Програма розвитку ООН в Україні провела Форум громадських організацій Київської областіСкачати 88.62 Kb.
Дата конвертації03.11.2016
Розмір88.62 Kb.
ТипПрограма
ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ЇХНЯ СПІВПРАЦЯ

З ОРГАНАМИ ВЛАДИ
Біла Церква, 9 січня 2004 року. Програма розвитку ООН в Україні провела Форум громадських організацій Київської області Перспективи розвитку громадських організацій та їх співпраця з органами влади для представників громадських організацій та місцевої влади Київської області.
Мета Форуму - створення мережі громадських організацій Київщини для впровадження спільних заходів з метою покращення врядування та залучення громадськості до розробки стратегій регіонального розвитку.
На Форумі було презентовано Програму Врядування ПРООН, а також зроблено спробу аналізу сучасної ситуації щодо участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні.
Робота проходила у чотирьох робочих групах:

1. Розбудова діалогу між громадськістю та органами місцевого самоврядування у процесі прийняття рішень на місцевому рівні.

2. Розробка та запровадження належних процедур для залучення громадськості до процесу прийняття рішень.

3. Роль молодіжних організацій у процесі розробки та прийняття рішень.

4. Роль НУО в розбудові підзвітності та прозорості процесу вироблення політики в регіоні.
Учасники обговорили шляхи активізації участі громадськості у процесі прийняття рішень, принципи створення Мережі громадських організацій Київської області та стратегії і заходи для участі громадськості у процесі управління та розвитку.
Едуард Захарченко

Програма розвитку ООН

Тел.: (044) 253 4923

Електронна пошта: governance@un.kiev.ua

Інтернет-сайт:
Повідомлення підготувала

Ольга Полонська

Мережа “Інформаційна спільнота”, м. Київ

Ресурсний центр “Гурт”

Електронна пошта: info@gurt.org.ua
###
ОСНОВИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ В УКРАЇНСЬКИХ ШКОЛАХ
Київ, січень 2004 року. Як повідомили в прес-службі Міністерства юстиції України, за словами міністра Олександра Лавриновича, з вересня 2003 року курс “Європейський вибір України”, розроблений Центром європейського і порівняльного права Міністерства Юстиції, був введений у десяти київських школах. За результатами першого семестру Міністерство освіти і науки рекомендувало ввести цей спецкурс у всіх загальноосвітніх навчальних закладах України.
Міністр юстиції повідомив, що “Європейський вибір України” розрахований на учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Мета курсу - навчити школярів “абетці ЄС, тобто надати початкові знання про історію, інституційний уклад, перспективи розвитку Євросоюзу, а також про взаємини Україна - ЄС.
Планується, що викладачами спецкурсу можуть бути викладачі історії або географії, які пройдуть відповідний тренінг. Теоретичну базу забезпечить Центр європейського і порівняльного права Міністерства юстиції. Уже підготовлений посібник “Європейський вибір України”, за яким цього року навчаються школярі у десяти київських школах. У січні-травні 2004 року посібник планується доробити і видати для використання як у Києві, так і в регіонах.
Повідомлення надіслав

Максим Філяк

Мережа “Інформаційна спільнота”, м. Львів

Західноукраїнський ресурсний центр

Електронна пошта: office@zurc.org
Використано інформацію з Інтернет-сайту

Асоціації міст України:
###
ЗМІНИ ЗАКОНОДАВСТВА У 2004 РОЦІ: РИЗИКИ ДЛЯ НЕУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА МОЖЛИВОСТІ ЇХ МІНІМІЗАЦІЇ
Київ, 19 січня 2004 року. Проект “Діалог для реформ”, Інститут громадянського суспільства та Міжнародний фонд “Україна 3000” запрошують взяти участь у круглому столі на тему: “Зміни законодавства у 2004 році: ризики для неурядових організацій та можливості їх мінімізації”.
Круглий стіл відбудеться у приміщенні конференц-зали Національної Академії наук України за адресою: Київ, вул. Володимирська, 55. Початок роботи о 15.00.
Мета круглого столу - проаналізувати законодавче поле діяльності неурядових організацій у 2004 році після набуття чинності Цивільного та Господарського Кодексів України, Законів України “Про соціальні послуги”, “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” та “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.
Під час заходу заплановано визначити нові можливості та головні проблеми для діяльності НУО внаслідок законодавчих змін, оцінити ризики для сектору та визначити основні шляхи вирішення проблем.
Питання для обговорення

1. Зміни законодавства у 2004 році: нові можливості та можливі проблеми для діяльності неурядових організацій, перспективи їх вирішення.

2. Проект Закону України “Про непідприємницькі організації”.

3. Пропозиції щодо вирішення проблемних положень Закону України “Про соціальні послуги”.

4. Нові можливості для ефективного діалогу НУО та влади у рамках Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.
Ознайомитись з проектами зазначених законів та подати свої пропозиції до них можна на Інтернет-сайті Громадської ради з питань законодавства для місцевого самоврядування та організацій третього сектору - http://www.gr.org.ua.
До участі у круглому столі запрошуються експерти, представники органів виконавчої влади, неурядових аналітичних центрів і громадських об’єднань, ЗМІ.
Якщо Ви бажаєте взяти участь у круглому столі, просимо надсилати запит електронною поштою на адреси: csi@csi.org.ua , public_affairs@me.gov.ua або зателефонувати до оргкомітету (044) 212 0164, 269 0732, 253 6136.
КОНТАКТИ:

Інститут громадянського суспільства

Електронна пошта: csi@csi.org.ua
Проект “Діалог для реформ”

Електронна пошта: public_affairs@me.gov.ua
###
ПРОЕКТ UCAN ПРЕЗЕНТУЄ ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС ГРАНТІВ ПАРТНЕРСТВА З ПРЕДСТАВЛЕННЯ ІНТЕРЕСІВ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ (АДВОКАСІ)
Київ, 27 січня 2004 року. Проект “Мережа громадянської дії в Україні” Інституту сталих спільнот (ISC/UCAN) проводитиме презентацію II туру загальнонаціонального конкурсу грантів для організацій громадянського суспільства, що працюють у сфері адвокасі.
Презентація відбудеться у конференц-залі Національної Академії Наук України за адресою: Київ, вул. Володимирська, 55 (3-ій поверх).
Початок презентації об 11-ій годині. Початок реєстрації учасників о 10:30.
Презентації нового конкурсу грантів також відбудуться у п’яти обласних центрах України - Херсоні, Луганську, Хмельницькому, Чернігові та Дніпропетровську. Розклад регіональних презентацій буде повідомлено додатково.
Інформація про умови конкурсу грантів партнерства з адвокасі, а також аплікаційні форми будуть розміщені на Інтернет-сайті проекту UCAN 27 січня 2004 року.
Запрошуємо організації громадянського суспільства взяти участь у презентаціях нового конкурсу грантів.
КОНТАКТИ:

Проект “Мережа громадянської дії в Україні”(ISC/UCAN)

01034, Київ, вул. Володимирська 47, офіс 9

Тел.: (044) 494 4597, 229 5002

Факс: (044) 229 4834

Електронна пошта: ucan@ucan-isc.org.ua

Інтернет-сайт:
РЕГІОНАЛЬНА ПРОГРАМА З ПРАВ ЛЮДИНИ
Лунд, Швеція, 26 квітня - 14 травня 2004 року. Інститут прав людини і гуманітарного права ім. Рауля Валленберга проводить регіональну програму з прав людини.
У програмі - огляд міжнародної системи сприяння правам людини та їх захисту, реалізації і контролю за дотриманням прав людини, а також ролі універсальних і регіональних організацій у цьому процесі. Особлива увага буде приділена ситуації на Балканах і в СНД.
Програма заснована на міждисциплінарному підході і розроблена для працівників державного і суспільного сектору (у тому числі держслужбовців, суддів і співробітників правоохоронних органів), викладачів вузів та представників неурядових організацій.
Для участі у програмі буде відібрано 25 чоловік з усіх країн СНД (крім Туркменістану), а також з Албанії, Болгарії, Боснії й Герцеговини, Косово, Македонії, Румунії, Сербії і Чорногорії, Хорватії.
Робоча мова - англійська.
Заявки просимо надсилати до 13 лютого 2004 року.
Додаткову інформацію та форму заявки у форматі PDF можна отримати на Інтернет-сайті Ресурсного центру “Гурт” .
КОНТАКТИ:

Raoul Wallenberg Institute

OSS HUMR 2004

P. O. Box 1155

SE-221 05 Lund

Sweden

Tel: +46 46 222 12 28

Fax: +46 46 222 12 23

Електронна пошта: mikael.ohlsson@rwi.lu.se

Інтернет-сайт:
Повідомлення надіслав

Роман Синельников

Електронна пошта: romans@yandex.ru
###
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРОФІЛАКТИКИ ПСИХОЛОГІЧНОГО НАСИЛЬСТВА
Київ, травень 2004 року. Товариство захисту родини і особистості проводить міжнародну конференцію “Профілактика психологічного насильства, маніпуляції свідомістю і розвиток критичного мислення в молодіжному середовищі”.
На конференції буде представлено результати реалізації проекту для системи середньої освіти “Захист особистості від психологічного насильства”, а також інформаційні матеріали та методичні розробки з проблеми психологічного здоров'я й формування критичного мислення у молодіжному середовищі.
Завдання конференції

1. Презентувати досвід проведення та практичні напрацювання у розробці програм з психологічного здоров'я, профілактиці психологічного насильства і формування критичного мислення для системи середньої освіти та вузів.

2. Представити інформаційні профілактичні матеріали для використання в системі освіти з психологічного здоров'я та профілактики психологічного насильства.

3. Привернення уваги громадськості і фахівців до проблеми профілактики психологічного насильства та контролю свідомості з боку тоталітарних і деструктивних культів.
Просимо зазначити форму Вашої участі:

- доповідь;

- участь у дискусії.
Доповідачам надається 45 хвилин для доповіді та обговорення, для організації сесії - 90 хвилин.
Для участі необхідно надати

- Організаторам сесії: назву сесії; прізвище, ім’я, по-батькові учасників; назву організації; назву доповіді, її тези.

- Окремим доповідачам: прізвище, ім’я, по-батькові; назву організації; назву доповіді; її тези.
Робочі мови конференції - українська, російська та англійська.
Витрати на проїзд, проживання і харчування сплачуються учасниками. Доповідачам буде сплачено проїзд у межах України за наявністю проїзних документів.
Реєстраційний внесок для організацій - 100 грн., для приватних осіб - знижка 50%.
Тези доповідей приймаються до 20 лютого 2004 року.
Дату конференції буде повідомлено пізніше.
КОНТАКТИ:

Товариство захисту родини і особистості

01042, Київ, а/я 171,

Електронна пошта:: info_fpps@ukr.net

Інтернет-сайт:
###

ПОШУК ПАРТНЕРІВ В УКРАЇНІ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ СПІЛЬНОГО ПРОЕКТУ
Центр для освіти та діалогу Теотокос (Theotokos), Польща шукає неурядову організацію із Західної України для реалізації спільного проекту “Неурядові організації як шлях розвитку громадянського суспільства в Україні”.
Мета проекту полягає в тому, щоб підготувати українських громадян до усвідомлення соціального життя. Учасники проекту - представники неурядових організацій та місцеві лідери зможуть дізнатися та розширити свої знання про демократію, громадянське суспільство, права людини, а також менеджмент НУО, менеджмент проектів та волонтерства для застосування та адаптування здобутих знань у своїх організаціях та місцевій громаді.
Тривалість діяльності за проектом, враховуючи семінари, зустрічі й тренінги - один тиждень.
Мови проекту: англійська та польська.
Місце проведення проекту - Центр для освіти та діалогу Теотокос (Глівіце, Польща).
Обов’язки української сторони: організація групи з 30 осіб для навчання у Польщі та організації прибуття до країни. Учасники сплачують 50% витрат на дорогу, решта коштів покриває польська сторона, залучивши кошти з інших джерел.
Зацікавлені організації з України повинні звернутися до організаторів проекту з Польщі до 31 січня 2004 року.
КОНТАКТИ:

Michal Chojkowski

Center for Education and Dialogue "Theotokos"

Kopernika 63a, 44-117 Gliwice

Poland

tel. +48 32 279 29 49

Електронна пошта: theotokos@theotokos.org.pl

Інтернет-сайт:
Інформацію підготувала

Тетяна Вахненко

Мережа “Інформаційна спільнота”, м. Київ

Ресурсний центр “Гурт”

Електронна пошта: info@gurt.org.ua
###
ВАКАНСІЯ ДЛЯ ПОМІЧНИКА ДИРЕКТОРА У МІЖНАРОДНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ EVERYCHILD
Міжнародна неурядова організація EveryChild (“Кожній дитині”) оголошує конкурс на посаду помічника директора з адміністративно-організаційних питань у Київському офісі.
Обов’язки

- сприяти веденню переговорів з органами державної влади, НДО, ЗМІ;

- підготовка звітів, офіційних листів;

- організація конференцій, презентацій, круглих столів тощо;

- управління офісними ресурсами;

- пошук інформації і логістика для забезпечення життєдіяльності Представництва.
Вимоги

1. Вища освіта.

2. Вільне володіння українською і англійською мовами.

3. Подібний досвід роботи не менше 1,5 років.

4. Відмінні комунікативні здібності.
Резюме надсилайте англійською й українською мовами до 20 лютого 2004 року.
КОНТАКТИ:

Неля Пшенична

Факс: (044) 228 62 94

Електронна пошта: np@everychild.kiev.ua

КОНКУРС НА РОЗРОБКУ ТА ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГІВ З КОМУНІКАЦІЙНИХ СТРАТЕГІЙ ТА ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА
Проект “Мережа громадянської дії в Україні” Інституту сталих спільнот (ISC/UCAN) оголошує конкурс на розробку та проведення тренінгів з комунікаційних стратегій та технологій для організацій громадянського суспільства (ОГС).
Тренінги проводитимуться з метою підвищення спроможності українських ОГС, що є грантовими партнерами проекту UCAN, розробляти комунікаційні стратегії та використовувати комунікаційні технології для взаємодії з різними цільовими аудиторіями.
Завдання конкурсу

- провести відбір тренерів з високим рівнем професіоналізму у сфері застосування комунікаційних стратегій та технологій для взаємодії з різними цільовими аудиторіями.

- забезпечити проведення тренінгів з комунікаційних технологій для ОГС - грантових партнерів UCAN.

- оцінити вплив проведених тренінгів на спроможність ОГС підтримувати ефективні комунікації з громадськістю, владою та засобами масової інформації.
Конкурс проводиться на підготовку і проведення двох тренінгових програм:
Програма 1. Розробка інформаційних повідомлень (Message Development Training) - 2-денна програма.
Програма повинна включати питання визначення цільових аудиторій, розробки інформаційних повідомлень/звернень для різних цільових аудиторій; тестування інформаційних повідомлень за допомогою інтерв’ю, фокус-груп, інших методів; визначення і налагодження комунікаційних каналів; методів розповсюдження повідомлень, визначення переліку презентаційних матеріалів, їх використання при взаємодії з цільовими аудиторіями; організації зворотного зв’язку, оцінки ефективності передачі інформаційних повідомлень.
Програма 2. Розробка та дизайн презентаційних (візуальних) матеріалів - 2-денна програма.
Програма повинна включати питання використання візуальних матеріалів (брошур, листівок, буклетів, символіки організації тощо) для комунікації з цільовими аудиторіями, дизайну візуальних матеріалів (підходи, особливості використання різних видів дизайну, відповідність оформлення та змісту; використання різних методик тестування візуальних матеріалів.
У конкурсі можуть брати участь тренінгові компанії, освітні організації, громадські об’єднання, незалежні тренери, які відповідатимуть вимогам: досвід проведення тренінгів для ОГС - не менше 2 років, розуміння особливостей роботи ОГС з громадськістю, владою та ЗМІ, власний досвід розробки інформаційних стратегій та інформаційних повідомлень або розробки презентаційних матеріалів (додати приклади). Одна організація може подавати заявки на обидві тренінгові програми, але заявки повинні бути підготовлені окремо для кожного тренінгу.

Місце проведення тренінгів - місто Київ. Приміщення для проведення тренінгу, розміщення та харчування учасників пропонує конкурсант.
Термін проведення тренінгів - у період з 15 лютого по 30 березня 2004 року.
За результатами проведення тренінгів повинен бути підготовлений звіт.
На замовлення проекту UCAN кожен з тренінгів може бути проведений повторно для іншого складу учасників.
Заявки приймаються до 23 січня 2004 року департаменту з комунікацій проекту UCAN за адресою: 01034, Київ, вул. Володимирська, 47, офіс 9; факсом (044) 229-48-34 або електронною поштою: info@ucan-isc.org.ua .
З інформацією про проект UCAN та повну версію оголошення конкурсу з формою бюджету можна ознайомитися на Інтернет-сайті .
КОНТАКТИ:

Лариса Шидловська, Ірина Негрєєва

Тел.: (044) 494 4597

Факс: (044) 229 4834

Електронна пошта: info@ucan-isc.org.ua

Інтернет-сайт:
###
ТРИМІСЯЧНІ МОДУЛЬНІ КУРСИ БЕЗ ВІДРИВУ ВІД ВИРОБНИЦТВА
Могилянська школа журналістики Національного Університету “Києво-Могилянська академія” оголошує набір на короткотермінові модульні курси без відриву від виробництва.
Навчальна програма складається з таких предметів:

- правове забезпечення діяльності ЗМІ;

- основи журналістики;

- журналістське розслідування;

- міжнародна журналістика;

- політична журналістики4ї

- основи режисури;

- цифровий монтаж і комп’ютерна графіка;

- психологічний тренінг;

- практична риторика та тренінг живого мовлення;

- рекламна діяльність.
Вартість навчання - 1500 гривень.
Для Вас викладатимуть фахівці Могилянської школи журналістики з використанням найсучаснішого студійного обладнання. До Вашої уваги також навчальні матеріали і досвід Лідського університету (Велика Британія). Після закінчення навчання Могилянська школа журналістики видає сертифікат встановленого зразка.
Заняття відбуваються в режимі інтенсивних тренінгів-семінарів з 10.00 до 17.00, з перервами на каву і обід за адресою: м. Київ, вул. Волоська, б. 8/5, корпус 4, ауд. 409 (їхати до ст. м. “Контрактова площа”).
Запис у групи триває протягом року.
КОНТАКТИ:

Юлія Салашна

Тел.: (044) 463 5862, 463 5863

Електронна пошта: yulya@mediareform.com.ua
UCAN ЗАПОЧАТКОВУЄ НОВИЙ ВИД ГРАНТІВ ІННОВАЦІЙНОГО ФОНДУ - ГРАНТИ СОЦІАЛЬНОГО ВПЛИВУ
У взаємодії з Американською торговою палатою (АТП) проект “Мережа громадянської дії в Україні” Інституту сталих спільнот (ISC/UCAN) надасть гранти українським організаціям, які працюють у сфері соціальних послуг, займаються соціальним підприємництвом або благодійною діяльністю на місцевому рівні.
Гранти соціального впливу розміром до 5000 доларів США фінансуватимуться рівними частками Американською Торговою Палатою та проектом UCAN і надаватимуться організаціям, які запропонують інноваційні, практичні та реальні механізми для більш активного залучення громадськості до надання послуг соціально вразливим верствам населення, зокрема, пенсіонерам, сиротам, біженцям та іншим групам.
Гранти соціальних потреб надаватимуться організаціям для реалізації проектів, які пропонуватимуть нові підходи до залучення коштів та розподілу допомоги вразливим групам на місцях. На грантову підтримку можуть розраховувати проекти, що передбачатимуть конкретну допомогу певним вразливим групам населення. Гранти отримають також ті проекти, що пропонуватимуть шляхи довгострокового вирішення соціальних проблем та забезпечуватимуть можливості розвитку нових видів співпраці для вирішення соціальних проблем в Україні.
Гранти соціального підприємництва надаватимуться проектам, що запропонують реальні практичні шляхи використання ринкових механізмів (наприклад, постачання і продаж товарів та надання послуг) для забезпечення коштами соціальних програм діяльності організації. Соціальне підприємництво є новим напрямком для України, тому відповідне законодавство та система оподаткування ще не чітко визначені і знаходяться у процесі розвитку. Проект UCAN та Американська Торгова Палата особливо зацікавлені у підтримці соціального підприємництва як інструменту накопичення коштів для вирішення соціальних проблем.
Обсяги фінансування

Більшість грантів соціальних потреб не перевищуватимуть 5.000 доларів США.
Гранти, що передбачатимуть впровадження інноваційних механізмів соціального підприємництва, можуть сягати 10.000 доларів США.
Кінцевий термін подання пропозицій для отримання грантів соціального впливу - 30 січня 2004 року.
Детальну інформацію про гранти соціального впливу та аплікаційну форму для отримання грантів Інноваційного фонду Ви можете отримати на Інтернет-сайті проекту UCAN .
КОНТАКТИ:

Проект “Мережа громадянської дії в Україні”(ISC/UCAN)

01034, Київ, вул. Володимирська 47, офіс 9

Тел.: (044) 494 4597, 229 5002

Факс: (044) 229 4834

Електронна пошта: ucan@ucan-isc.org.ua

Інтернет-сайт:
###
КОНКУРС ПРОЕКТІВ ДЛЯ ПРОГРАМИ МІКРОГРАНТІВ

ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНІЦІАТИВИ
Представництво Європейської Комісії в Україні, Молдові та Білорусі проводить конкурс проектів, які будуть профінансовані в рамках Програми мікрогрантів Європейської Ініціативи з питань демократії і прав людини ЄС. Українським неприбутковим НУО будуть надані гранти загальною сумою €600,000.
Загальна мета Програми полягає у швидкому реагуванні на запити українських НУО, що спрямовані на просування та захист прав людини і демократизації. Серед загальних завдань програми мікрогрантів, три зазначено як основні для подачі пропозицій:

- підвищення якості доступу до судів;

- моніторинг прав людини, звіт та захист;

- покращення дотримання закону і збільшення захисту прав людини.
Критерії організацій для подачі заявок:

- бути неприбутковою організацією;

- бути неурядовою організацією;

- мати офіс в Україні;

- бути безпосередньо відповідальною за підготовку та менеджмент проекту, а не посередником;

- мати стабільні ресурси та достатню їх кількість для забезпечення розвитку своєї організації протягом проекту і, якщо потрібно, зробити свій внесок у фінансування проекту;

- бути досвідченою та мати змогу продемонструвати свою здатність управляти великою кількістю заходів, запланованих протягом реалізації проекту, на який подає грант.
Тривалість проекту не має перевищувати 18 місяців.
Заявка повинна бути вкладена у форму (Annex A), що розміщена на Інтернет-сторінці Представництва Європейської Комісії в Україні, Молдові та Білорусі та Інтернет-сайті Ресурсного центру “Гурт” .
Заявка має чітко відповідати вимогам, бути внесена у відповідні форми і надрукована.
Мова подачі заявок - англійська.
Заявка має супроводжуватися такими додатковими документами:
1. Статут чи положення організації-апліканта та організацій-партнерів за проектом.

2. Останній щорічний фінансовий звіт і/чи перелік заходів проведених за останній рік.

3. Листок-балансу за останній фінансовий рік із закритими рахунками з підписом та печаткою апліканта.

4. Копія податкової декларації з печаткою і підписом апліканта.
Заявка на фінансування має бути отримана у заклеєному конверті, рекомендованим листом через кур’єра або безпосередньо в руки (через приватного кур’єра має отримати документ про доставку листа в Представництво) на зазначену адресу:
Head of Contracts and Finance

Andre Quirynen

European Union Delegation of the European Commission

10 Kruhlo- Universytetska St.,

Kyiv, Ukraine 01024
Останній термін подачі заявок - 10 лютого 2004 року до 17:00 за київським часом.
Подача форми попередньої заявки не обов'язкова.
Усі запитання, що стосуються подачі заявки можна надсилати факсом (044) 462 0920 чи на електронну пошту delegation-ukraine@delukr.cec.eu.int не пізніше, ніж 12 днів до останнього терміну прийому заявок.
Всі правила для аплікантів можна отримати в консультанта, звернувшись у Представництво Європейської Комісії в Україні, Молдові та Білорусі.
КОНТАКТИ:

Тетяна Шульга

01024, Київ, вул. Круглоуніверситетська, 10

Тел.: (044) 462 0010

Інтернет-сайт:
Повідомлення підготувала

Тетяна Вахненко

Мережа “Інформаційна спільнота”, м. Київ

Ресурсний центр “Гурт”

Електронна пошта: info@gurt.org.ua

###
ГРАНТИ ДЛЯ ЖІНОЧИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
Фонд підтримки прав жінок - Mama Cash Grants - надає гранти на реалізацію проектів, поданих жіночими організаціями. Mama Cash Grants - незалежний фонд, що підтримує ініціативи жінок, які прагнуть побудувати світ миру та справедливості, де жінка може робити власний вибір і розвивати свої таланти і вміння.
Фонд надає гранти для реалізації проектів, спрямованих на підтримку жінок, які зазнали будь-яких форм тілесних пошкоджень (наприклад, ушкодження частин тіла, проблеми ВІЛ/СНІДу, насильства в сім’ї), гендерної дискримінації, працюють у неналежних умовах, а також підтримує проекти, спрямовані на встановлення та підтримку миру (ініціатив жінок під час збройних конфліктів і після їх закінчення).
Проектні заявки приймаються впродовж року, проте розглядаються лише чотири рази на рік. Заявки потрібно заповнювати англійською, голландською, французькою або іспанською мовами. Фонд розглядатиме лише ті заявки, які відповідають вищенаведеним критеріям і правильно заповнені.
Є 2 види аплікаційних форм:

- на фінансування проектної діяльності;

- на фінансування поїздок.
Розмір грантів становить 2000 - 10000 євро. Процес розгляду заявок може тривати від трьох до шести місяців.
Детальнішу інформацію про умови надання грантів, а також аплікаційні форми можна знайти на Інтернет-сторінці фонду Mama Cash Grants:.
Аплікаційні форми українською мовою можна отримати на Інтернет-сайті Ресурсного центру “Гурт” .
КОНТАКТИ:

Mama Cash Grants

1e Helmersstraat 17, P.O. Box 15686

1001 ND AMSTERDAM, The Netherlands

Тел.: (31) 20 689 36 34

Факс: (31) 20 683 46 47

Електронна пошта: info@mamacash.nl

Інтернет-сайт:
Джерело:
Каталог: doc
doc -> Визначення типів складного речення
doc -> Рідний край. 2001. №1 (4). С. 111-115. Дем’янко Н. Ю
doc -> Аналіз готовності випускників шкіл для дітей з глибокими порушеннями зору до зовнішнього незалежного оцінювання знань
doc -> Представлення інформації в комп 'ютері Двійкове кодуваня. Двійкова система числення
doc -> Педагогічні ідеї в. М. Верховинця у сучасній початковій школі демьянко Наталия Юрьевна. Актуализация и внедрение идей В. М. Верховинца в современной начальной школе
doc -> Позакласний захід у 7 класі «Навколосвітній круїз» Мета: закріпити та систематизувати в учнів знання теоретичного матеріалу з курсу «Загальна географія»
doc -> Урок 20. Тема. Нащадок великого Езопа. І. А. Крилов. Байка «Вовк і Ягня». Роль сміху в засудженні людських вад у байках Крилова
doc -> Практика застосування Духовних Знань
doc -> Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського дербеньова лідія Вікторівна архетипна парадигма в російській реалістичній літературі другої половини ХІХ століття
doc -> Урок До 140-річчя від дня народження Лесі Українки. Слово бібліотекаря


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка