Загальні відомості про хворогоСкачати 49.94 Kb.
Сторінка1/7
Дата конвертації02.04.2021
Розмір49.94 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7

Загальні відомості про хворого
1. ПІП: Пенько Юрій Петрович
2.Вік: 41 рік.
3.Професія: не працює.
4. Адреса: смт Гусятин, Тернопільська область.
5. Клінічний діагноз: Закритий багатоуламковий в/суглобовий перелом дистального метаепіфізу правої в/гомілкової кістки, перелом н/3 правої м/гомілкової кістки зі зміщенням.

8. Дата поступлення: 16.02.2021 року.


9. Дата і назва операції: Відкрита репозиція уламків , МОС великогомілкової кістки з фіксацією за допомогою LCP пластини. Відкрита репозиція уламків малогомілкової кістки та фіксація за допомогою LCP пластини (14. 02. 2021 р.).

Скарги: на сильний біль в ділянці нижньої третини правої гомілки, неможливість рухів в правому гомілково-ступневому суглобі через біль, набряк та деформація в нижній третині правої гомілки, неможливість встати на праву ногу.

Анамнез хвороби: вважає себе хворим з моменту отримання травми 15.02.21р. в побуті (зістрибнув з висоти та приземлився на праву ногу), після падіння з’явився сильний біль в ділянці нижньої третини правої гомілки, неможливість рухів в правому гомілко-ступневому суглобі. Під час падіння головою не вдарився, свідомості не втратив. Медичну допомогу надано в Гусятинській ЦРКЛ (проведено рентгенографію правої гомілки, накладено скелетний витяг). Для подальшого лікування направлений в ортопедичне відділення ТУЛ.

Анамнез життя:

Пенько Юрій Петрович, 1976 р.н., народився в смт. Гусятин, Чортківського району, Тернопільської області . В фізичному та нервово-психічному розвитку не відставав . До школи пішов у 6 років . Закінчив 9 класів місцевої школи . Після закінчення школи поступив у Тернопільське професійно-технічне училище. По професії не працював. Професійні шкідливості заперечує. Одружений . Дружина Марта Іванівна . Має 2 синів . Дружина та діти здорові .


Алергологічний анамнез: не обтяжений.Матеріально-побутові умови проживання задовільні . У дитинстві перехворів на вітряну віспу . Хворобу Боткіна , СНІД , туберкульоз , венеричні захворювання(сифіліс) заперечує . Травм та оперативних втручань до моменту поступлення в клініку не було .Спадковий анамнез :не обтяжений . Хворий заперечує наявність у родині туберкульозу , СНІДу , венеричних , психічних та онкологічних захворювань . Епідеміологічний анамнез не обтяжений , в контактів з інфекційними хворими останні 3 тижні не було .Шкідливими звички : куріння .


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка