Задишка виникає через недостатність лш, а саме через підвищення тиску у легеневих венахСкачати 14.21 Kb.
Дата конвертації22.02.2021
Розмір14.21 Kb.

  1. Основним синдромом у даного хворого є гострий коронарний синдром (біль в перикардіальній області стискаючого характеру, виникла без фізичного навантаження та не купується 3 дозами нітро-спрею). Такакож у хворого наявна гіперглікемія, артеріальна гіпотензія, лівошлуночкова серцева недостатність.

  2. Задишка виникає через недостатність ЛШ, а саме через підвищення тиску у легеневих венах.

  3. У даного пацієнта біль у перикардіальній області пов'язана з недостатнім забезпеченням киснем міокарда (гіпоксія)

  4. У хворого наяна гіпотензія, компенсаторна тахікардія, яка сформувалася через гостру коронарну недостатність та зниження серцевого викиду, порушення ритму.

  5. Знижений діурез пов'язаний з низьким АТ та через гіповолемію, що призвело до зниження об'єму крові яка проходить через клубочки нирок.

  6. За даними додаткових методів обстеження: у крові: лейкоцитоз, гіперглікемія, гіперхолестеринремія. В аналізі сечі: протеїнурія, глюкозурія, кетонурія, лейкоцитурія (помірна). ЕКГ: ритм синусовий, інфаркт міокарду передньої стінки ЛШ та перегородки з зубцем Q, гостра стадія

  7. Слід визначити рівень тропонінів І та Т, ЛДГ, КФК, рівень електролітів.

Також даному хворому необхідно провести коронарографію (для оцінки стану кровотоку по коронарним судинам ступінь іх стенозу). ЕхоКг (для визначення фракції викиду).

  1. ІХС. Інфаркт міокарду повторний, передньої стінки ЛШ та перегородки з зубцем Q, гостра стадія, Killip 2. Цукровий діабет 1 типу, фаза декомпенсації, діабетичний кетоацидоз.


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка