Завдання на інтерполювання і вказівки до його виконанняСкачати 224.93 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації26.12.2020
Розмір224.93 Kb.
  1   2


Завдання на інтерполювання і вказівки до його виконання.

Частина 1.

В таблиці 1 приведено значення вузлів інтерполювання і значення функції у вузлах інтерполювання для різних варіантів. Варіант завдання вибирати згідно порядкового номера студента у журналі Group-x31.docx.Таблиця 1.  1. Побудувати інтерполяційний поліном Лагранжа другого порядку для функції заданої таблично та обчислити значення інтерполяційного поліному в точках , . Записати поліном Лагранжа у вигляді розкладу по степенях .

  2. Побудувати інтерполяційні поліноми Ньютона для нерівновіддалених вузлів (з використанням розділених різниць) та обчислити значення інтерполяційного поліному в точках , . Записати поліноми Ньютона у вигляді розкладу по степенях .

  1. Інтерполяційні поліноми Ньютона інтерполювання вперед;

  2. Інтерполяційні поліноми Ньютона інтерполювання назад.

  1. Побудувати інтерполяційні поліноми Ньютона для рівновіддалених вузлів (з використанням скінченних різниць) та обчислити значення інтерполяційного поліному в точках , .

  1. Інтерполяційні поліноми Ньютона інтерполювання вперед;

  2. Інтерполяційні поліноми Ньютона інтерполювання назад.

Частина 2.

В таблиці 2 приведено аналітичний вигляд різних функцій та інтервали, на яких ці функції задані. Для інтерполювання аналітичної функції з різною кількістю вузлів інтерполювання створено файл-функцію interp_polinom.m та скриптовий файл scr_interp_polinom.m для варіанту 16. Функція interp_polinom.m використовує вбудовані функції polyfit та polyval середовища Matlab/Octave. Вивчити синтаксис даних функцій.Таблиця 2.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка