Усе перераховане нижче – моя думка, що повинні змінити/редагувати у нормативних документах. Незаконне проведення абортуДата конвертації07.02.2021
Розмір15.7 Kb.

Усе перераховане нижче – моя думка, що повинні змінити/редагувати у нормативних документах.

Незаконне проведення аборту (ст. 134) – Статтю, на мою думку, необхідно редагувати:

1. Проведення аборту особою, яка не має спеціальної медичної освіти - штраф та позбавлення волі до 5-7 років колонії суворого режиму , без права дострокового виходу. ( В статті - обмеженням волі до двох років)2. Примушування до аборту без добровільної згоди потерпілої особи – вважаю,що цей пункт треба убрати, бо у людини є власна думка, та якщо її будуть примушувати – вона зможе відмовитися. Але, якщо примушення з погрозою для життя – позбавлення волі до 5-7 років.

Неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей (ст. 137) – до трьох років позбавлення волі, якщо смерть дитини – до п’яти років. Вважаю, що за недбале ставлення до дітей, повинне бути позбавлення волі до 5 років, якщо без важкої шкоди здоров’ю. Якщо причинена тяжка шкода та смерть – 15 років позбавлення волі, з вилучанням сертифікату лікаря та неможливості працювати у сфері охорони здоров’я, та довічне позбавлення волі з можливістю дострокового виходу, але з неможливістю працювати у сфері охорони здоров’я.

Незаконна лікувальна діяльність (ст. 138) – Якщо ця діяльність призвела до тяжкої шкоди пацієнтам – обмеження волі до 10 років, якщо без шкоди – штраф та громадські роботи.

Ненадання допомоги хворому медичним працівником (ст. 139) – Якщо допомога не була надана у медичному закладі, вилучання сертифікату лікаря. Якщо допомога не була надана у медичному закладі, а згодом ( до 5 годин) ненадання допомоги призвело до смерті – позбавлення лікаря можливості працювати у сфері охорони здоров’я. Якщо, не у медичному закладі, та не під час перебування на чергуванні – штраф до 10 неоподаткованих мінімумів громадян.

Неналежне виконання професійних обов'язків медичними працівниками або фармацевтичними працівниками (ст. 140) – вилучення сертифікату лікаря та позбавлення лікаря можливості працювати у сфері охорони здоров’я. У рідких випадках з позбавленням волі до 3-х років.

Порушення прав пацієнта (ст. 141) – тільки штраф, у рідких випадках – вилучення сертифікату.

Незаконне розголошення медичної таємниці (ст.145) – позбавлення лікаря можливості працювати у сфері охорони здоров’я. У рідких випадках з позбавленням волі до 3-х років.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка