Рішення 27. 03. 2015 №8 Про районну програму «Мобільний соціальний офіс» на 2015-2017 рокиСкачати 88.17 Kb.
Дата конвертації14.12.2016
Розмір88.17 Kb.
ТипРішення
Оприлюднено 03.04.2015

УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДАЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

шостого скликання

сорокова сесія
РІШЕННЯ27.03.2015
№ 8

Про районну програму

«Мобільний соціальний офіс»

на 2015-2017 роки
Керуючись п.16. ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою виконання Наказу Міністерства соціальної політики України від 14.03.2012 № 137 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо надання громадянам соціальної підтримки за принципом «єдиного вікна» та виїзної роботи «мобільного соціального офісу», Чернігівська районна рада Запорізької області ВИРІШИЛА:


1. Затвердити районну програму «Мобільний соціальний офіс» на 2015-2017 роки (далі-Програма), що додається.
2. Чернігівській районній державній адміністрації забезпечити організацію виконання Програми та інформувати про хід її реалізації Чернігівську районну раду за підсумками року до 20 січня, щорічно.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров'я, освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту.Голова ради

О.П.Романчук


ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення районної ради

27.03.2015 № 8


Районна програма «Мобільний соціальний офіс» на 2015-2017 роки
Характеристика


  1. Назва: «Про районну Програму «Мобільний соціальний офіс» на 2015-2017 роки».

  2. Підстава для розроблення: Конституція України, Наказ Міністерства соціальної політики України від 14.03.2012 № 137 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо надання громадянам соціальної підтримки за принципом «єдиного вікна» та виїзної роботи «мобільного соціального офісу».

  3. Ініціатор – головний замовник: Чернігівська районна державна адміністрація.

  4. Головний розпорядник коштів: Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чернігівської районної ради.

  5. Відповідальний виконавець: Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чернігівської районної ради.

  6. Мета, зміст та завдання проекту програми: Метою бюджетної Програми є забезпечення доступу соціально-незахищених верств населення до правової допомоги та допомоги при оформлені всіх видів допомоги, компенсацій, пільг, субсидій, пенсій та інше. Забезпечення в межах своїх повноважень реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення щодо посилення адресності та підвищення якості надання соціальної допомоги населенню району.

  7. Початок: 2015р., закінчення - 2017р.

  8. Фінансування: Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів районного бюджету, в межах асигнувань, передбачених в районному бюджеті на відповідний період. Під час формування проекту районного бюджету передбачаються асигнування на реалізацію Програми, виходячи із загальних обсягів видатків.

9. Очікувані результати виконання: Виконання програми дасть змогу суттєво покращити соціальне обслуговування та надання усіх видів соціальної допомоги населенню сільських та селищної рад шляхом обслуговування безпосередньо за місцем проживання.

Підвищення рівня інформованості населення про заходи соціального захисту, як передбачені чинним законодавством.

10. Контроль за виконанням: Покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту . Термін звітування щорічно до 20 січня року, наступного за звітним.

Вступ
Створення «мобільного соціального офісу» для здійснення виїзного обслуговування населення району надасть можливість підвищити рівень забезпеченості та захищеності населення, надання соціальної підтримки кожному, хто того потребує не залежно від місця проживання.

Програма розрахована на зменшення витрат соціально-незахищених верств населення щодо проїзду до районного центру та часу для оформлення всіх видів державної допомоги, компенсації, пільг, субсидій, пенсій та інше.

Програма спрямована на виконання Наказу Міністерства соціальної політики України від 14.03.2012 № 137 « Про затвердження Методичних рекомендацій щодо надання громадянам соціальної підтримки за принципом «єдиного вікна» та виїзної роботи «мобільного соціального офісу».
Мета Програми
Головною метою Програми є забезпечення доступу соціально-незахищених верств населення до правової допомоги та допомоги при оформлені всіх видів допомоги, компенсацій, пільг, субсидій, пенсій та інше.

Пріоритетні завдання:

забезпечення в межах своїх повноважень реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення щодо посилення адресності та підвищення якості надання соціальної допомоги населенню района;

суттєве покращення соціального обслуговування та надання усіх видів соціальної допомоги населенню сільських та селищної рад шляхом обслуговування безпосередньо за місцем проживання;

підвищення рівня інформованості населення про заходи соціального захисту, як передбачені чинним законодавством, так і альтернативні;

сприяння ефективному «зворотньому зв’язку» органів соціального захисту ї населенням для оперативного реагування та задоволення актуальних потреб.


Шляхи та засоби виконання Програми
До складу мобільного соціального офісу входять фахівці відповідних підрозділів управління праці та соціального захисту населення та представники Пенсійного фонду, центру зайнятості, служби у справах дітей та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

«Мобільний соціальний офіс» відповідно до покладених на нього завдань здійснює виїзди до сільських та селищної рад для виконання заходів соціального захисту населення, а саме:

інформування населення з питань діючого законодавства та заходів соціального захисту;

проведення співбесіди з населенням, надання допомоги в оформленні та прийом пакету документів для надання усіх видів соціальної допомоги за єдиною заявою;

прийому заяв та відповідних документів від соціально незахищених груп населення на надання матеріальної допомоги, одержання засобів пересування та інше;

збору та доставки на розгляд в управління соціального захисту населення пропозицій від населення;

прийому населення представниками організацій соціальної сфери, які беруть участь у виїзному обслуговуванні, надання інформаційних, консультаційних та соціально-побутових послуг у межах своїх повноважень;

видання пільгових посвідчень та талонів на проїзд пільговим категоріям громадян;

видання повідомлень про призначення відповідних видів соціальної допомоги;

виявлення під час співбесід із заявниками малозабезпечених громадян та осіб, які потребують додаткової соціальної підтримки;

надання роз’яснень щодо порушення питання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»;

інші послуги виходячи з потреб громадян району.

Виїзне обслуговування населення «мобільним соціальним офісом» здійснюється згідно із затвердженим графіком.
Фінансове забезпечення
Фінансування Програми здійснюється за рахунок районного бюджету, в межах асигнувань передбачених в районному бюджеті на 2015-2017 роки згідно додатку.

Головним розпорядником коштів та виконавцем Програми є територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чернігівської районної ради.


Координація та контроль за ходом виконання Програми
Координація та контроль за ходом виконання Програми покладається на управління соціального захисту населення Чернігівської районної державної адміністрації.

Організаційне забезпечення роботи «мобільного соціального офісу» здійснює управління соціального захисту населення Чернігівської райдержадміністрації.Координує роботу «мобільного соціального офісу» заступник начальника управління соціального захисту населення Чернігівської РДА.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка