Я вважаю, що найбільш вразливими зонами є інтимна і публічна зонаДата конвертації21.07.2021
Розмір6.39 Kb.

Я вважаю, що найбільш вразливими зонами є інтимна і публічна зона.

Пояснюю чому. По-перше, коли незнайомці чи малознайомі люди порушують інтимну зону, це, зазвичай, розцінюють як невігластво. Найгірший випадок, це коли доньку чи сина хочуть видати заміж за нелюбу людину. Це було поширеним досвідом до середини двадцятого століття, хоча такі випадки відбуваються і досі.

Вдалим прикладом до наведеного аргументу я вважаю Марисю, доньку головного героя п'єси Івана Карпенка-Карого "Мартин Боруля". Дівчина була закохана в Миколу, що було взаємним, однак Мартин не хотів видивати свою доньку заміж, бо хотів поріднитись з Націєвським - чиновником з міста. Незважаючи на те, що Марися терпіти не могла міщанина, її батькові було всеодно на її щастя, що є посяганням на інтимну зону. На щастя, спроба була невдалою, бо Націєвський був боягузом і просто втік, запідозривши, що майбутня наречена вагітна від іншого.

По-друге, часто люди на публіці дуже відрізняються від того, якими вони є насправді. Той хто виступає на сцені, чи знімається у якомусь фільмі виглядає впевненим у собі та відкритим, однак при ближчому знайомстві, такі люди можуть бути зовсім не такі, як на для великої кількості людей.Таким є Джонні Депп - відомий американський актор, номінант премії "Оскар". В усіх фільмах він здається впевненим, веселим та компанійським. Однак судячи з Інтернет-джерел, Джонні не зовсім такий. Насправді, він не такий життєрадісний і компанійський, часто замикається в собі. Хоч він і ігнорує незручні запитання від журналістів, однак я впевнений, що питання особистого характеру засмучують та інколи лякають його.

Отже, порушення будь-якої просторової зони є неправильним, але саме інтимна і публічна зони є найвразливішими. Потрібно слідкувати за тим, хто входить до інтимної зони і хто може бути небезпечним для публічної.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка