слайд (!) Рада ЄвропиДата конвертації13.07.2021
Розмір33 Kb.
#16525
Слайди - Рада Європи
ТРОМБОЕМБОЛІЯ ЛЕГЕНЕВОЇ АРТЕРІЇ 96db78b7df225b048315c5b942e15ef3, Слайди - Сонце, Слайди - НАТО, Слайди - Імпресіоністи, Слайди - Отруєння, Реферат - Німеччина, Слайди - Райнер Марія Рільке

(!) СЛАЙД 2. (!) Рада Європи  — міжнародна організація 47 держав-членів в європейському просторі. Членство відкрите для всіх європейських держав, які визнають принцип верховенства права і гарантують основні права людини і свободи для своїх громадян.(!)

СЛАЙД 3. (!) Один з найбільших успіхів Ради це Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року, яка слугує основою для Європейського суду з прав людини.

(!) Штаб-квартира Ради Європи знаходиться у Страсбурзі на французько-німецькому кордоні. Спочатку засідання Ради відбувалися в Університетському Палаці Страсбургу, у 1977 році для засідань Ради на околиці міста був зведений Палац Європи.(!)

СЛАЙД 4. (!) Рада Європи була заснована після промови Вінстона Черчілля в університеті Цюріху 19 вересня 1946 року незабаром по завершенні Другої Світової Війни, в котрій він закликав до створення «сполучених держав Європи» на зразок Сполучених Держав Америки. Рада була офіційно заснована 5 травня 1949 року Лондонською Угодою, підписаною десятьма країнами-засновниками. Цей договір зараз відомий як Статут Ради Європи. (!) Основною статутною умовою для вступу країн до Ради Європи (РЄ) є визнання державою-кандидатом принципу верховенства права, її зобов'язання забезпечити права та основні свободи людини всім особам, які знаходяться під її юрисдикцією, та ефективно співпрацювати з іншими державами з метою досягнення цілей РЄ.(!)

СЛАЙД 5. Країни—засновники Ради Європи: (!) Бельгія, (!) Данія, (!) Франція, (!) Велика Британія, (!) Ірландія, (!) Італія, (!) Люксембург, (!) Нідерланди, (!) Норвегія, (!) Швеція. (!)

СЛАЙД 6. (!) Мета Ради Європи — досягти більшої єдності між її членами для захисту та впровадження ідеалів і принципів, які є їх спільною спадщиною, і сприяння їх економічному та соціальному прогресу.

(!) Рада зосереджується на наступних областях:

  • Вирішення проблем, що з ними стикається європейське суспільство, включаючи дискримінацію, ксенофобію, екологічні загрози, СНІД, наркотики та організовану злочинність

  • Заохочення стабільності демократії шляхом реформ. (!)

СЛАЙД 7. (!) Рада Європи складається з комітету міністрів, парламентської асамблеї, європейського суду з прав людини і дорадчих органів, а вони поділяються на венеціанську комісію та конгрес місцевої та регіональної влади Європи.(!)

СЛАЙД 8. (!) Офіційними мовами Ради Європи є англійська та французька мови, але під час сесій Парламентської асамблеї як робочі мови використовуються також німецька, італійська та російська. За певних умов під час обговорень може здійснюватись переклад також на інші мови.(!)

СЛАЙД 9. (!) Україна заявила про своє бажання приєднатися до РЄ 14 липня 1992 р. (!) 15 вересня 1995 р. у Києві було відкрито Центр інформації та документації РЄ на базі Української Правничої Фундації. З нагоди офіційного відкриття Центру в Україні перебував Генеральний секретар РЄ Даніель Таршис. (!) 9 листопада 1995 р. відбулась урочиста церемонія вступу (!) України до РЄ. Набувши членства в РЄ, Україна взяла на себе низку зобов'язань у сфері реформування чинного законодавства на основі норм та стандартів РЄ, зокрема прийняти відповідні закони та приєднатися до ряду конвенцій. При цьому РЄ висловила готовність надавати всебічну експертну допомогу.(!)

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка