Спінальний ішемічний інсультСкачати 33.33 Kb.
Сторінка1/5
Дата конвертації10.06.2021
Розмір33.33 Kb.
  1   2   3   4   5

Спінальний ішемічний інсульт

Спінальний ішемічний інсульт — крововилив у спинний мозок, викликане пошкодженням артерій і призводить до інвалідності. Спинний мозок здійснює іннервацію внутрішніх органів і реалізує функцію опорно-рухового апарату за допомогою корінців і нервових сплетінь, обумовлює чутливість частин тіла. Порушення його функції призведе до втрати чутливості і рухової активності певних кінцівок в залежності від локалізації патологічного процесу і його поширеності.

Гострі порушення кровообігу в спинному мозку спостерігаються значно рідше, ніж аналогічні розлади в головному органі центральної нервової системи. Проте наслідки від інсульту спинного мозку досить-таки часто виявляються досить серйозними. Як показує клінічна статистика, ішемічне ураження, викликане недостатнім кровопостачанням, зустрічається набагато частіше, ніж крововиливи.

На деяких сайтах можна зустріти поняття «інсульт хребта». Цей термін абсолютно неправильний. Буде коректним використовувати замість слова хребет спинний мозок або спінальний.

Гострий розлад кровообіг у вигляді ішемічного інсульту спинного мозку, який ще називають мієлоішемія, однаково часто діагностується як у чоловіків, так і у жінок у віці від 28 років і старше. Перебіг захворювання може бути різним – від раптового розвитку до поступового наростання клінічних симптомів.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка