Реферат з дисципліни «Безпека життєдіяльності. Основи охорони праці» на тему «Значення зовнішнього середовища в системі «людина зовнішнє середовище»Скачати 70.06 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації13.01.2022
Розмір70.06 Kb.
#21619
ТипРеферат
  1   2   3
БЖД

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького

Кафедра медицини катастроф та військової медицини

РЕФЕРАТ

З дисципліни «Безпека життєдіяльності. Основи охорони праці»

на тему «Значення зовнішнього середовища в системі «людина зовнішнє середовище»: хімічні негативні фактори; біологічні антропогенні негативні фактори; психофізіологічні негативні фактори; соціальні небезпеки; методи і засоби захисту людини. Особливості стану екологічної безпеки в Україні. Комплексна оцінка ризику впливу антропогенних чинників на безпеку і здоров’я людини»
Підготувала

студентка 16 групи ІІ курсу

медичного факультету

Павлюк Анастасія

Викладач Литвинчук В. Г.
ЗМІСТ

Вступ


 1. Негативні фактори зовнішнього середовища: хімічні, біологічні, психофізичні, антропогенні. Соціальні небезпеки

  1. Хімічні фактори

  2. Біологічні фактори

  3. Антропогенні фактори: позитивні і негативні

  4. Психофізіологічні фактори

  5. Види соціальних небезпек

 2. Екологічна безпека України

Висновки

Література

Вступ
Система «людина-життєве середовище» - складна система до складу якої входить велика кількість змінних, між якими існує багато зв’язків. Тому математична обробка даних у цьому напрямку дуже складні: складність пояснюється ще й тим, що ці системи є багаторівневими, включають багато позитивних, негативних і гомеостатичних факторів, прямих і зворотних зв’язків.

Результат взаємодії людини з навколишнім середовищем може змінюватися в широких межах: від позитивного до катастрофічного, що супроводжується загибеллю людей і руйнуванням компонентів середовища. Негативні впливи, які виникають раптово, періодично або постійно діють у системі «людина – життєве середовище» і визначаються як дія небезпек.

Небезпека – це центральне поняття безпеки життєдіяльності і являє собою явища, процеси, об’єкти, властивості, які здатні за певних умов хзавдати шкоди здоров’ю чи життю людини. Небезпека – це явище або вплив на людину несприятливих або навіть несумісних із життям факторів. 1. Скачати 70.06 Kb.

  Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3
База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка