Робоча програма з виробничої практики студентів спеціальності «Маркетинг» Програму затвердженоСкачати 59.39 Kb.
Сторінка1/21
Дата конвертації09.08.2021
Розмір59.39 Kb.
ТипРобоча програма
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   21

Київський національний університет
імені Тараса Шевченка

Економічний факультет

Робоча програма

з виробничої практики

студентів спеціальності «Маркетинг»

Програму затверджено

кафедрою міжнародної економіки та маркетингу

протокол № ___ від ___ вересня 20__ р.


Зав. кафедри міжнародної економіки
______________ проф. Старостіна А.О.

Київ - 2019 р.1. Загальні положення
Виробнича практична студентів спеціальності «Маркетинг» є обов'язковим компонентом освітньо-професійної програми для здобуття кваліфікаційного рівня бакалавра і має на меті набуття студентом професійних навичок та вмінь. Виробнича практика проводиться для студентів 4-го курсу спеціальності «Маркетинг» в календарні терміни, що передбачені графіком учбового процесу.

Практика проводиться на базі підприємств різної форми власності, філій транснаціональних корпорацій, банків та в інших фінансово-кредитних установах, міністерствах та відомствах.

Кожен студент під час проходження виробничої практики складає звіт, в якому узагальнює навички щодо аналізу організаційно-правових засад діяльності підприємства, його маркетингової та фінансової діяльності, управління підприємством та трудовими ресурсами, складає прогнози майбутньої діяльності підприємства та виконує індивідуальне завдання.

Діяльність кожного студента на практиці здійснюється під керівництвом найбільш кваліфі­кованих працівників-фахівців бази виробничої практики, які визначають коло обов’язків практиканта та консультують у виконанні звіту з практики. Після закінчення практики керівник від підприємства повинен надати відгук про роботу студента на практиці.

Робоча програма виробничої практики складена на основі програми підготовки фахівця з маркетингу та Положення про організацію та проведення виробничої практики на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (далі Положення).

По завершенні практики проводиться диференційований залік формі усного захисту звіту з практики (на основі оцінки пред’явленого звіту та відгуку керівника від кафедри).

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   21


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка