Роз’яснення від 21. 10. 2013 р. №18. 1-12/18 щодо форми державного статистичного спостереженняСкачати 129.78 Kb.
Дата конвертації14.12.2016
Розмір129.78 Kb.ЗАТВЕРДЖУЮ

Перший заступник Голови

Держстату УкраїниУкраїни

В.О.Піщейко "21" жовтня 2013 року


РОЗЯСНЕННЯ

від 21.10.2013 р. № 18.1-12/18

щодо форми державного статистичного спостереження

1-кб (місячна) "Звіт про виконання будівельних робіт"


I. Розділ 1 "Обсяг виконаних будівельних робіт"
1.1. Розділ 1 відображає інформацію щодо обсягів будівельних робіт, виконаних власними силами юридичних осіб та відокремлених підрозділів юридичних осіб (далі – підприємств) за укладеними договорами підряду (у тому числі з фізичними особами) та господарським способом у звітному місяці, та уточнені дані за попередній місяць.

Обсяг виконаних будівельних робіт уключає вартість будівельних, монтажних та інших робіт під час нового будівництва, розширення, реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонту будівель, споруд, технічного переоснащення підприємств.

Обсяг виконаних будівельних робіт уключає вартість матеріалів замовника (у тому числі наданих на давальницьких умовах) за фактичною вартістю їх придбання.

Обсяг виконаних будівельних робіт відображає лише вартість робіт з монтажу устатковання, без урахування вартості його придбання, за винятком обладнання, що забезпечує функціонування будівель: внутрішнього водопроводу, каналізації, опалення, газопостачання, вентиляції та кондиціювання повітря (уключаючи вартість опалювальних котлів, радіаторів, калориферів, бойлерів та інших санітарно-технічних виробів, кондиціонерів та іншого обладнання), а також інших внутрішніх трубопроводів.

Відображена у звіті вартість обсягів виконаних будівельних робіт ґрунтується на даних первинного обліку без ПДВ, у цілих числах.

1.2. Рядок 01 відображає дані про загальний обсяг будівельних робіт, виконаних власними силами.

1.3. Рядки 011 – 441 відображають обсяги виконаних робіт із рядка 01 за об’єктами будівництва. Групування об’єктів наведено відповідно до Державного класифікатора будівель та споруд (далі – ДК БС), затвердженого наказом Держстандарту України від 17.08.2000 № 507.

1.4. Рядок 015 (із рядка 01) уміщує інформацію про обсяги будівельних робіт, виконані безпосередньо підприємством (будівельною дільницею, ремонтно-будівельним цехом, іншим виробничим підрозділом), для якого будується об’єкт, та оплачені за рахунок коштів цього ж підприємства.

1.5. Рядок 016 (із рядка 01) відображає вартість робіт з капітального ремонту будівель і споруд, у тому числі за договорами з фізичними особами за рахунок їхніх коштів.

1.6. Рядок 017 (із рядка 01) відображає вартість робіт з поточного ремонту будівель і споруд (у тому числі за договорами з фізичними особами за рахунок їх коштів), який передбачає систематичне та своєчасне підтримання експлуатаційних якостей і попередження передчасного зносу конструкцій та інженерного обладнання. Комплекс робіт з поточного ремонту вміщує деякі роботи з капітального ремонту, при якому будівля в цілому не підлягає капітальному ремонту (крім робіт, які передбачають заміну та модернізацію конструктивних елементів будівлі).


Обсяги робіт з поточного ремонту (рядок 017) не вміщують роботи з утримання та поточного ремонту автодоріг, мостів, переїздів, інших дорожніх споруд.


1.7. Графа 1 відображає дані щодо обсягів робіт, фактично виконаних власними силами підприємств за звітний місяць.

1.8. Графа 2 відображає дані за попередній місяць з урахуванням уточнень. У разі відсутності уточнень у гр.2 наводяться дані гр.1 попереднього звіту.II. Розділ 2 "Обсяг реалізованих робіт"
2.1. Розділ 2 уміщує інформацію про обсяги реалізованих будівельних робіт, які визначені за вартістю їх виконання за договорами підряду відповідно до оформлених як підстава для розрахунків із замовниками формах первинного обліку (незалежно від надходження платежів).

Обсяг реалізованих будівельних робіт уключає вартість реалізованих будівельних і монтажних робіт, які виконані під час нового будівництва, розширення, реконструкції, реставрації, технічного переоснащення підприємств і ремонту будівель і споруд.

Обсяг реалізованих будівельних робіт не включає зворотні суми, надані замовником від розбирання матеріалів, виробів і конструкцій, авансову плату й вартість матеріалів, утримані з вартості будівельних робіт, виконані за договорами підряду, а також не включає вартість будівельних робіт для власних потреб підприємства (капітальний ремонт власних приміщень тощо).

У разі залучення підприємством (підрядником) іншого підприємства (субпідрядника) до виконання будівельного договору рядок 02 вміщує інформацію відповідно до норм Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 18 “Будівельні контракти”, затвердженого наказом Мінфіну від 28.04.2001 № 205, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 21.05.2001  за № 433/5624 (зі змінами), про загальний обсяг реалізованих будівельних робіт, уключаючи обсяг робіт субпідрядника.

Розділ уміщує показники за квартал так: у звіті за квітень – дані за січень-березень, за липень – дані за квітень-червень, за жовтень – дані за липень-вересень, за січень – дані за жовтень-грудень.

2.2. Рядок 02 відображає дані про обсяг реалізованих будівельних робіт.

У разі надання підприємством послуг у будівництві (уключаючи організацію будівництва будівель) їх вартість ураховується в обсягах реалізованих будівельних робіт.

2.3. Рядок 021 (із рядка 02) відображає дані про обсяг реалізованих будівельних робіт іншим підприємством (субпідрядником) у випадку залучення його підприємством (підрядником) до виконання будівельного договору на умовах субпідряду.

2.4. Рядок 022 (із рядка 02) уміщує інформацію про оплачену замовником вартість реалізованих будівельних робіт у звітному періоді (без вартості реалізованих будівельних робіт у попередньому році).
III. Розділ 3 "Розподіл обсягу виконаних робіт

за територією фактичного здійснення будівництва"
3.1. Розділ 3 уміщує інформацію щодо розподілу обсягів виконаних будівельних робіт за територією їх фактичного здійснення за попередній звітному місяць.

3.2. Графа А містить інформацію щодо назви території (АРК, область, мм. Київ та Севастополь; місто обласного підпорядкування чи район в АРК, області, район мм. Києва та Севастополя), де фактично виконувались будівельні роботи.

Коди території (графа Б) заповнюються органами державної статистики згідно з кодами КОАТУУ першого та другого рівня класифікації (розряди 1-5).

3.3. Графа 1 розділу відображає дані щодо обсягів робіт, виконаних у АРК, областях, мм.Києві та Севастополі; містах обласного підпорядкування районах АРК, областей, районах мм. Києва та Севастополя.

3.4. Рядок 031 містить інформацію за умови виконання будівельних робіт за межами України.

3.5. Рядок 032 містить інформацію у випадку неможливості розподілу обсягів будівельних робіт за територіями їх виконання, тобто будівельні роботи здійснювались одночасно на декількох територіях (дорожні роботи, роботи із прокладання ліній зв’язку, електропостачання, газо- та нафтопроводів тощо).3.6. Рядок 03 містить інформацію щодо загальних обсягів будівельних робіт, виконаних власними силами за попередній звітному місяць. Дані за рядком 03 розділу 3 дорівнюють обсягу будівельних робіт графи 2 рядка 01 розділу 1.

Директор департаменту

статистики виробництва Л.М.Овденко


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка