Розпорядження від 23 січня 2015 року №9 Про проведення невідкладних заходів з підготовки до наступної черги часткової мобілізаціїСкачати 270.96 Kb.
Дата конвертації08.05.2016
Розмір270.96 Kb.
ТипРозпорядження
УКРАЇНА

МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ     1. РОЗПОРЯДЖЕННЯвід 23 січня 2015 року № 9


Про проведення невідкладних заходів з підготовки

до наступної черги часткової мобілізації

Відповідно до статей 13, 27 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", законів України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", "Про військовий обов’язок і військову службу", розпорядження голови облдержадміністрації від 16 січня 2015 року №10 "Про організацію підготовки до наступної черги часткової мобілізації" та з метою виконання заходів, спрямованих на задоволення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань у людських, транспортних та інших ресурсах в особливий період:

1.Затвердити перелік невідкладних заходів з підготовки до проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Мурованокуриловецького району, що додається.

2. Виконкомам селищної та сільських рад

2.1. Перевірити до 15 березня 2015 року готовність дільниць оповіщення, пунктів збору сільських рад до виконання затвердженого переліку невідкладних заходів з підготовки до проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території району.

2.2. Організувати проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо мети, важливості проведення заходів мобілізації та прав, обов’язків і соціальних гарантій військовослужбовців, призваних під час проведення мобілізації та членів їх родин.

2.3. Проаналізувати стан виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 26 серпня 2014 року № 196 "Про заходи щодо своєчасного оповіщення і прибуття громадян, які призиваються на військову службу за мобілізацією". Вжити невідкладних заходів щодо усунення виявлених недоліків та покращення виконання відповідних завдань.

2.4. Вжити комплекс практичних заходів щодо соціальної підтримки осіб, які будуть демобілізовані із зони антитерористичної операції.

3. Комунальним установам : Мурованокуриловецькій лікарні планового лікування (Олійник М.В.), "Мурованокуриловецький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" (Сидоренко Л.Г.) забезпечити медичне забезпечення осіб, які будуть демобілізовані із зони антитерористичної операції.

4. Мурованокуриловецькому РВ УМВС України у Вінницькій області (Жучковський В.П.):

4.1. Вжити заходів щодо розшуку, затримання і доставки до військових комісаріатів громадян, які ухиляються від виконання військового обовязку, а також підтримання правопорядку на пунктах збору та на маршрутах слідування мобілізаційних ресурсів.

4.2. Забезпечити посилення охорони важливих об’єктів, уразливих в терористичному відношенні (авто- та залізничних вокзалів, залізниці, інших об’єктів інфраструктури), із залученням до цієї роботи громадських формувань.

5. Барсько-Мурованокуриловецькому об’єднаному районному військовому комісаріату (Дерев’янчук О.Є.) :

5.1. Організувати здійснення практичних заходів підготовки до проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів, контроль за проведенням цієї роботи на підприємствах, установах та організаціях незалежно від форм власності.

5.2. У разі виникнення ситуації, що не дозволяє якісно та своєчасно виконати завдання з мобілізації, інформувати райдержадміністрацію невідкладно.

6.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.Сергій Ладан

Голова районної

державної адміністрації

ЗАТВЕРДЖЕНО Розпорядження голови райдержадміністрації від 23 січня 2015 року № 9

ПЕРЕЛІК

невідкладних заходів з підготовки проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Мурованокуриловецького районуз/

п

Заходи

Термін

виконан

ня

Відповідальні виконавці

1.

Для своєчасного проведення оповіщення військовозобов’язаних і постачальників транспортних засобів національної економіки, оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів у військово-організаційні структури, уточнити місця розташування дільниць оповіщення, пунктів збору сільських рад, пунктів попереднього збору військовозобов’язаних і техніки. Призначення особового складу адміністрації бази мобілізаційного розгортання за рахунок працівників тих установ, на базі яких вони розгортаються, а також з числа військовозобов’язаних запасу. Забезпечення пунктів оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів необхідними для виконання покладених завдань засобами зв’язку, документацією та обладнанням.

До 28 січня 2015 року

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації, виконкоми селищної та сільських рад, Барсько- Мурованокуриловєцький ОРВК, керівники підприємств, на базі яких розгортаються пункти оповіщення, збору та відправки мобілізаційних ресурсів.

2.

Затвердження (уточнення), за поданням військового комісаріату, списків уповноважених у селищну і сільські ради для доставки повісток, нарядів, мобілізаційних повідомлень, наказів про оголошення мобілізації, а також для надання допомоги селищному, сільським головам у виконанні покладених на них завдань.

До 28

січня

2015

року

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації, виконкоми селищної та сільських рад, Барсько- Мурованокуриловецький ОРВК.

3.

Забезпечення виконання заходів з питань військового обліку на підприємствах, установах, організаціях, навчальних закладах незалежно від підпорядкування і форм власності, оповіщення військовозобов’язаних на вимогу військкомату і сприяння своєчасності їх явці за цим викликом

26-31

січня

2015

року

Виконкоми селищної та сільських рад, Барсько- Мурованокуриловецький ОРВК, керівники підприємств, установ та організацій району, відділ освіти райд ержадміні страції

4.

Уточнення розподілу та затвердження ліміту вилучення транспортних засобів національної економіки за основними підприємствами району, з урахуванням відсоткової надбавки на вибракування.

До31

січня

2015

року

Виконкоми селищної та сільських рад, Барсько- Мурованокуриловецький ОРВК, керівники підприємств, установ та організацій району.

5.

Організація та забезпечення роботи щодо:

подання до Барсько- Мурованокуриловецького ОРВК відомостей про уточнення облікових даних військовозобов’язаних, які перебувають на військовому обліку;

 • проведення звірки даних карток первинного обліку військовозобов’язаних, які перебувають на обліку, з будинковими книгами (картками прописки), а також перевірки фактичної наявності військовозобов’язаних за місцем проживання;

 • звірки карток первинного обліку з обліковими даними військового комісаріату;

 • подання до військового комісаріату відомостей щодо наявності технічного стану транспортних засобів та їх готовності до передачі військовим формуванням на період мобілізації та у воєнний час на підприємствах та установах.

Протягом

2015

року

Виконкоми селищної та сільських рад, Барсько- Мурованокуриловецький ОРВК, керівники підприємств, установ та організацій району, яким доведені мобілізаційні завдання.

6.

Підготовка апарату посилення, проведення заняття з адміністраціями дільниць оповіщення, пунктів збору

30 січня 2015 року

Виконкоми селищної та сільських рад, Барсько- Мурованокуриловецькийта відправки мобілізаційних ресурсів.
ОРВК.

7.

Проведення спільно з військовим комісаріатом контрольного оповіщення мобілізаційних ресурсів, вручення зведених нарядів керівникам підприємств, які мають мобілізаційне завдання на поставку техніки, мобілізаційних розпоряджень військовозобов’язаним.

26-27

січня

2015

року

Виконкоми селищної та сільських рад, Барсько- Мурованокуриловецький ОРВК, керівники підприємств, установ та організацій району, яким доведені мобілізаційні завдання.

8.

Уточнення сил і засобів для організації комендантської служби на маршрутах подання мобілізаційних ресурсів у межах району.

Для виконання заходів комендантської служби залучити сили і засоби районного відділу ГУМВС України у Вінницькій області.

Визначення завдань для керівників підприємств, організацій, установ на забезпечення виконання заходів комендантської служби та підтримання сил і засобів комендантської служби в постійній готовності.

До 28 січня 2015 року

Районний відділ УМВС України у Вінницькій області, Барсько- Мурованокуриловецький ОРВК, керівники підприємств, установ та організацій району, які залучаються до виконання заходів комендантської служби.

9.

Виділення нарядів для охорони перевезення таємних документів і спеціальної техніки, забезпечення громадського порядку на території пунктів збору під час проведення зборів призначеного особового складу.

По мірі необхідності

Районний відділ УМВС України у Вінницькій області, Барсько-Муро- ванокуриловецький ОРВК.

10

Уточнення пояснювальних записок військового комісаріату з питань взаємодії зі структурними підрозділами Державної служби України з надзвичайних ситуацій:

розрахунків розміщення евакуйованого (розосередженого) населення;

 • розрахунків укриття військовозобов’язаних на пунктах збору, потреби засобів індивідуального захисту;

 • розрахунків сил і засобів для

До 29 січня 2015 року

Мурованокуриловецький сектор головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області, Барсько-Мурованокури- ловецький ОРВК.ведення рятувальних робіт у зонах ураження мобілізаційних ресурсів.11

3 метою якісної оцінки мобілізаційної обстановки надавати військовому комісаріату інформацію за напрямками:

 • економічні можливості району;

можливості із забезпечення мобілізаційних потреб військ, у тому числі із забезпечення призову та поставки ресурсів;

 • вивчення політичної, демографічної, криміногенної, екологічної та релігійної обстановки на території області.

За

запитом

військов

ого

комісара

Відділ статистики у Мурованокуриловецько- му районі, районний відділ УМВС України у Вінницькій області, Барсько-Мурованокури- ловецький ОРВК, виконкоми селищної та сільських рад.

12

Виділення за погодженням з військовим комісаріатом необхідну кількість автомобілів для забезпечення проведення контрольного оповіщення на території області.

Постійно

Виконкоми селищної та сільських рад, Барсько- Мурованокуриловецький ОРВК, керівники підприємств, установ та організацій району.

13

Закріплення особового складу Барсько-Мурованокуриловецького ОРВК, адміністрації пунктів оповіщення , збору та відправки мобілізаційних ресурсів для розміщення особового складу, харчування, надання лазнево- пральних послуг за підприємствами, організаціями відповідно до розрахунків військового комісаріату.

До 27 січня 2015 року

Виконкоми селищної та сільських рад, Барсько- Мурованокуриловецький ОРВК

____________________________________________________


Каталог: rozpor -> 2015
rozpor -> Розпорядження від 1 жовтня 2012 року №395 Про затвердження плану роботи районної державної адміністрації на четвертий квартал 2012 року
rozpor -> Розпорядження від 3 жовтня 2012 року №411 Про визначення структурного підрозділу, відповідального за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми
rozpor -> Розпорядження від 2013 року № Про організацію виконання в районі Концепції реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень на період до 2015 року
rozpor -> Розпорядження від 23 листопада 2012 року №489 Про заходи щодо підвищення ефективності системи запобігання та протидії корупції, вдосконалення діяльності органів виконавчої влади в реалізації антикорупційної стратегії
2015 -> Розпорядження від 23 липня 2015 року №220 Про затвердження проекту Комплексної програми розвитку І вдосконалення матеріально-технічної бази Мурованокуриловецького відділення Могилів-Подільської об’єднаної державної податкової інспекції на 2016-2020
rozpor -> Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 16. 10. 2004 №3004 Зміни
rozpor -> Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 18. 02. 2015 №7 Зміни
rozpor -> Розпорядження №317 від 27 вересня 2013 року м. Обухів Про затвердження плану заходів виконавчого комітету
rozpor -> Розпорядження селищного голови 21. 12. 2011 р. №42 смт. Воловець Про затвердження загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка