Слідчі гу дфс у Дніпропетровській області забезпечили відшкодування понад 29,3 млн грн збитків, завданих державіДата конвертації08.05.2016
Розмір80 Kb.
26.08.2015

Слідчі ГУ ДФС у Дніпропетровській області забезпечили відшкодування понад 29,3 млн. грн. збитків, завданих державі
Впродовж січня – липня 2015 року слідчі ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідували 499 кримінальних проваджень, з яких 363 – прийнято до провадження у поточному році.

Досудове розслідування закінчено з 152 кримінальних проваджень, з яких до суду направлено – 64, у тому числі: з обвинувальним актом скеровано 46 проваджень; для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності направлено 18 кримінальних проваджень, з яких 12 проваджень – на підставі ч.4 ст.212 КК України у зв’язку із відшкодуванням збитків під час досудового розслідування.

Також, впродовж семи місяців поточного року за підслідністю до інших органів слідчими скеровано 117 кримінальних проваджень, приєднано до інших проваджень – 66.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області протягом січня – липня поточного року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 29 млн. 381 тис. грн. Окрім того, накладено арешт на майно порушників на суму 7 млн. 886 тис. грн.


Наближається термін сплати податків та зборів за липень 2015 року

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що28 серпня поточного року останній день сплати:

- ПДВ за липень 2015 року;

- акцизного податку за липень 2015 року;

- єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування гірничими підприємствами з доходу за липень 2015 року;

- плати за землю (крім громадян) за липень 2015 року;

- збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ за липень 2015 року;

- авансового внеску з податку на прибуток підприємств за серпень 2015 року;

- авансового внеску з рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини за серпень 2015 року;

- авансового внеску з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за серпень 2015 року;

- авансового внеску з рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України за серпень 2015 року;

- податок на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) з нарахованого, але не виплаченого доходу, за липень 2015 року;

- військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу за липень 2015 року;

- ПДФО із загальної суми процентів, нарахованих за липень 2015 року, на суми банківських вкладних (депозитних) або поточних рахунків, ощадних (депозитних) сертифікатів, вкладів (депозитів) членів кредитної спілки у кредитній спілці.

Термін подання розрахунку частини чистого прибутку (доходу)


Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що Державною фіскальною службою України у листі від 19.08.2015 №30946/7/99-99-15-02-02-17 «Щодо терміну подання розрахунку частини чистого прибутку (доходу)» (далі – лист ДФС України №30946) надано роз’яснення щодо терміну подання розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями.

Контроль за відрахуванням до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями (далі – частина прибутку) покладено на ДФС України згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 №106 «Деякі питання ведення обліку податків і зборів (обов’язкових платежів) та інших доходів бюджету» із змінами.

Порядок відрахування до державного бюджету частини прибутку затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23.02.2011 №138 зі змінами (далі – Порядок №138).

Відповідно до пункту 3 Порядку №138 частина прибутку, що підлягає сплаті до державного бюджету, визначається державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями відповідно до форми розрахунку, встановленої Державною податковою службою.

Розрахунок частини прибутку разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку, подається державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до органів ДФС у строк, передбачений для подання декларації з податку на прибуток підприємств (пункт 3 Порядку № 138).

Наказом Державної податкової адміністрації України від 16.05.2011 №285 «Про затвердження форми Розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31.05.2011 за №643/19381, визначено, що звітним періодом, за який подається розрахунок частини прибутку, є перший квартал, перше півріччя, три квартали, рік.

Відповідно до пункту 137.4 статті 137 Кодексу для податку на прибуток підприємств податковим (звітним) періодом є календарний рік з урахуванням положень, визначених пунктом 57.1 статті 57 Кодексу. Тобто, базовим звітним періодом для подання декларації з податку на прибуток є податковий рік.

При цьому, статтею 57 Кодексу та самою формою декларації з податку на прибуток, затвердженою наказом Міністерства доходів і зборів України від 30.12.2013 №872, що зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20 січня 2014 року за № 103/24880, визначено право платників податку на прибуток у частині подання декларації з цього податку за податкові звітні періоди: перший квартал, півріччя, три квартали, рік.

Згідно з пунктом 46.2 статті 46 Кодексу платники податку на прибуток зобов’язані подавати разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність.

Частина прибутку сплачується державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до державного бюджету наростаючим підсумком за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності.

Таким чином, і розрахунок такого платежу платник зобов’язаний здійснювати за результатами квартального звітного періоду. Отже, базовим звітним періодом для нарахування та сплати частини прибутку є календарний квартал.

Лист ДФС України №30946 розміщений на офіційною веб-порталі ДФС України за посиланням:http://sfs.gov.ua/podatki-ta-zbori/zagalnoderjavni-podatki/podatok-na-pributok-pidpri/listi-dps/211858.html.

Порядок взяття на облік юридичної особи у разі прийняття судового рішення щодо відміни державної реєстрації припинення

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє наступне.


Відповідно до пункту 1 статті 41 Закону України від 15.05.2003 №755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» із змінами та доповненнями (далі – Закон №755) підставою для внесення до Єдиного державного реєстру запису про відміну державної реєстрації припинення юридичної особи є постановлення судом рішення щодо відміни державної реєстрації припинення юридичної особи.

Державний реєстратор повинен не пізніше наступного робочого дня з дати надходження судового рішення щодо відміни державної реєстрації припинення юридичної особи внести до Єдиного державного реєстру запис про відміну державної реєстрації припинення юридичної особи та в той же день повідомити органи статистики, фіскальної служби, Пенсійного фонду України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про внесення такого запису для взяття юридичної особи на облік та/або вчинення інших дій відповідно до законодавства, а також повідомити юридичну особу про внесення до Єдиного державного реєстру запису про відміну державної реєстрації її припинення (пункт 2 статті 41 Закону №755).Згідно із пунктом 3.2 розділу ІІІ Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 №1588, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29.12.2011 за №1562/20300 із змінами і доповненнями, підставою для взяття на облік за основним місцем обліку в органі фіскальної служби є надходження до цього органу, зокрема, відомостей з Єдиного державного реєстру або відповідного повідомлення державного реєстратора про внесення до Єдиного державного реєстру запису про судове рішення щодо відміни державної реєстрації припинення юридичної особи.
Каталог: uploads -> lelik -> mindohodi
uploads -> До числа значущих псохогенних факторів відносяться емоції
uploads -> Кроки до майстерності Ділова гра
uploads -> Громадська та виховна робота
uploads -> Урок мудромовлення тема. Найбільше багатство здоров'я
uploads -> Конспект уроку з української літератури 11 клас Олександр Довженко "Зачарована Десна". Автобіографічний характер твору. Вчитель української мови та літератури: Біла О. М
uploads -> № уроку Тема уроку Сторінка підручника (зошита) Дата Примітка Розділ
mindohodi -> Бюджет Дніпропетровської області додатково отримав 5,9 млн грн. Пдфо та єсв
mindohodi -> Інформації дротовими або бездротовими каналами зв’язку; довідки про використані розрахункові книжки за червень 2016 року 19 липня, вівторок, останній день подання
mindohodi -> Щодо оподаткування операцій з виплати і отримання дивідендів


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка