Законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»Скачати 66.82 Kb.
Дата конвертації15.12.2016
Розмір66.82 Kb.
#7739
ТипЗакон
ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

22.11.2011 р. Київ № 2160

Про організацію профілактичних заходів щодо захисту населення м. Києва від захворювань на грип та інші гострі респіраторні захворювання

Відповідно до законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 09.02.98 № 30 «Про заходи щодо профілактики і боротьби з грипом та гострими респіраторними інфекціями в Україні», розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.03.2006 № 118-р «Про затвердження плану заходів щодо боротьби з грипом серед населення та запобігання виникненню його пандемії», постанови головного державного санітарного лікаря України від 23.09.2011 р. № 14 «Про забезпечення заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій в епідсезон 2011–2012 років» (Постанова № 14), з метою запобігання епідемічних ускладнень та захисту населення м. Києва від захворювань на грип:

1. Головному управлінню охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

1.1. Забезпечити готовність лікувально-профілактичних закладів до підйому захворюваності на грип та ГРВІ, особливу увагу звернути на підготовку госпітальних баз, наявність необхідного запасу противірусних препаратів, засобів індивідуального захисту, дезінфекційних та антисептичних засобів, спеціальної медичної апаратури, тест-систем, укомплектування бригад для надання консультативної та медичної допомоги.

1.2. Організувати та провести навчання медичних працівників з питань клініки, діагностики, лікування та профілактики грипу та інших гострих респіраторних захворювань.

1.3. Забезпечити в передепідемічний період 2011–2012 років організацію та проведення щеплень проти грипу незахищеним групам населення (діти та персонал дитячих будинків та притулків для неповнолітніх, шкіл-інтернатів для сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, літніх людей, що проживають в будинках для осіб похилого віку, інтернатах, та персоналу цих закладів) за рахунок асигнувань, передбачених у бюджеті міста Києва на 2011 рік на виконання міської Міжгалузевої комплексної програми «Здоров’я киян» на 2003–2011 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 28.11.2002 № 132/292.

1.4. На період можливого інтенсивного підйому захворюваності на грип та інші гострі респіраторні захворювання передбачити залучення додаткового медичного персоналу для своєчасного надання медичної допомоги населенню.

1.5. Передбачити виділення додаткової кількості ліжок для госпіталізації хворих та оперативне їх розгортання при загостренні епідемічної ситуації.

1.6. Забезпечити організацію забору матеріалу від хворих на грип та ГРВІ згідно з нормативними документами з питань профілактики сезонного і пандемічного грипу.

2. Комунальному підприємству «Фармація» забезпечити аптечну мережу достатньою кількістю лікувальних і вітамінних препаратів, засобів неспецифічної профілактики грипу і гострих респіраторних захворювань, а також засобів індивідуального захисту (маски, гумові рукавички тощо) та безперебійну їх реалізацію.

3. Київській міській санітарно-епідеміологічній станції:

3.1. Забезпечити моніторинг за захворюваністю населення міста на грип та інші гострі респіраторні захворювання.

3.2. При ускладненні епідемічної ситуації з грипу та ГРВІ негайно виходити з клопотанням щодо припинення навчального процесу в школах та введення обмежувальних заходів в інших навчальних закладах міста.

3.3. Забезпечити вірусологічний моніторинг за циркуляцією вірусів грипу серед хворих на ГРВІ та грип.

3.4. Забезпечити роботу щодо розгортання мережі кабінетів для проведення щеплень проти грипу у лікувально-профілактичних установах міста.

3.5. Своєчасно інформувати населення міста через засоби масової інформації про стан захворюваності на грип та інші гострі респіраторні захворювання і необхідні профілактичні заходи.

4. Районним в місті Києві державним адміністраціям:

4.1. Зобов’язати керівників відповідних служб, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності здійснювати роботу з профілактики грипу та інших гострих респіраторних захворювань у відповідних органах та установах, забезпечити проведення комплексу робіт для підтримання необхідного температурного режиму в дитячих, освітніх, лікувально-профілактичних установах, житлових приміщеннях, у транспорті тощо.

4.2. Забезпечити придбання вітамінних та імуностимулюючих препаратів для дітей, що відвідують дошкільні заклади освіти, в межах асигнувань, передбачених у бюджеті районів на 2011–2012 рр. по галузі «Освіта».

5. Управлінню преси та інформації забезпечити інформування населення щодо епідемічної ситуації в місті, особистої та суспільної профілактики грипу та інших гострих респіраторних вірусних інфекцій через засоби масової інформації.

6. Першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації О. В. Мазурчаку забезпечити висвітлення у засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків. 

Виконуючий обовязки голови

О. Мазурчак

Каталог: wp-content -> uploads
uploads -> Інтегрований підхід на уроках української мови і літератури
uploads -> Конспект уроку з української літератури 11 клас Олександр Довженко "Зачарована Десна". Автобіографічний характер твору. Вчитель української мови та літератури: Біла О. М
uploads -> № уроку Тема уроку Сторінка підручника (зошита) Дата Примітка Розділ
uploads -> Методика превентивного
uploads -> № уроку Тема уроку Дата Ключові слова на уроці 1
uploads -> Затверджую директор коледжу м.І. Недошитко “ 10 ” вересня 2015 року перспективний план
uploads -> Комунальний заклад «рівненська обласна наукова медична бібліотека» рівненської обласної ради

Скачати 66.82 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка