Зупинися, людино, на мить… І відчуй, як планеті болить. Як із серця крик вирина – Зупинися, земля в нас одна! Як у серці тліє любов, Щоб колись розгорітися знов. Зупинися, людино, на мить… І відчуйСторінка1/3
Дата конвертації21.05.2021
Розмір5.96 Mb.
  1   2   3Зупинися, людино, на мить…

І відчуй, як планеті болить.

Як із серця крик вирина –

Зупинися, земля в нас одна!

Як у серці тліє любов,

Щоб колись розгорітися знов.

Зупинися, людино, на мить…

І відчуй. Як планеті болить..Земля наш спільний дім, а людина в ній частина природи

«Мир окружающий ребенка – это прежде всего мир природы, с безграничным богатством явлений, с неисчерпаемой красотой. Здесь, в природе, вечный источник детского разума»

В. Сухомлинский.

Екологічне виховання в дошкільному віці тільки починається, крупиці екологічних знань, отримані в дитинстві, допоможуть дитині орієнтуватися в навколишній дійсності, правильно розуміти її. Але головне, започаткують усвідомленне ставлення до природи, визначення свого місця в ній.

Саме в дошкільному віці необхідно закладати в дітях уявлення про те, що людина потребує екологічну чистоту навколишньої природи. Важливо своєчасно розвивати екологічну свідомість маленької особистості. Формувати у дітей систему екологічних знань і уявлень. Виховувати гуманне ставлення до природи.

У нашому дитячому садку приділяється велика увага екологічному вихованню дітей, формуванню екологічної культури та екологічної свідомості у дітей та батьків
Бережи планету
«Встав вранці, вмився. Привів себе у порядок – і відразу ж приведи у порядок свою планету»

А. де Сент – Екзюпері

Людина стала людиною, коли почула шелест листя і спів коника, дзюрчання весняного струмочка і срібний дзвін дзвіночків вбездонному синьому небі, шорох сныжинок, завивання завірюхи за вікном, ласкавий плескіт хвилі й урочисту тишу ночі. Почув і затаїв подих, слухає сотні і тисячі років чудову музику життя. Музику дивовижної планети – Земля.

Природа Землі – це наше багатство. Наше завдання зберегти це багатство для майбутніх поколінь. Зробимо наш світ прекраснішим своїми руками.
Дорогі дорослі!

Розкрити дітям красу природи - справа складна. Навчіться самі жити з нею в гармонії, дбайливо до неї ставитися.Діти наслідувальні і швидко розуміють позитивне і негативне в поведінці дорослих. Перебуваючи з дітьми на природі, задумайтеся над своєю поведінкою, словами, вчинками!

Правила безпечної поведінки в природі

Найзагадковіше і дивне з усього, що оточує людину - природа. Саме вона дарує незабутні миті радості, спокою і гармонії. Особливо гостро природу сприймають діти - різноманіття, яскравість і мальовничість навколишнього світу впливають на всі почуття малюків. Світ природи залишає в дитячих серцях незабутні враження, а насичені фарби, несподівані зустрічі, і велич природи викликає цілком зрозуміле бажання - помацати і спробувати все, що оточує.Саме тому допитливі малюки нерідко виявляються в небезпеці - незнайомі з основами безпечної поведінки, діти можуть нашкодити не тільки природі, але й самим собі. Тому вкрай важливо пояснювати хлопцям і дівчатам правила безпечної поведінки на природі та наслідки необережних вчинків. Для малюків найкращий варіант знайомства з навколишнім світом - засування в рот все, що трапляється на шляху. А тому об'єкти живої природи можуть стати причиною небезпеки. До дітей постарше слід донести інформацію про те, як правильно переміщатися по лісі: ні в якому разі не можна носитися, стрімголов, адже спіткнувшись об випадковий камінь або корінь можна серйозно поранитися. Дотримання лісових заповідей не залежить від пори року. Норми поведінки в середовищі існування дивних тварин, комах і рослин так само обов'язкові, як правила гігієни і етикету.
Пам'ятка безпеки
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка