Рішення 22. 02. 2013 №2 Про Програму профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки в Чернігівському районі, розвитку матеріально-технічної бази Чернігівського рв гумвс україни в Запорізькій області на 2013-2017 рокиСкачати 262.27 Kb.
Дата конвертації13.12.2016
Розмір262.27 Kb.
ТипРішення

УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДАЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шостого скликання

Двадцять третя сесія

РІШЕННЯ22.02.2013
№ 2


Про Програму профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки в Чернігівському районі, розвитку матеріально-технічної бази Чернігівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області на 2013-2017 роки


Керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень, забезпечення охорони громадської безпеки, громадського порядку та боротьби зі злочинністю, покращання матеріально-технічної бази Чернігівського РВ ГУМВС України в Запорізької області та, враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 № 1209-р “Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень на період до 2015 року”, Чернігівська районна рада Запорізької області ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Програму профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки в Чернігівському районі, розвитку матеріально-технічної бази Чернігівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області на 2013-2017 роки (далі – Програма), що додається.

2. Райдержадміністрації забезпечити виконання заходів Програми та інформувати Чернігівську районну раду про хід її виконання щороку до 20 січня, що настає за звітним періодом.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав громадян, з фінансових, соціально-економічних питань і бюджету.


Голова ради

О.П.РоманчукЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення районної ради

22.02.2013 № 2
ПРОГРАМА


профілактики правопорушень

та забезпечення громадської безпеки

в Чернігівському районі,

розвитку матеріально-технічної бази Чернігівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області

на 2013-2017 роки

смт Чернігівка - 2013 рік1. Загальні положення

Програма профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки в Чернігівському районі, розвитку матеріально-технічної бази Чернігівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області на 2013-2017 роки (далі – Програма) розроблена відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 № 1209-р “Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень на період до 2015 року”.

Чернігівський район протягом останніх років посідає одне з перших місць в Запорізькій області по рівню злочинності, кількості правопорушень.

Вказані обставини, а також ряд інших причин, об’єктивно обумовлених специфікою району, вимагає від Чернігівського районного відділу щоденної, плідної, ефективної роботи у кожній сфері суспільного життя.

Проведений аналіз криміногенної обстановки на території Чернігівського району за 10 місяців поточного року свідчить про те, що вжитими з боку Чернігівського РВ ГУМВС оперативно-профілактичними заходами, ситуацію вдалося утримати під контролем, але на багатьох напрямках діяльності вона залишається ще нажаль складною.

Так, рівень злочинності в Чернігівському районі складає 118,4 злочинів на 10 тис. населення, по області – 119,7), у т.ч. 46,5 тяжких ( по області – 42,6), 2,9 - особливо тяжких ( по області – 1,6).

Поряд із невирішеними питаннями профілактики правопорушень, сьогодні вкрай гостро стоять проблеми матеріально-технічного та фінансового забезпечення Чернігівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області, який веде боротьбу зі злочинністю на території Чернігівського району.

Для здійснення заходів направлених на профілактику правопорушень та боротьбу зі злочинністю потрібна фінансова підтримка з районного бюджету з причини практично відсутності фінансування з державного бюджету. Протягом поточного року з державного бюджету до районного відділу надходило лише по 200-300 літрів пального в місяць, що катастрофічно недостатньо, враховуючи те, що тільки автомобіль чергової частини щоденно витрачає близько 20 літрів пального. Зазначені проблеми Чернігівський РВ ГУМВС України в Запорізькій області неспроможний вирішити самостійно.


2. Мета Програми

Метою програми є реалізація на території Чернігівського району державної політики в питаннях законності і правопорядку, оздоровлення криміногенної обстановки, забезпечення профілактики правопорушень, громадської безпеки громадян, захисту їх законних прав та інтересів, підвищення ефективності взаємодії між райжержадміністрацією, районною радою та Чернігівським РВ ГУМВС України в Запорізькій області, удосконалення інформаційно-аналітичного та матеріально-технічного забезпечення профілактичної діяльності районного відділу.3. Основні завдання Програми
Програма спрямована на вирішення наступних завдань:
3.1. зниження рівні злочинності;

3.2. підвищення рівня матеріального та технічного забезпечення роботи з профілактики правопорушень, зокрема із залученням сил і засобів сільських рад;

3.3. забезпечення захисту конституційних прав та свобод людини на основі чітко визначених пріоритетів;

3.4. підвищення рівня фахової підготовки посадових осіб, що здійснюють заходи з профілактики правопорушень;

3.5. удосконалення форм і методів профілактики правопорушень та підвищення ефективності оперативно-розшукових заходів у сфері протидії злочинності, поширенню наркоманії та незаконному обігу наркотичних засобів;

3.6. удосконалення інформаційно-аналітичного та матеріально-технічного забезпечення профілактичної діяльності;


4. Шляхи та засоби розв’язання проблеми
4.1. Досягнення цілей Програми забезпечується зміцненням кадрового потенціалу і розвитком матеріально - технічної бази районного відділу при виконанні наступних задач:

 • забезпечення особистої і майнової безпеки громадян, захист їх прав, свобод та законних інтересів;

 • охорона громадського порядку і забезпечення громадської безпеки;

 • виявлення, попередження, припинення і розкриття злочинів і адміністративних правопорушень, розшук осіб, які вчинили злочини;

 • захист власності від злочинних посягань;

 • активна участь у розкритті злочинів, вчинених на території обслуговування;

 • проведення профілактичної роботи серед осіб, схильних до здійснення злочинів і правопорушень, здійснення адміністративного нагляду за особами, відносно яких він встановлений;

 • надання в межах своєї компетенції допомоги громадянам, посадовим особам, підприємствам, установам, організаціям і громадським об’єднанням в здійсненні їхніх законних прав і інтересів;

 • контроль за дорожнім рухом, виявлення і припинення порушень вимог законодавства, правил, нормативів і стандартів, що відносяться до безпеки дорожнього руху, регулювання дорожнього руху;

 • облік правопорушень, дорожньо-транспортних пригод на території обслуговування, аналіз причин та умов, що сприяють їхньому здійсненню, розробка разом з державними і громадськими організаціями заходів щодо їхнього усунення, пропаганда правил дорожнього руху, інформація зацікавлених організацій про стан аварійності;

 • участь у попередженні і розкритті злочинів, розшуку злочинців, охороні громадського порядку;

 • організація дорожнього руху на дорогах, вулицях і залізничних переїздах;

 • організація і забезпечення охорони, підтримка встановленого режиму утримання адмінзаарештованих;

 • недопущення з боку неповнолітніх правопорушень, здійснення серед неповнолітніх профілактичної і виховної роботи, виявлення й усунення причин та умов, що сприяють злочинності в підлітковому середовищі, забезпечення відповідних умов утримання неповнолітніх.

4.2. Пріоритетними напрямками здійснення кадрового потенціалу і розвитку матеріально - технічної бази районного відділу вважати:

- об’єднання можливостей райдержадміністрації, районної ради, підприємств, установ і організацій в питаннях зміцнення матеріально – технічної бази Чернігівського РВ ГУМВС. • надання допомоги районному відділу у придбанні засобів зв’язку, засобів індивідуального захисту, електронно-обчислювальної техніки;

 • придбання для підрозділу транспортних засобів, паливо мастильних матеріалів для утримання та експлуатації автотранспорту ;

 • сприяння діяльності громадських формувань по охороні громадського порядку, створення належних умов для несення служби і проведенні занять, роботи громадських пунктів охорони правопорядку.

4.3. З метою реалізації програмних напрямків розвитку матеріально – технічної бази Чернігівського РВ ГУМВС, забезпеченню профілактики злочинності, усунення факторів, що негативно впливають на стан правопорядку в Чернігівському районі, виділити з районного бюджету гроші на наступні потреби:

 • придбання необхідних боєприпасів та засобів індивідуального захисту;

 • придбання паливно-мастильних матеріалів;

 • оновлення транспортного парку не менше ніж один автомобіль на рік;

 • придбання засобів зв’язку до належної потреби.

 • ремонт адмінбудівлі, ( КЗД та ІТТ ).


5. Фінансове забезпечення Програми
Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок районного бюджету, а також за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Обсяг фінансування Програми може уточнюватися в процесі складання проекту районного бюджету на відповідний рік.

Розрахунки, орієнтовні обсяги та джерела фінансування обсягів фінансування наведені у додатку 1 та додатку 2 до цієї Програми.


6. Очікувані результати, ефективність Програми
Виконання Програми дасть змогу:


 • поліпшити якість та ефективність профілактики правопорушень;

 • зменшити кількість зареєстрованих злочинних посягань;

 • збільшити питому вагу розкритих злочинів;

 • зменшення кількості злочинів, скоєних у громадських місцях, у т.ч. на вулицях;

 • зміцнити кадровий потенціал Чернігівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області та зменшити плинність кадрів;

 • покращити матеріально-технічну оснащеність Чернігівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області.


7. Перелік заходів і завдань районної програми

Профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки в Чернігівському районі, розвитку матеріальнотехнічної бази Чернігівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області на 2013-2017 рік”

№ п\п

Найменування заходів


Виконавці


Термін виконанняОрієнтовні обсяги фінансування, тис. грн.

Загальн-ний обсяг

За роками виконання

2013

2014

2015

2016

2017

Усього І етап

Усього наступні етапи

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

1

Придбання новітнього устаткування для автоматичної обробки інформації та копіювально-розмножувальної техніки та спеціальної техніки

Чернігівський РВ ГУМВС

Протягом дії програми

50

15

15

10

5

5

50
2

Придбання паливно-мастильних матеріалів для автотранспорту,

Чернігівський РВ ГУМВС

Протягом дії програми

636,0

127,200

127,200

127,200

127,200

127,200

636,0
3

Проведення технічних обслуговувань транспортних засобів

Чернігівський РВ ГУМВС

Протягом дії програми

15,625

3,125

3,125

3,125

3.125

3,125

15,625
4

Придбання засобів зв’язку та станції оперативного зв’язку

Чернігівський РВ ГУМВС

Протягом дії програми

34

10

6

6

6

6

34
5

Поточний ремонт адміністративної будівлі районного відділу


Чернігівський РВ ГУМВС

Протягом дії програми

50

10

10

10

10

10

50
6

Поточний ремонт приміщення ізолятора тимчасового тримання

Чернігівський РВ ГУМВС

Протягом дії програми

80

16

16

16

16

16

80
7

Виготовлення поліграфічної продукції та придбання канцелярських та витратних матеріалів

Чернігівський РВ ГУМВС

Протягом дії програми

95,50

19,1

19,1

19,1

19,1

19,1

95,5
у т.ч. районний бюджет

961,125

200,425

196,425

191,425

186,425

186,425

961,125
інші джерела

ВСЬОГО:

961,125

200,425

196,425

191,425

186,425

186,425

961,125
Додаток 1

до «Програми профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки в Чернігівському районі, розвитку матеріально технічної бази Чернігівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області на 2013-2017 рік»


Орієнтовні обсяги та джерела фінансування районної програми

«Профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки

в Чернігівському районі, розвитку матеріально-технічної бази

Чернігівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області на 2013-2017 роки»

Обсяг фінансування, всього тис.грн.

За роками виконання

2013

2014

2015

2016

2017

Усього, І етап

Усього, наступні етапи

Державний бюджет

Районний бюджет

961,125

200,425

196,425

191,425

186,425

186,425

961,125
Інші джерела

УСЬОГО

961,125

200,425

196,425

191,425

186,425

186,425

961,125Додаток 2

до «Програми профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки в Чернігівському районі, розвитку матеріально технічної бази Чернігівського РВ УМВС України в Запорізькій області на 2013-2017 рік»
Розрахунок орієнтованих обсягів та джерел фінансування

«Програми профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки в Чернігівському районі, розвитку матеріально-технічної бази Чернігівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області

на 2013-2017 роки».
1. Придбання новітнього устаткування для автоматичної обробки інформації , копіювально-розмножувальної та спеціальної техніки.
На сьогоднішній день в районному відділі застаріла копіювальна техніка, кількість комп’ютерної техніки не відповідаю сучасним вимогам. Так, лише тільки на 6 співробітників слідчого відділення в наявності знаходяться лише 2 комп’ютери, на п’ятьох співробітників карного розшуку в наявності лише 1 комп’ютер, які відповідає сучасним вимогам, крім цього потребує оновлення комп’ютерна техніка в черговій частині, секторі інформаційних технологій, сектору дільничних інспекторів міліції.

Потреба в комп’ютерній техніці в Чернігівському РВ ГУМВС складає 10 комп’ютерів на загальну суму 50 тис.грн, у тому числі по рокам:

2013 рік – 3 комп’ютери на суму 15 тис.грн

2014 рік – 3 комп’ютери на суму 15 тис.грн

2015 рік – 2 комп’ютери на суму 10 тис.грн

2016 рік – 1 комп’ютери на суму 5 тис.грн

2017 рік – 1 комп’ютери на суму 5 тис.грн
2. Придбання паливно-мастильних матеріалів для утримання та експлуатації автотранспорту

Всього в Чернігівському РВ ГУМВС знаходиться 10 відомчих автомобілів, мінімальна потреба 1 автомобіля в пальному на місяць складає - 100 літрів, на рік 1 200 літрів, ціна пального марки АІ-92 складає 10 грн.60 коп. за 1 літр, всього на рік на утримання автомобільного парку потрібно - 12 000 літрів на суму 127 200 грн., протягом дії програми 60 000 літрів на суму 636000 грн., в тому числі по рокам:

2013 рік – 12 000 літрів на суму -127 200 грн.

2014 рік – 12 000 літрів на суму -127 200 грн.

2015 рік – 12 000 літрів на суму -127 200 грн.

2016 рік – 12 000 літрів на суму -127 200 грн.

2017 рік – 12 000 літрів на суму -127 200 грн..
3. Проведення технічних обслуговувань автотранспорту
Всього в Чернігівському РВ ГУМВС знаходиться 10 відомчих автомобілів, мінімальна потреба на 1 автомобіль при проведенні технічного обслуговування на рік складає 312,50 грн., усього - 3125 грн., протягом дії програми - 15625 грн., в тому числі по рокам:

2013 рік – на суму - 3125 грн.

2014 рік – на суму - 3125 грн.

2015 рік – на суму - 3125 грн.

2016 рік – на суму - 3125 грн.

2017 рік – на суму - 3125 грн.


4. Придбання засобів звязку та станції оперативного звязку
Потреба в асигнуваннях на забезпечення Чернігівського РВ ГУМВС надійними засобами радіозв’язку і комунікацій, які відповідають вимогам сьогодення, складає 34,050 тис.грн.

Для забезпечення стійкого зв’язку необхідно придбати радіостанції, - 10 мобільних (кількість автомобілів без радіостанцій), 5 переносних , автоматичну станцію оперативного зв’язку чергової частини.

Орієнтовна ціна 1 переносної радіостанції – 1450 грн., мобільної 1680 грн.

Вартість станції оперативного зв’язку (міні АТС на 16 номерних пар)- 10000 грн.

Програмою передбачається закупівля засобів зв’язку і комунікацій на загальну суму 34,050 тис.грн. , за роками:

2013 рік – на суму - 10 тис.грн.

2014 рік – на суму - 6,0125 тис.грн.

2015 рік – на суму – 6,0125 тис.грн.

2016 рік – на суму – 6,0125 тис.грн.

2017 рік – на суму – 6,0125 тис.грн.


5. Проведення ремонтних робіт адміністративної будівлі Чернігівського РВ ГУМВС
Потреба в проведенні поточних ремонтних робіт в адміністративному приміщенні районного відділу складає 50 000 грн., а саме, ремонт вікон, проведення ремонту в кабінетах та інших приміщеннях, щорічно планується витрачати 10000 грн., у тому числі за роками:

2013 рік – на суму - 10 тис.грн.

2014 рік – на суму - 10 тис.грн.

2015 рік – на суму - 10 тис.грн.

2016 рік – на суму - 10 тис.грн.

2017 рік – на суму - 10 тис.грн.


6. Ремонт приміщення ізолятора тимчасового тримання (ІТТ)
Потреба в проведенні поточних ремонтних робіт в ІТТ складає 80 000 грн., а саме, заміна санвузлів, раковин, заміна підлоги та встановлення та приведення приміщення до європейських норм тримання заарештованих осіб, щорічно планується витрачати 16000 грн., у тому числі за роками:

2013 рік – на суму - 16 тис.грн.

2014 рік – на суму - 16 тис.грн.

2015 рік – на суму - 16 тис.грн.

2016 рік – на суму - 16 тис.грн.

2017 рік – на суму - 16 тис.грн.7. Виготовлення поліграфічної продукції та придбання канцелярських та витратних матеріалів
Потреба в поліграфічній продукції на забезпечення Чернігівського РВ ГУМВС на рік складає 60 різноманітних журналів та книг, потреба в офісному паперу складає 450 пачок, 50 заправок лазерних принтерів.

На сьогоднішній день вартість виготовлення одного журналу складає – 35 грн., однієї пачки офісного паперу - 35 грн., заправка принтера - 25 грн.

Програмою передбачається закупівля поліграфічної продукції, витратних матеріалів 95500.грн., за роками:

2013 рік – на суму - 19,1 тис.грн.

2014 рік – на суму - 19,1 тис.грн.

2015 рік – на суму - 19,1 тис.грн.2016 рік – на суму - 19,1 тис.грн.

2017 рік – на суму - 19,1 тис.грн.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка