Розпорядження Одеського міського голови №420Скачати 224.91 Kb.
Дата конвертації03.11.2016
Розмір224.91 Kb.
#4866
ТипРозпорядження
Розпорядження

Одеського міського голови

420 від 12.05.2016р.


Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків під час літніх канікул у 2016 році

Відповідно до статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 5 Закону України “Про охорону дитинства”, Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей”, з урахуванням Порядку направлення дітей до комунального позашкільного навчального закладу „Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс “Вікторія” за рахунок бюджету м. Одеси, затвердженого розпорядженням міського голови від 15 квітня 2016 року № 321 (далі – Порядок), з метою забезпечення організованого та якісного оздоровлення й відпочинку дітей та підлітків влітку 2016 року:
1. Департаменту освіти та науки Одеської міської ради:

1.1. Організувати в межах бюджетних асигнувань на 2016 рік з галузі “Освіта” оздоровлення та відпочинок: дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19  частини 1 статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; дітей, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції; дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи; дітей-інвалідів; дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи; дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей; дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків; дітей, які перебувають на диспансерному обліку; талановитих та обдарованих дітей (переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад); відмінників навчання, лідерів та активістів дитячих громадських організацій, дитячих творчих колективів та спортивних команд; дітей, що перебувають у закладах (установах) служби у справах дітей Одеської міської ради.

1.2. Забезпечити оздоровлення та відпочинок осіб, вказаних у підпункті 1.1 цього розпорядження:

1.2.1. На базі комунального позашкільного навчального закладу „Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс “Вікторія” – до 420 дітей у зміну згідно з Порядком – з 03 червня 2016 року по 28 серпня 2016 року.

1.2.2. На базі Одеського санаторного навчально-виховного комплексу № 313 „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня” Одеської міської ради Одеської області – 35 учнів з малими та загасаючими формами туберкульозу; Одеського спеціального навчально-виховного комплексу № 241 "Волошки" "Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу – загальноосвітня школа І ступеня" Одеської міської ради Одеської області – 15 учнів з фізичними та розумовими вадами; Одеського навчально-виховного комплексу № 310 „Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу – спеціальна загальноосвітня школа І ступеня” Одеської міської ради Одеської області – 40 учнів з вадами мови та зору – з 30 травня 2016 року по 30 червня 2016 року.

1.2.3. На базі Одеської спеціальної школи № 75 І-ІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (табір праці й відпочинку) – 80 учнів з вадами фізичного та розумового розвитку – з 30 травня 2016 року по 16 червня 2016 року.

1.2.4. На базі Одеського комунального навчального закладу „Дитячий будинок „Перлинка” Одеської міської ради Одеської області – з 30 травня 2016 року по 31 серпня 2016 року.

1.3. Забезпечити до 28 травня 2016 року належні умови для організації відпочинку у пришкільних таборах з денним перебуванням учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

1.4. Організувати в оздоровчий період харчування учнів пільгового контингенту у пришкільних таборах із денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до затверджених бюджетних асигнувань по галузі „Освіта” на 2016 рік.

1.5. Перевести всі дошкільні навчальні заклади й дошкільні групи навчально-виховних комплексів на оздоровчий режим роботи та з 30 травня 2016 року по 31 серпня 2016 року збільшити вартість харчування дітей в них на 10 % від встановленої норми.
2. Затвердити кошторис на харчування учнів в оздоровчий період влітку 2016 року (додаток 1).
3. Затвердити перелік документів, необхідних для забезпечення безкоштовного харчування дітей пільгового контингенту в пришкільних таборах з денним перебуванням (додаток 2).
4. Службі у справах дітей Одеської міської ради забезпечити направлення на оздоровлення до комунального позашкільного навчального закладу «Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс «Вікторія» вихованців комунальної установи «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Одеської міської ради Одеської області».
5. Департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради:

5.1. Закріпити дитячі лікувальні установи за дитячими літніми оздоровчими закладами для надання дітям невідкладної медичної допомоги під час оздоровлення.

5.2. Забезпечити контроль за роботою медичних пунктів комунального позашкільного навчального закладу «Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс «Вікторія» та пришкільних таборів.

5.3. Здійснити до 30 травня 2016 року безкоштовне медичне обстеження працівників, які направляються на роботу до дитячих оздоровчих закладів.

5.4. Провести до 10 жовтня 2016 року аналіз ефективності оздоровлення дітей.
6. Управлінню з фізичної культури та спорту Одеської міської ради:

6.1. Забезпечити проведення спортивно-масових заходів з дітьми у комунальному позашкільному навчальному закладі „Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс “Вікторія”.

6.2. Сприяти оздоровленню на базі комунального позашкільного навчального закладу „Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс “Вікторія” членів дитячих спортивних команд, які навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах комунальної власності територіальної громади м. Одеси.
7. Департаменту культури та туризму Одеської міської ради забезпечити проведення масових та бібліотечних заходів з дітьми в комунальному позашкільному навчальному закладі „Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс “Вікторія” та в пришкільних таборах під час літнього оздоровлення та відпочинку.

8. Департаменту фінансів Одеської міської ради здійснювати фінансування видатків на оздоровлення й відпочинок дітей у межах бюджетних призначень, затверджених у бюджеті м. Одеси на 2016 рік по галузі „Освіта”.
9. Департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради забезпечити перевезення дітей пільгових категорій до дитячих оздоровчих закладів та у зворотному напрямку.
10. Одеському міському управлінню Головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби в Одеській області забезпечити санітарно-епідеміологічний контроль за роботою дитячих оздоровчих закладів.
11. Управлінню патрульної поліції м. Одеси забезпечити додаткове патрулювання в нічні години дитячих оздоровчих закладів на весь період оздоровлення дітей.
12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Цвірінько З.М.
Г. Труханов

Додаток 1

до розпорядження

міського голови

від 12.05.2016р.

№ 420
КОШТОРИС

на харчування учнів в оздоровчий період влітку 2016 року
з/п

Найменування

Кількість учнів

(осіб)

Кількість днів

(од.)

На якій базі проводиться оздоровлення

Бюджет

м. Одеси

(грн)

1.

Пришкільні табори, разом:

2302
Школи району

966 200
у тому числі:

1.1.

в Київському районі

520

14

Школи району

190 000

1.2.

в Київському районі

40

22

Одеський навчально-виховний комплекс № 310 „Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу – спеціальна загальноосвітня школа І ступеня”

Одеської міської ради Одеської області

24 600

1.3.

в Малиновському районі

520

14

Школи району

190 000

1.4.

в Приморському районі

520

14

Школи району

190 000

1.5.

в Суворовському районі

523

14

Школи району

190 000

1.6.

в Суворовському районі

50

22

Одеський спеціальний навчально-виховний комплекс № 241 "Волошки" "Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу – загальноосвітня школа І ступеня" Одеської міської ради Одеської області, Одеський санаторний навчально-виховний комплекс № 313 „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня” Одеської міської ради Одеської області

30 800


1.7.

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

80

49


14

94


Одеська спеціальна школа № 75 І-ІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області, Одеський комунальний навчальний заклад „Дитячий будинок „Перлинка” Одеської міської ради Одеської області

62 800

88 0002.

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

1680

81


Комунальний позашкільний навчальний заклад «Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс «Вікторія»”

3 294 100Всього:

39824 260 300


Керуюча справами О. Оніщенко
Додаток 2

до розпорядження

міського голови

від 12.05.2016р. № 420
ПЕРЕЛІК

документів, необхідних для забезпечення безкоштовного харчування дітей пільгового контингенту в пришкільних таборах з денним перебуванням
Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування:

- копія свідоцтва про народження;

- копія документа, що підтверджує статус дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування;

- копія рішення про призначення опіки чи піклування.Для дітей з багатодітних сімей:

- копія свідоцтва про народження;

- довідка про склад сім’ї;

- копія посвідчення батьків багатодітної сім’ї;

- довідка органу соціального захисту про одержання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям або довідка про середньомісячний сукупний дохід сім’ї за останні півроку, який не повинен перевищувати розмір прожиткового мінімуму на кожного члена сім’ї.

Для дітей з малозабезпечених сімей:

- копія свідоцтва про народження;

- довідка про склад сім’ї;

- довідка органу соціального захисту про одержання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям або довідка про середньомісячний сукупний дохід сім’ї за останні півроку, який не повинен перевищувати розмір прожиткового мінімуму на кожного члена сім’ї.Для дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків:

- копія свідоцтва про народження;

- копія документа, що підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

Для дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19  частини 1 статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"; дітей, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції:

- копія свідоцтва про народження;

- копія документа, що підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

Для дітей, один з батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту:

- копія свідоцтва про народження;

- копія документа, що підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

Для дітей, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи:

- копія свідоцтва про народження;

- копія документа, що підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

Для дітей, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, та дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф:

- копія свідоцтва про народження;

- документ, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

Для дітей-інвалідів:

- копія свідоцтва про народження;

- копія посвідчення, що підтверджує статус дитини-інваліда.

Для дітей, які перебувають на диспансерному обліку:

- копія свідоцтва про народження;

- медична довідка, яка підтверджує перебування дитини на диспансерному обліку.

Для талановитих та обдарованих дітей – переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- довідка про склад сім’ї;

- довідка про доходи членів сім’ї за останні півроку;

- копія посвідчення, диплома, грамоти або іншого документа, що підтверджує відповідні досягнення, звання лауреата, дипломанта, переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, змагання, спартакіади міжнародного, всеукраїнського, обласного, міського, районного рівнів (1-3 особисте чи командне місце), отримані упродовж останніх 2 років та завірені печаткою навчального закладу.

Для дітей – відмінників навчання:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- довідка про склад сім’ї;

- довідка про доходи членів сім’ї за останні півроку;

- копії табелів за останні два роки, завірені печаткою навчального закладу.
Для дітей – лідерів дитячих громадських організацій (шкільного самоврядування):

- копія свідоцтва про народження дитини;

- довідка про склад сім’ї;

- довідка про доходи членів сім’ї за останні півроку;

- клопотання громадської організації (ради навчального закладу).

Для дитячих творчих колективів та спортивних команд:

- список дитячого творчого колективу, спортивної команди, завірений керівником закладу, до якого належать дитячий творчий колектив, спортивна команда;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копії посвідчення, диплома, грамоти або іншого документа, що підтверджує відповідні досягнення, звання лауреата, дипломанта, переможця турніру, конкурсу, фестивалю, змагання, спартакіади тощо міжнародного, всеукраїнського, обласного, міського, районного рівнів (1-3 командне місце), отримані упродовж останніх 2 років та завірені печаткою навчального закладу.


Керуюча справами О. Оніщенко

Скачати 224.91 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка