Робочий зошит для самостійної роботи студентів 4 курсу Навчальної дисципліни «Внутрішня медицина»Скачати 183.92 Kb.
Сторінка1/6
Дата конвертації05.04.2021
Розмір183.92 Kb.
  1   2   3   4   5   6

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯРОБОЧИЙ ЗОШИТ

для самостійної роботи студентів 4 курсу

Навчальної дисципліни «Внутрішня медицина» (основи внутрішньої медицини: пульмонологія, гастроентерологія, гематологія, ендокрінологія)

модуль 1 напряму «Медицина»

Спеціальності «Лікувальна справа»

Кафедра внутрішньої медицини №4Тема: Плеврити

Автори: доцент Шараєва М.Л.

Розглянуто та затверджено цикловою методичною комісією з терапевтичних дисциплін від _____________2015 р., протокол № _____

ВСТУП

Одним із ефективних засобів організації самостійної роботи студентів з тем дисципліни, які відведені на самостійне опрацювання є робота студента над робочим зошитом. Роботу над робочим зошитом слід починати з ознайомлення ключових питань з теми. На наступному етапі необхідно познайомитися з переліком джерел, в яких студент може знайти відповіді на поставлені питання. Для більш поглибленого вивчення даної проблеми студент може звернутися на професійні сайти.

Ознайомившись з теорією, студенту необхідно оцінити ступінь засвоєння матеріалу. У цьому зв'язку він вирішує запропоновані завдання, тестові запитання з теми. Особливу увагу при підготовці до заняття студент повинен звернути на необхідний мінімум тих практичних навичок, якими йому необхідно оволодіти. У відповідних розділах підручників, посібників, він повинен почерпнути ті відомості, які йому потрібні для оволодіння практичними навичками.

Організація самостійної роботи засобом робочого зошита здійснюється наступним чином: викладач представляє робочий зошит студенту або на електронних носіях (на кафедральному сайті), або в друкованому вигляді, далі студенти виконують завдання в позааудиторний час, згодом викладач їх перевіряє та оцінює на початковому етапі практичного заняття.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка