали учні 10-х класів Кирда П. та Кузьменко Д. (дискжокеї).

За результатами рейтингу роботи вчителів переможцями визнано О.А.Мартенко. О.А.Мартенко відзначена на святі Останнього дзвоника подякою та грошовою премією у розмірі 100 гривень). На міському святі обдарованих подяки відділу освіти отримали С.В.Білецька, П.С.Максюта, О.А.Мартенко, Ю.О.Капустянська, Л.П.Дегтярьова.

Протягом 2011-2012 н.р. не було застосовано мір покарання до жодного з працівників.Робота допоміжних служб

Справжню допомогу педагогічному колективу здійснювала бібліотека закладу у підготовці різних заходів як з учнями так із педагогами та батьками: виставки книг, бесіди по збереженню книг, бібліотечні уроки, ремонт книг, поповнення бібліотеки подарунковими книгами, проведення рейдів „Живи, книго!”

У минулому навчальні році шкільна бібліотека забезпечила учнів підручниками на 95%. Книжковий фонд становить: 23340 примірників, 8494 підручників, 10943 художньої літератури, 3903 методичної. На 1-го учня припадає 18 підручників, 49,9 примірники художньої літератури, 1 додаткових навчальних посібників, 0,9 словників та іншої довідкової літератури.

В НВК на 0,5 ставки працює соціальний педагог – О.А.Мартенко, яка разом з адміністрацією надає відповідну допомогу класним керівникам, вчителям та учням, 0,5 ставки має практичний психолог – М.В.Зубко (сумісник). Фахівці забезпечені окремим кабінетом та тренінговою залою.

В навчальному закладі працює медсестра, що обслуговує не лише учнів, а й вчителів, працівників обслуговуючого персоналу, забезпечує своєчасне проходження медоглядів. Кожен учасник навчально-виховного процесу може скористатися послугами шкільної їдальні, буфету. Протягом року було організовано гаряче харчування для учнів школи І ступеня (частково за плату батьків – благодійні внески в розмірі 2,5 грн. за день) та дітей сиріт, позбавлених батьківської опіки і малозабезпечених (безкоштовно).

Влітку 2012 року на базі Березанського НВК організовано роботу оздоровчого табору для малозабезпечених та обдарованих учнів, де оздоровлюється 75 школярів НВК. Робота табору розпочалася з 28 травня.

Важко уявити роботу НВК без обслуговуючого персоналу до складу якого входить 18 чоловік. Результати їхньої праці помітні скрізь; адже на них повністю тримається порядок у приміщенні закладу та лягає тягар по проведенню ремонту шкільних кабінетів і коридорів. Хочеться відмітити їх переважно сумлінне, добросовісне відношення до роботи.

Матеріально-технічне забезпечення

Будівля закладу і приміщення відповідають реалізації завдань освітніх програм. У закладі створені умови для роботи і навчання, існують навчальні кабінети, які, нажаль, не повністю відповідають за обладнанням сучасним вимогам.

Адміністрація Березанського навчально-виховного комплексу приділяє увагу зміцненню матеріально-технічної бази. За рішенням загальношкільного батьківського комітету на благодійний рахунок закладу поступають кошти від батьків у розмірі 10 гривень в місяць за їх бажанням.

В 2011-2012 н.р. за рахунок благодійної допомоги було зібрано 14 тис. 882 грн.

Використали 4 тис. 658 грн. 50 коп.:

(встановлено двері ГПД, проведено воду в майстерню, зроблено ганок біля їдальні, придбано бочки в їдальню для засоли, ремонт системи водопостачання в їдальні, ремонт косілки, проведено Інтернет.) Подарунок від 11-х класів: таблички на класи та кабінети.

Залишок 10 тис. 223 грн. Планується використати на ремонт вестибюлю.

Детальний звіт про використання благодійних коштів регулярно (4-и рази на рік) проводився на спільних засіданнях загальношкільного батьківського комітету та Піклувальної ради та оформлюється протокольно, а також висвітлюється на сайті закладу, сторінка „Благодійні внески”.

За кошти вилучені від здачі в оренду приміщення під буфет та здачі в оренду їдальні на весілля (2 рази) було придбано мойки для їдальні вартістю у 6,5 тисяч гривень. Силами батьків було поміняно вікна у 1А, 1Б, 2А, 2Б, 3А, 5А, 5Б, 7А, 8 (2 вікна), 10А (2 вікна), 10Б класах. Загальна кількість – 31 вікно.

Плануються бюджетні надходження на проведення ремонтних робіт в закладі у розмірі 4 тисячі гривень. Кошти будуть використані на поточний ремонт кабінетів та коридорів. Проводиться ремонт вуличного туалету. За наявності коштів планується капітальний ремонт стелі у вестибулі.

На сьогоднішній день проблемою залишається капітальний ремонт даху, системи опалення та водопостачання. Місцева влада обіцяє провести капітальний ремонт системи опалення та водопостачання у підвальному приміщенні.

В 2011-2012 н.р. планується проведення капітального ремонту актового залу за рахунок благодійних надходжень.


Щирі слова вдячності всім, хто не байдужий до наших проблем. Як завжди вдячні за допомогу працівникам заводу ЗБВ та їх керівнику В.Т.Патюті, які благодійно виконують багато роботи в закладі: це і постійний ремонт даху, ремонт каналізаційної системи і системи опалення, встановлення металевого паркану. Вдячні депутату Київської обласної ради О.І.Павленку, яий подарував електричну газонокосилку. Вдячні керівнику ТОВ „Емер” І.М.Ломаці та його працівникам, які надають регулярну допомогу закладу по енергообслуговуванню: відновили освітлення території. С.Д.Терех – керівник підприємства „Добробут” виділив дерево для ремонту вуличного туалету. На святі 1 вересня заклад отримав у подарунок від О.І.Гуріна, В.Т.Патюти, І.М.Ломаки та О.І.Павленка побутову морозильну камеру, а від облдержадміністрації – холодильник для медпункту. Приємно відчувати підтримку голови шкільного батьківського комітету В.С.Тищенка, який відгукується по першому ж проханню: допомагає з транспортними послугами, виступає спонсором по організації будь-яких ремонтних робіт. Колишня випускниця школи Азарова (Голоднова) М.В. художньо оформила кабінет практичних занять з правил дорожнього руху.

На мою думку, із доповіді в якій були розкриті досягнення і підняті проблеми, можна зробити висновки, що Березанський НВК знаходиться у стадії стабільного розвитку та надає якісну освіту мешканцям Привокзального району.
Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка