Законів України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу»Скачати 453.46 Kb.
Дата конвертації04.11.2016
Розмір453.46 Kb.
ТипЗакон

ВАСИЛЬКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

28.08.2014 смт Васильківка № Р-255/0/276-14

Про черговий призов на

строкову військову службу у

жовтні – листопаді 2014 року

Відповідно до законів України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу», Указу Президента України від 14 жовтня 2013 року № 562/2013 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та звільнення в запас військовослужбовців у 2014 році», Постанов Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом» (із змінами та доповненнями) та від 10 листопада 1999 року № 2066 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» (зі змінами та доповненнями), розпорядження голови облдержадміністрації від 08 серпня 2014 року № Р-447/0/3-14 «Про черговий призов на строкову військову службу у жовтні - листопаді 2014 року», з метою якісної підготовки та організованого проведення призову на строкову військову службу і направлення на альтернативну (невійськову) службу громадян району 1989 – 1996 років народження у жовтні - листопаді 2014 року:


1. Затвердити склад районної призовної комісії і склад районної призовної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби згідно з додатками 1, 2.

2
2. Призов на строкову військову службу громадян 1996 року народження та старших віком, які втратили право на відстрочку від призову, провести у жовтні – листопаді 2014 року. З метою якісного проведення призову на строкову військову службу роботу медичної комісії розпочати з 11 вересня 2014 року.


3. Головному лікарю КЗ «Васильківський ЦПМСД» Швайці С.В.:

для забезпечення роботи медкомісії при призові спрямувати до РВК у дні роботи медичної комісії з 11 вересня 2014 року по 31 грудня 2014 року лікарів «КЗ Васильківський ЦПМСД», зазначених у додатку 3 даного розпорядження та необхідну кількість середнього і молодшого медичного персоналу для забезпечення роботи медичної комісії.

забезпечити належні умови для роботи медичної комісії райвійськкомату, а саме: обладнання медичних кабінетів (ваги медичні, тонометри, ростоміри, спірометри, ручні динамометри, сантиметрові стрічки), достатню кількість медичного інструментарію та медикаментів, проведення стерилізації медичного інструментарію (на базі КЗ «Васильківська ЦРЛ ДОР») та ін.

забезпечити зворотній зв’язок між лікувально-профілактичними закладами та райвійськкоматом щодо надання сигнальних списків про диспансерну групу осіб призовного віку 1989-1996 років народження до 11 вересня 2014року.

забезпечити першочергове безкоштовне обстеження призовників, які підлягають виклику на призовну комісію;

забезпечити усім призовникам безкоштовне проведення серологічного аналізу крові на антитіла до вірусів імунодефіциту людини та гепатиту «С», антиген до вірусу гепатиту «В», реакцію мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном.

забезпечити своєчасне і якісне обстеження призовників за направленням РВК, використовуючи матеріальну базу КЗ «Васильківська ЦРЛ ДОР» та, при необхідності, обласних спеціалізованих закладів, згідно додатку до наказу ДОЗ від 22 січня 2014року № 78/0/197-14.

для скорочення терміну перебування та якісної експертизи в лікувально-профілактичних закладах вторинного та третинного рівня надання медичної допомоги, спеціалізованих відділеннях та центрах, забезпечити максимальне медичне обстеження юнаків (до 18 років та старше) в лікувально-профілактичних закладах первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги за місцем проживання.

обстеження допризовників та призовників проводити не більше 10 днів. У випадку збільшення терміну обстеження, письмово повідомляти військовий комісаріат про термін виписки.
3
під час проведення призову у триденний строк повідомити районний військовий комісаріат про громадян призовного віку, які перебувають на стаціонарному лікуванні.

для медичного обстеження призовників до 01 вересня 2014року видати наказ про забезпечення роботи медичної комісії під час призову.


4. Рекомендувати головному лікарю КЗ «Васильківська ЦРЛ ДОР» Дарагану А.М.

для забезпечення роботи медкомісії при призові спрямувати до РВК у дні роботи комісії лікарів КЗ «Васильківська ЦРЛ ДОР», зазначених у додатку 3 даного розпорядження.

забезпечити позачерговий безкоштовний лікарський прийом допризовників, проведення необхідного лабораторного, рентгенологічного та інструментального обстеження.

забезпечити своєчасне, якісне, безкоштовне обстеження призовників за направленням РВК, використовуючи матеріальну базу ЦРЛ та, при необхідності, обласних спеціалізованих закладів, згідно додатку до наказу ДОЗ від 22 січня 2014року № 78/0/197-14.

забезпечити зворотній зв’язок між лікувально-профілактичними закладами та райвійськкоматом щодо надання сигнальних списків про диспансерну групу осіб призовного віку 1989-1996 років народження до 11 вересня2014 року.

обстеження допризовників та призовників проводити не більше 10 днів. У випадку збільшення терміну обстеження, письмово повідомляти військовий комісаріат про термін виписки.

для скорочення терміну перебування та якісної експертизи в лікувально-профілактичних закладах вторинного та третинного рівня надання медичної допомоги, спеціалізованих відділеннях та центрах, забезпечити максимальне медичне обстеження юнаків (до 18 років та старше) в лікувально-профілактичних закладах первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги за місцем проживання.

під час проведення призову у триденний строк повідомити районний військовий комісаріат про громадян призовного віку, які перебувають на стаціонарному лікуванні.


5. Сектору взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації (Ксьонз) вирішити питання про виділення і направлення до райвійськкомату двох технічних працівників.

4
6. Керівникам підприємств та установ усіх форм власності, сектору інфраструктури райдержадміністрації (Горілик) згідно за узгодженим з районним військовим комісаріатом графіком сприяти у виділені Васильківському райвійськкомату автотранспорту для перевезення призовників по напрямку смт Васильківка – м. Дніпропетровськ, м. Дніпропетровськ – смт Васильківка, а також для оповіщення та розшуку призовників в межах Васильківського району:

Васильківське управління експлуатації газового господарства;

Васильківська ЦРЛ ДОР;

Васильківський ЦПМСД;

Васильківський РЕМ;

Васильківська селищна рада;

Відділ освіти райдержадміністрації.

Автотранспорт, який виділяється райвійськкомату повинен бути забезпечений пальним, мастильними матеріалами та забезпечити безпечне перевезення людей.
7. Сільськім та селищним головам з 28 серпня по 30 листопада 2014 року забезпечити оповіщення призовників про виклик до військового комісаріату та своєчасне прибуття їх до призовної дільниці.
8. З 28 серпня по 30 листопада 2014 року керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від підпорядкування і форм власності, навчальних закладів, сільським та селищним радам:

провести роботу з оповіщення призовників про виклик до військового комісаріату та своєчасне прибуття їх до призовної дільниці;

прийняти необхідні міри по своєчасному направленню призовників на призовну комісію та забезпечити їх необхідними документами;

організувати звільнення від роботи осіб, які викликаються військовим комісаріатом та виконують обов’язки, пов’язані з призовом на військову службу, та осіб, які направляються військовим комісаріатом на амбулаторне чи стаціонарне лікування (медичний огляд), на час, необхідний для виконання зазначених обов’язків та перебування в лікувальному закладі, зі збереженням за ними місця роботи, займаної посади і середнього заробітку;

організувати виплату вихідної допомоги у розмірі двох мінімальних заробітних плат громадянам, які звільняються з роботи у зв’язку з призовом;

в колективах організувати урочисті проводи призовників до Збройних Сил України з участю ветеранів армії, флоту та учасників війни.


5
9. Начальникові відділу освіти райдержадміністрації, директору ПТУ-74 проводити роботу з керівниками навчальних закладів щодо організації обліку призовників, своєчасної видачі призовникам довідок про зарахування до навчального закладу, а в разі відрахування – повідомляти про це військовий комісаріат, оповіщення на вимогу військового комісаріату призовників про виклик їх до військового комісаріату і забезпечення своєчасного прибуття громадян призовного віку до призовних дільниць.


10. Рекомендувати районному відділу ГУ МВС України в Дніпропетровській області (Лушпай) забезпечити:

проведення в установленому законом порядку розшуку, затримання і доставка до військового комісаріату громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку;

контроль роботи районного відділу ГУМВС щодо розшуку і виклику призовників, що не з’явилися за повістками військового комісаріату на призовну комісію без поважних причин;

у період з 01 вересня 2014 року по 28 листопада 2014 року у денний час охорону громадського порядку нарядом міліції на районній призовній дільниці за адресою смт Васильківка вул. Комсомольська № 23 у період проведення районних призовних комісій та відправки молодого поповнення на обласний збірний пункт для відправки у війська.


11. Сектору житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Гусак), Васильківському РЕМ (Коченко) забезпечити надійне та безперебійне енергопостачання, Васильківській дільниці Синельниковської УЕГГ (Петруша) забезпечити надійне та безперебійне газопостачання згідно з чинним законодавством України, районної призовної дільниці на період призову – з 01 жовтня по 30 листопада 2014 року.
12. Рекомендувати Васильківському цеху телекомунікаційних послуг № 24 ДФ ОАО «Укртелеком» (Дашкевич) забезпечити на період проведення призову з 01 жовтня по 30 листопада 2014 року безперебійний зв’язок обласного військового комісаріату з районним військовим комісаріатом.
13. Після проведення призову і відправлення призваних осіб до військових частин районній призовній комісії до 10 грудня 2014 року провести розширене засідання, на якому підбити підсумки призову.
14. Районному військовому комісару Петрову О.М.:

до 25 вересня 2014 року проаналізувати дані про наявність і якість призовних ресурсів, які перебувають на військовому обліку;

6
в усіх випадках невиконання даного розпорядження інформувати райдержадміністрацію;

по закінченню призову громадян до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України до 10 грудня 2014 року надати в райдержадміністрацію узагальнену інформацію щодо підсумків призову громадян на строкову військову службу і направлення на альтернативну (невійськову) службу 2014 року.


15. Сектору взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації інформацію про виконання цього розпорядження надати голові райдержадміністрації до 15 грудня 2014 року.
16. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на сектор взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації (Ксьонз), контроль – на першого заступника голови райдержадміністрації Кореня М.М.

Голова райдержадміністрації Т.Г.МОЗГОВА

Аркуш погодження додається

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

райдержадміністрації

28.08.2014 № Р-255/0/276-14
СКЛАД

призовної комісії Васильківського району


КОРІНЬ

Михайло Михайловичперший заступник голови

райдержадміністрації,

голова комісії


ДЗИНА

Ірина Вікторівнамедична сестра

КЗ «Васильківський ЦПМСД»

(за згодою),

секретар комісії
ПЕТРОВ

Олег Миколайович
військовий комісар Васильківського районного військового комісаріату

(за згодою)
МИРШАВКА

Володимир Станіславовичзаступник начальника Васильківського районного відділу ГУМВС України у Дніпропетровській області

(за згодою)
ПРОГОННИЙ

Олег Петровичначальник відділу освіти райдержадміністрації


КСЬОНЗ

Віктор Івановичзавідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації


РИБАЛКО

Лілія АркадієвнаЛікар,який організовує роботу медичного персоналу щодо медичного огляду призовників (за згодою)
Продовження додатка

ГАЛЕНКО

Катерина В’ячеславівна
психолог Васильківської СЗШ № 2

(за згодою)
На випадок хвороби або відсутності з інших поважних причин голови та членів призовної комісії призначити резервний склад комісії:СКУЛЬСЬКА

Наталія Віталіївнакерівник апарату райдержадміністрації,

голова комісії
АРТИЩУК

Лариса Євгенівнамедична сестра КЗ «Васильківський ЦПМСД» (за згодою), секретар комісії


ПАВЛЮК

Оксана Сергіївнаголовний спеціаліст

відділу освіти райдержадміністрації
МАКСИМЦОВ

Олег Олександрович
інспектор сектору кадрового забезпечення

Васильківського районного відділу

ГУ МВС України в

Дніпропетровській області

(за згодою)


ГАЛЕНКО

Катерина В’ячеславівнапсихолог Васильківської СЗШ № 2

(за згодою)


Керівник апарату

райдержадміністрації Н.В.СКУЛЬСЬКА

Завідувач сектору взаємодії

з правоохоронними органами,

цивільного захисту, оборонної

та мобілізаційної роботи

райдержадміністрації В.І.КСЬОНЗ

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

райдержадміністрації

28.08.2014 № Р-255/0/276-14


СКЛАД

районної призовної комісії у справах альтернативної

(невійськової) служби


КСЬОНЗ

Віктор Іванович
завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, охоронної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації


ПЛУЖНИК

Ольга Михайлівнаначальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, заступник голови комісії


КУЦЕНКО

Ірина Володимирівна

директор Васильківського

районного центру зайнятості

(за згодою)


ПЕТРОВ

Олег Миколайович
військовий комісар Васильківського районного військового комісаріату

(за згодою)
ГОЛЄВА

Людмила Анатоліївна
завідувач сектору фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді райдержадміністрації


ДАРАГАН

Аркадій Миколайович
головний лікар

КЗ «Васильківська ЦРЛ «ДОР»

(за згодою)


ГУСАК

Олександр Сергійович
завідуючий юридичного

відділу районної ради

(за згодою)


НЕЦИК

Валерій Михайлович
начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

Продовження додатка


ШКВАРЯ

Олена Анатоліївна
начальник служби у справах дітей райдержадміністрації

ПАНАСЯК

Олександр Миколайовичзавідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю райдержадміністрації
Керівник апарату

райдержадміністрації Н.В.СКУЛЬСЬКА

Завідувач сектору взаємодії

з правоохоронними органами,

цивільного захисту, оборонної

та мобілізаційної роботи

райдержадміністрації В.І.КСЬОНЗ

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

райдержадміністрації

28.08.2014 № Р-255/0/276-14


ГРАФІК

графік роботи призовної комісії Васильківського району


Жовтень

1

8

15

22

29
Листопад

5

12

19

26

28Керівник апарату

райдержадміністрації Н.В.СКУЛЬСЬКА

Завідувач сектору взаємодії

з правоохоронними органами,

цивільного захисту, оборонної

та мобілізаційної роботи

райдержадміністрації В.І.КСЬОНЗ

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

райдержадміністрації

28.08.2014 № Р-255/0/276-14ОСНОВНИЙ ТА РЕЗЕРВНИЙ

склад медичного персоналу для проведення медичного огляду

призовників, які підлягають призову на строкову військову службу

в період весняного призову 2014 року


Основний склад


РИБАЛКО

Лілія Аркадіївнастарший лікар


КЗ «Васильківська ЦРЛ ДОР»


ГОЛИК

Катерина Олександрівна
терапевт

КЗ «Васильківська ЦРЛ ДОР»

ПАРИЛЯК

Олександр Юліанович
хірург

КЗ «Васильківська ЦРЛ ДОР»

КОРЧЕВСЬКИЙ

Віктор Анатолійович
невропатолог

КЗ «Васильківська ЦРЛ ДОР»

ЧЕПІНОГА

Андрій Іванович
психіатр

КЗ «Васильківська ЦРЛ ДОР»

ДАРАГАН

Ольга Аркадіївна
офтальмолог

КЗ «Васильківська ЦРЛ ДОР»

ПАТАЛАХА

Володимир Григорович
отоларинголог

КЗ «Васильківська ЦРЛ ДОР»

РИКУН

Валентина Олександрівна
стоматолог

КЗ «Васильківський ЦПМСД»

Продовження додатка
Резервний склад


ЦАРКО

Любов Василівналікар-член районної призовної комісії

КЗ «Васильківська ЦРЛ ДОР»


ПЕРЕПІЧАЄНКО

Микола Петрович
терапевт

КЗ «Васильківський ЦПМСД»

МЕДУХА

Раїса Олександрівна
невропатолог

КЗ «Васильківська ЦРЛ ДОР»

СТАРЧЕНКО

Людмила
стоматолог

КЗ «Васильківська ЦРЛ ДОР»

КАРНАУХ

Олександр Іванович
хірург

КЗ «Васильківська ЦРЛ ДОР»

Керівник апарату

райдержадміністрації Н.В.СКУЛЬСЬКА

Завідуючий сектору взаємодії

з правоохоронними органами,

цивільного захисту, оборонної

та мобілізаційної роботи

райдержадміністрації В.І.КСЬОНЗ


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

райдержадміністрації

28.08.2014 № Р-255/0/276-14
СКЛАД__позаштатної_групи_професійно-психологічного_відбору_призовної__дільниці_Васильківського_району_в_період'>СКЛАД

позаштатної групи професійно-психологічного відбору призовної

дільниці Васильківського району в період

проведення весняного призову 2014 року


ГУЖЕЛ

Олександр Васильовичначальник відділу комплектування Васильківського районного військового комісаріату, начальник групи професійно – психологічного відбору (за згодою)

ЧЕПІНОГА

Андрій Івановичлікар – психіатр КЗ «Васильківська ЦРЛ ДОР» (за згодою)


ГАЛЕНКО

Катерина В’ячеславівнапсихолог Васильківської середньої

загальноосвітньої школи № 2 (за згодою)
Керівник апарату

райдержадміністрації Н.В.СКУЛЬСЬКА

Завідуючий сектору взаємодії

з правоохоронними органами,

цивільного захисту, оборонної

та мобілізаційної роботи

райдержадміністрації В.І.КСЬОНЗ


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

райдержадміністрації

28.08.2014 № Р-255/0/276-14
СКЛАД

групи розшуку призовників Васильківського районуГУЖЕЛ

Олександр Васильовичначальник відділу комплектування Васильківського районного військового комісаріату


ЛИСАК

Станіслав Миколайовичначальник відділу обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Васильківського районного військового комісаріату (за згодою)


МИРШАВКА

Володимир Станіславович
заступник начальника Васильківського

районного відділу ГУ МВС України у Дніпропетровській області (за згодою)Керівник апарату

райдержадміністрації Н.В.СКУЛЬСЬКА

Завідуючий сектору взаємодії

з правоохоронними органами,

цивільного захисту, оборонної

та мобілізаційної роботи

райдержадміністрації В.І.КСЬОНЗ

АРКУШ ПОГОДЖЕННЯ
до проекту розпорядження голови райдержадміністрації

«Про черговий призов на строкову військову службу

в жовтні-листопаді 2014року»


Військовий комісар

Васильківського районного

військового комісаріату

О.П.ПЕТРОВ

Заступник начальника

Васильківського районного

відділу ГУ МВС України у Дніпропетровській області

В.С.МИРШАВКА
Головний лікар

КЗ «Васильківська ЦРЛ «ДОР»А.М.ДАРАГАНГоловний лікар

КЗ «Васильківський ЦПМСД»

С.В.ШВАЙКА

Каталог: OBLADM -> vasilkovka rda2014.nsf -> 2e8f79a579e9ccd3c22573fe003fcaf0 -> e0b9cdae8657a339c225786400374b1c -> $FILE
OBLADM -> Розпорядження голови райдержадміністрації № План роботи Дніпропетровської райдержадміністрації на липень-вересень 2014 рік
OBLADM -> Закон україни про інформацію Закон введено в дію з дня опублікування 13 листопада 1992 року згідно з Постановою Верховної Ради України
OBLADM -> Картка адміністративної послуги видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб
OBLADM -> Картка адміністративної послуги видача довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб
OBLADM -> Закон УкраЇни Про ринок земель
OBLADM -> Програма економічного І соціального розвитку україни на 2012 рік
OBLADM -> Додаток до рішення районної ради 24. 03. 2016 №51-4/vii положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ
$FILE -> Розпорядження голови районної державної адміністрації 2 05. 201 5 смт Васильківка № р 131


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка