Школа це те місце, де ми переживаємо перші радощі перемог і намагаємося приховувати гіркі сльози поразок. АСкачати 14.07 Kb.
Дата конвертації07.04.2020
Розмір14.07 Kb.
#8816
Тиждень шани школи
Школа – наш другий дім. Велику частину свого життя ми проводимо в стінах навчального закладу. Тут ми знаходимо вірних друзів і товаришів, отримуємо знання, розвиваємо свої таланти.

І тому навчальний рік в нашому закладі розпочався Тижнем шани школи, в рамках якого було проведено багато цікавих і різноманітних заходів.Протягом тижня діяла «Демократична скринька» запитань, пропозицій, рекомендацій, порад щодо організації навчально-виховного процесу.

Було організовано віртуальну подорож «Сторінками рідної школи», в ході якої вихованці змогли краще ознайомитись з Книгою історії закладу.

Учні початкових та старших класів змагалися у конкурсах малюнків та творчих робіт на тему «Школа майбутнього» , де мали можливість висловити своє бачення рідного закладу в майбутньому.

Цікавинкою тижня стало «Гіннес-шоу», що дало змогу проявити свої вміння та досягнення, встановити нові рекорди вихованців та створити власну Книгу рекордів школи.

Школа - це те місце, де ми переживаємо перші радощі перемог і намагаємося приховувати гіркі сльози поразок. Але все ж таки школа вчить нас долати труднощі та не зупинятися на досягнутому. 
Скачати 14.07 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка