Приморська районна адміністрація одеської міської ради Річний звіт 2013 рСторінка1/9
Дата конвертації05.05.2016
Розмір1.88 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9

Приморська районна адміністрація одеської міської ради

Річний звіт 2013 р.

Приморський районЗМІСТ

 1. Структура Приморської районної адміністрації

  1. Відділ освіти 4

  2. Відділ забезпечення роботи органу опіки та піклування 9

  3. Відділ соціально-економічного розвитку 13

  4. Відділ обліку та розподілу житла 22

  5. Юридичний відділ 25

  6. Відділ ведення державного реєстру виборців 27

  7. Відділ організації торгівлі, громадського харчування і побутового обслуговування населення 30

  8. Адміністративна комісія 34

  9. Відділ документального забезпечення і по роботі зі зверненнями громадян 36

  10. Житлово-комунальний відділ 38

  11. Відділ бухгалтерського обліку і звітності 44

 2. Житлово-комунальні служби та комунальні підприємства района

  1. КП «ЖКС «Порто-франківський» 46

  2. КП «Міськзелентрест» 53

  3. ТОВ «Інфоксводоканал» 53

  4. КП «ЖКС «Фонтанський» 54

  5. ЖУФ «Ренесанс» ЛТД-92 56

  6. КП «Узберіжжя» 61

  7. КП «Одесатранспарксервіс» 63

  8. КП «Парки Одеси» 66

 3. Органи виконавчої влади Приморського району

  1. ДПІ в Приморському районі 70

  2. Фінансове управління 74

  3. Пенсійний фонд 78

  4. Управління соціального захисту населення 85

  5. Приморський РВ ОМУ ГУ ДСНС України в Одеській області 90

  6. Територіальний відділ служби у справах дітей 91

  7. Одеський міський центр соціальних служб для сім’ї,

дітей та молоді 98

  1. Районний військовий комісаріат 102

  2. Штаб цивільного захисту 106
 1. Структура Приморської районної адміністрації
  1. Відділ освіти у Приморському районі

Протягом 2013 року відділ освіти спрямував зусилля педагогічних колективів на реалізацію завдань, поставлених перед освітянською галуззю Указами Президента України від 12.03.2013 р. № 128/2013 «Про національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та від 25.06.2013 р. № 344/2013 «Про Національну стратегію розвитку освіти в Україні на період до 2021 року».Ремонт спортивних майданчиків

Спортивних майданчиків в закладах освіти – 17; дитячих майданчиків – 33.

Влітку 2013 року в школах та дошкільних установах, які мають спортивно – ігрові майданчики, проведено певні роботи щодо повноцінного функціонування спортивних майданчиків, а саме: видано відповідні накази про обстеження дитячих і спортивних майданчиків, створені комісії по обстеженню цих майданчиків, складено акти випробувань та акти дозволу на користування ігровим та спортивним обладнанням, проведено ремонт та фарбування даного обладнання.

Розширення мережі позашкільних навчальних закладів

В районі працює три центри дитячої та юнацької творчості, на базі яких функціонують 120 гуртків, в них 492 групи за різними напрямками, найбільше відвідують гуртки понад 6500 дитини. У Центрах дитячої та юнацької творчості району 15 колективів мають звання - «Зразковий художній колектив України» і 3 - звання «Народний художній колектив України». Якісним показником результативності діяльності гуртків є участь їх вихованців у різних культурно-масових заходах і перемоги у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, фестивалях. Більше 50 перемог у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах і фестивалях завоювали вихованці центрів дитячої творчості нашого району.

В 2013 році вихованці позашкільних навчальних закладів Приморського району приймали участь у численних масових заходах, присвячені Року дитячої творчості. Мистецькі здобутки демонстрували театральні, хорові, хореографічних та фольклорні колективи, вокальні та інструментальні ансамблі, студії образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва.

Дитячий медичний огляд:

В рамках обласної програми «Народний бюджет» в закладах освіти району проходив дитячий медогляд.

«Дитячий медогляд» - це огляд лікарями-спеціалістами, який дозволяє з’ясувати стан здоров’я учнів. Обстеження проводили лікарі: педіатри, окуліст, хірург, дерматолог, невропатолог, ЛОР, стоматолог, а також лаборанти та спеціалісти дослідження ЕКГ.

З березня по грудень медиками обстежено 18328 учнів, що складає 91 % від загальної кількості учнів в районі.Розвиток дошкільної освіти:

На виконання доручення Президента України Віктора Януковича 2013 рік у регіоні було визначено Роком дошкілля. Так, відділом освіти разом з керівниками дошкільних навчальних закладів проведено ряд заходів: проведено капітальні ремонти приміщень, придбано спортивне та ігрове обладнання. Матеріально – технічна база відповідає вимогам Державних санітарних норм та правил. Крім того, в ОНВК № 90 здійснено сучасний капітальний ремонт та відкрито додатково одну дошкільну групу, що дало можливість охопити додатково 25 дітей дошкільною освітою.

Мережа дошкільних навчальних закладів охоплює біля 6 тисяч вихованців. Велика увага приділяється дітям 5-річного віку, їх охоплення становить 98 %.

Оздоровлення дітей:

Відповідно до соціальних ініціатив Президента України основними завданнями літа 2013 року було покращення якості оздоровлення та відпочинку, збільшення кількості дітей, охоплених різними формами відпочинку та оздоровлення, організація високого рівня безпеки життя і здоров’я дітей, особлива увага приділялась оздоровленню обдарованих і талановитих дітей.

Таким чином, всього в районі протягом літа в пришкільних, профільних та заміських таборах було оздоровлено 8668 дітей, що склало 55% від загальної кількості дітей, який підлягають оздоровленню (порівняно з 2012 роком кількості дітей, які підлягають оздоровленню збільшилась на 12%). Крім того, було оздоровлено 379 дітей пільгового контингенту.

Згідно з сумісним договором між Управлінням у справах сім'ї та молоді Одеської обласної державної адміністрації та Приморською районною адміністрацією від 02.03.2013 року „Про організацію оздоровлення дітей в Міжнародному дитячому центрі„Артек”, та Українському дитячому центрі „Молода гвардія”, протягом 2013 року на оздоровлення у вищезазначених закладах направлені, діти-сироти, обдаровані діти, переможці республіканських та міжнародних конкурсів ( за рознарядкою управління у справах сім’ї та молоді Одеської облдержадміністрації). Так, в МДЦ „Артек” було оздоровлено 46 дітей, з них • дітей-сиріт - 7,

 • інвалідів -1,

 • переможців міжнародних конкурсів та змагань, переможців олімпіад республіканського, обласного та міського рівня - 38 дітей. В ДЦ „Молода гвардія були оздоровлені 11 дітей ”, з них дітей – інвалідів – 2 ; обдарованих – 9.

За рахунок обласного бюджету 30 дітей були оздоровлені в смт Сергіївка в таборі „Чайка”: дітей – сиріт – 10; позбавлених батьківського піклування – 13 ; дітей з багатодітних сімей – 2 ; з малозабезпечених сімей – 5.

Виховна робота:

Відділ освіти систематично вживає заходів для поліпшення роботи з патріотичного, правового, екологічного виховання дітей та учнівської молоді, формування в них моральних цінностей, соціальної активності та громадянської відповідальності, утвердження здорового способу життя. Тематичні заходи з даних питань внесені до виховних планів роботи шкіл.

З метою поліпшення право виховної роботи у загальноосвітніх школах району проведено «круглі столи», усні журнали, брейн-ринги, диспути на теми: «Права та обов’язки неповнолітніх», «Роль учнівського самоврядування при захисті прав дитини», «Немає прав без обов’язків», «Конституційне право України», «Знай і поважай свої права і обов’язки інших».

В міському конкурсі «Моя правова освіта» переможцями стали учні №38 (ІІ м), №37 (ІІІ м), гімназія №1 (ІІ м), №50 (ІІІ м). В міській науково-практичній учнівській конференції з правознавства переможцями стали учні ОЗОШ №118 (І м.), №101 (ІІ м.), 121 и 79 (ІІІ м.);

До Всесвітнього Дня здоров’я з метою пропагування здорового способу життя, формування навичок протистояння шкідливому впливу наркотичних засобів і психотропних речовин учнівською молоддю були проведені акції «Скажемо наркотикам – НІ!», «Ми за здоровий спосіб життя».

Учні ОНВК «Гімназія №2» та ОНВК № 90 стали переможцями районного фестивалю-конкурсу «Молодіж обирає здоров’я» і взяли участь в обласному, де команда ОНВК «Гімназія №2» посіла ІІІ місце

Проводяться різноманітні конкурси: «Школа безпеки» (переможець в міському та обласному етапах – команда ОСШ № 94 (І м.); «Зелений вогник» ( ОДНЗ №19, №164 , ОНВК №300; КВК- ГАЇ (переможець обласного етапу - конкурсу команда ОЗОШ № 118 (І м.).

Спортивні досягнення:

За підсумками міської Спартакіади учнів Приморський район посів ІV місце. Активну участь взяли учні №№77, 79, 59, 90, 57, 38, 35, гімназії №1, 16, 56, 117, ОНВК «Гімназія №2». У змаганнях з баскетболу команда ОСШ №59 (дівчата) посіла 1 місце, з футболу (дівчата) перемогли команди ОЗОШ №16, №79. У міських змаганнях «Регбі – 5» команда ОЗОШ №79 посіла 1 місце.

Крім того, учасниками міських змагання «Шкіряний м’яч» були команди шкіл № ОСШ №35, ОНВК №90;

Переможцями районного етапу Всеукраїнського огляду – конкурсу на кращий інноваційний урок з фізичної культури та урок з елементами футболу та огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання : • І місце - ОСШ № 35 (директор Арват В.М.), ДНЗ № 47 (завідуюча Луцько Ю.П.);

 • ІІ місце - ОЗОШ № 58(директор Музичко Т,В.);

 • ІІІ місце – ОЗОШ 52(директор Мацкул Н.М.)

У військово-спортивній грі «Зірниця» переможцями районного етапу стали команди ОСШ №35, ОНВК №90, ОЗОШ №79, а у військово-спортивній грі «Сокіл» переможцями районного етапу стали команди ОСШ №35, ОЗОШ №57, ОНВК №90.

Наші переможці:

Трьом учням закладів освіти призначена стипендія Президента України, а саме: учням ОСШ № 10 Соколовій Даніеллі, Павловій Юлії, а також учениці ОСШ № 117 Лебедєвій Катерині.

Туманов Владислав, учень школи № 57 став переможцем ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, за що нагороджений пам’ятним подарунком - іменним годинником міністра освіти і науки України і отримати грамоту.

Відділом освіти спільно з керівниками навчальних закладів освіти Приморського району продовжуватимуться виконання поставлених завдань перед освітянами, що сприятиме отриманню дошкільної, початкової, базової, повної середньої та позашкільної освіти, а також максимально забезпечити запити територіальної громади району та і міста в цілому.
  1. Відділ забезпечення роботи органу опіки та піклування

Основними завданнями, які покладені на відділ забезпечення роботи органу опіки та піклування є: забезпечення особистих немайнових і майнових прав та інтересів дітей, а також повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки, участь у розгляді судами спорів, пов’язаних із захистом прав дітей та осіб, які перебувають під опікою, здійснення обліку громадян, які визнані судом недієздатними, проведення засідань ради опіки та піклування.

За період з 01.01.2013р. по 31.12.2013р. відділом забезпечення роботи органу опіки та піклування було отримано звернень від громадян та листів від установ , організацій 1617 (відділ звернень- 237, загальний відділ- 1380) (2012р.-1540), судових повісток - 550. Було проведено 24 засідання ради опіки та піклування, де розглянуто 357 питань; взято участь у 1557 судових засіданнях.

За результатами проведення засідань ради опіки та піклування розглянуто 357 питань.

Згідно розпорядження міського голови №376-01р. від 25.04.2012р. та Постанови Кабінету Міністрів №866 «Про удосконалення механізму взаємодії виконавчих органів Одеської міської ради з питань опіки та піклування та захисту прав дітей» служба у справах дітей Одеської міської ради надає клопотання та необхідні документи для розгляду на засіданні ради опіки та піклування з питань стосовно розв’язання спорів щодо участі одного з батьків у вихованні дитини, місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, про управління батьками майном дитини, про призначення опіки (піклування) над дітьми, влаштування дітей в державні заклади на повне державне забезпечення , реєстрації в органах РАЦС дітей, які знайдені або залишені в пологовому будинку, а також щодо доцільності усиновлення.

Згідно Закону України « Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей» для здійснення будь-яких правочинів стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти, потрібна попередня згода органів опіки та піклування.

За період з 01.01.2013р. по 31.12.2013р. прийнято 284 розпорядження:


 • 45 - встановлення статусу дитині;

 • 27 - влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування, до державного закладу на повне державне забезпечення;

 • 17 - реєстрація народження дитини;

 • 91 - відчуження або дарування майна, яке належить дітям (47-дарування, 43-відчуження, спадкове майно-1);

 • 20 - призначення опіки над дітьми; надано 13 подань щодо призначення опіки над недієздатними особами;

 • 84 - інші питання.

За поданням служби у справах дітей Одеської міської ради райадміністрацією в 2013р. надано 7 висновків про доцільність усиновлення дітей у другому шлюбі. На виконання Указу Президента України «Про національну стратегію профілактики соціального сирітства на період до 2020 року» питання про усиновлення, призначення опікунства розглядаються в найкоротший термін, з додержанням вимог Законодавства.

З метою соціального захисту дітей працівники відділу беруть участь в судових засіданнях з питань позбавлення батьківських прав, спорів щодо участі одного із батьків у вихованні дитини, місця проживання дитини, щодо захисту житлових прав дітей, усиновлення дітей, визнання особи обмежено дієздатною або недієздатною та призначення над нею опіки (піклування).

На підставі клопотань від служби у справах дітей Одеської міської ради відділ забезпечення роботи органу опіки та піклування готує позовні заяви з питань позбавлення батьківських прав до судових органів (5 позовних заяв Приморської районної адміністрації).

Відділом забезпечення роботи органу опіки та піклування протягом 2013 року підготовлено в Приморський районний суд висновків з питань: • спорів щодо участі одного з батьків у вихованні дитини – 12;

 • місця проживання дитини – 6;

 • позбавлення батьківських прав – 45;

 • усиновлення – 7;

 • щодо соціального захисту прав дітей – 95;

Протягом 2013 року в Приморському районному суді задоволено 6 позовних заяв Приморської райадміністрації щодо позбавлення батьківських прав , та задоволено 25 позовів мешканців району з цього питання, де райадміністрація виступає 3-ю особою.

На теперішній час у відділі забезпечення роботи органу опіки та піклування знаходяться 87 осіб, які визнані судом недієздатними.

Відділом проводиться велика робота щодо захисту житлових прав недієздатних, а саме: здійснюється перевірка житлового стану квартир, де проживають недієздатні особи, готуються відповідні запити для отримання довідки Ф№1, надання звітів опікунів щодо надання своїх опікунських обов’язків.

З метою соціального захисту прав дітей та громадян, визнаних судом недієздатними відділ забезпечення роботи органу опіки та піклування взаємодіє з іншими державними органами: судами, прокуратурою, нотаріальними конторами, МБТІ та РОН.

Ускладнює роботу відділу отримання від служби у справах дітей неповного пакету документів, які не відповідають вимогам чинного законодавства. Також надходять скарги від громадян, через неналагоджену роботу служби у справах дітей Одеської міської ради, яка протягом 2-4 місяців досліджує документи від заявників. І лише після цього передає документи до Приморської районної адміністрації.

Крім того, витрачання великої кількості часу в очікуванні початку судових засідань в судових органах. А також несвоєчасне отримання копій судових рішень. Для отримання копії рішень суду по справам Приморської районної адміністрації щодо захисту прав та інтересів дітей, працівниками відділу забезпечення роботи органу опіки та піклування надсилаються до суду заяви. У зв’язку з несвоєчасним отриманням копій рішень суду, порушуються права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, для надання їм відповідного статусу та влаштування в державні заклади на повне державне забезпечення.
  1. Відділ соціально-економічного розвитку району

Економічний потенціал району становлять 46,9 тис. суб'єктів підприємницької діяльності , з них: 22,4 тис. юридичних осіб та 24,5 тис. фізичних осіб .

Основними підприємствами - виробниками промислової продукції в районі є: ПрАТ «ВО « Стальканат - Сілур » , ПрАТ « Дзеркальний завод » , ВАТ «Одеський завод по випуску КПА » , ЗАТ « Одесакондитер» ,

ПрАТ « Одесавинпром » , ПрАТ «ВО « Одеський консервний завод » , ЗАТ« Одеський завод шампанських вин » , ТОВ «Круасан» , Державне підприємство «Одеський морський торговельний порт» , Одеська філія Державного підприємства «Адміністрація морських портів України», Одеська залізниця .

З метою створення сприятливих умов для підтримки та розвитку малого підприємництва , збільшення його внеску у забезпечення зайнятості населення міста , зростання частки малих підприємств у загальному обсязі виробництва , підвищення конкурентоспроможності в Одесі рішенням Одеської міської ради від 23.12.2011р . № 1629 - VI (із змінами та доповненнями) затверджено Програму підтримки малого підприємництва на 2012-2013 роки.

Для налагодження партнерських відносин з платниками податків , доведення до підприємців актуальних змін у податковому законодавстві , з питань організації підприємницької діяльності та зайнятості населення Приморської районної адміністрацій Одеської міської ради спільно з Одеським міським центром зайнятості , Державною податковою інспекцією у Приморському районі Одеси Головного управління Міндоходов в Одеській області в 2013 році надано більш 16,9 тис. консультацій , проведено 302 інформаційно - консультативних семінару , 61 засідання « круглого столу», 41 зустріч з трудовими колективами.

З метою забезпечення контролю за дотриманням суб'єктами господарювання , зареєстрованими в Приморському районі Одеси , вимог законодавства про працю , зокрема своєчасності виплати заробітної плати , протягом 2013 проведено двадцять три засідання районної координаційної ради щодо забезпечення податкових та інших надходжень до бюджету м. Одеси в 2013 році, на яких були заслухані 22 керівника підприємств, що мають заборгованість з виплати заробітної плати і не проводять заходів щодо її погашення (ПП « Акваріус плюс » , ПП « Відновлення Південь» , КП «Узбережжя » , ТОВ « Енергомонтажний поїзд -754 » , ТОВ « Лексус» , ПП « Гарант плюс », ПП Удовенко Д.С. , ТОВ « Сонячне коло» , ТОВ « Секвойя ЛТД» , ПП « Трейд Бізнес Сервіс » , ТОВ « Клепсидра », ТОВ «Біржа моряків» , ТОВ «ТЕК « Юмекс - Україна » ,

ТОВ « ФРТ » , ТОВ « Иллирик », ПП «Оціночна компанія« ГОБСЕК » , ТОВ ВКФ« Консорціум » , ДП МОУ« Одеський завод будівельних матеріалів » , ТОВ« Агропромисловий плодоовочевий комбінат "Одеса" , ВАТ «Чорноморський регіональний центр туризму» , ДП « Укрспецконверсія »).

Також, на даних засіданнях були заслухані 153 суб'єкта господарювання з питання оплати єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та страхових внесків до Пенсійного фонду України, 16 суб'єктів господарювання з питання погашення заборгованості з платежів до бюджету, 383 суб'єкта господарювання з питання погашення заборгованості з повернення експлуатаційних витрат комунальним підприємствам житлово - комунального сервісу району.

За результатами проведеної роботи заборгованість зменшена на

2 млн. 157,6 тис.грн., В т.ч.:


 • З виплати заробітної плати - 302,3 тис.грн.;

 • По внесках до Пенсійного фонду України - 933,3 тис.грн.;

 • З повернення експлуатаційних витрат - 922,0 тис.грн.

З метою здійснення контролю за підприємствами різної галузевої спрямованості законодавства в частині дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці протягом 2013 проведено двадцять три засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. На зазначених нарадах керівництво , представники 140 підприємств були проінформовані про необхідність дотримання вимог чинного трудового законодавства в частині використання найманої робочої сили та запобігання фактів неофіційних трудових відносин , поступового підвищення рівня заробітної плати і доведення її до рівня середньої по Одесі.

За інформацією ДПІ у Приморському районі м. Одеси ГУ Міндоходов в Одеській області, за результатами проведеної в 2013 році роботи 1960 підприємств збільшили рівень заробітної плати, додатково надійшло до бюджету 2567,0 тис.грн. податку з доходів фізичних осіб;

З метою поліпшення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями , їх соціальної реабілітації та вільного доступу до об'єктів соціального , громадського та житлового призначення в місті Одесі , рішенням Одеської міської ради від 19.04.2012р . № 1875 -VI затверджено міську програму « Рівність» на 2012-2015 роки (зі змінами та доповненнями) . Заходи зазначеної Програми спрямовані на створення умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями , створення без бар’єрного середовища , надання можливості інвалідам брати повноцінну участь у всіх сферах суспільного , культурного життя , безперешкодного доступу інвалідів до об'єктів соціальної , громадського і житлового призначення.

З метою спрямування діяльності виконавчих органів Одеської міської ради на створення умов, що зрівнюють можливості інвалідів з можливостями здорових людей у всіх сферах суспільного життя, рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 05.03.2012р. № 84 затверджені «Основні напрями діяльності виконавчого комітету Одеської міської ради у вирішенні проблем інвалідів на період до 2020 року»

Відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні » підприємствами , установами та організаціями , об'єкти соціального та громадського призначення , яких розташовані на території Приморського району Одеси , з метою забезпечення доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями , протягом 2013 встановлені пандуси за наступними адресами: вул.Нєжинська, 54 , вул.В.Арнаутська , 2 , вул.Пастера , 18 , Фонтанська дорога , 23 , вул.Сегедська , 21 , пр.Олександрівський , 6 , вул.Єврейська , 11 , вул.Балківська , 35 , вул.Єврейська , 6 , вул.Канатная , 79 , Фонтанська дорога , 53 , вул.Нєжинська , 64 , вул.Успенська , 17 , вул.Пастера , 22 , Вул.Ольгіївська , 22 , вул.В.Арнаутська , 1 , ул.М.Арнаутська , 1 .

На виконання рішення Одеської міської ради від 21.12.2012г . № 2459 - VI « Про затвердження Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення міста Одеси на 2013 рік» (зі змінами ) протягом 2013 проведено 14 засідань Координаційної ради з питань соціальної підтримки малозабезпечених верств населення Приморського району м. Одеси. Загальна сума призначеної матеріальної допомоги склала 199,0 тис.грн. Загальна кількість громадян , яким призначена матеріальна допомога в 2013 році - 336 осіб.

З метою організації шефської роботи з військовими частинами , підрозділами , установами збройних сил України , державної прикордонної служби України , що дислокуються в місті Одесі , впродовж 2013 :


 • Розпорядженням Приморської районної адміністрації проведено закріплення підприємств , установ і організацій , навчальних закладів Приморського району за підшефними військовими частинами , підрозділами Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України ;

 • Проведена організаційна робота по складанню спільних планів між підприємствами та військовими частинами ;

 • З нагоди святкування Дня прикордонника , 37 -річчя з дня заснування Одеського загону морської охорони Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України кращі військовослужбовці були нагороджені почесними грамотами ;

 • В установах освіти району проведені заходи, спрямовані на посилення військово-патріотичного виховання .

Комісією Приморської районної адміністрації з питань, пов'язаних з реалізацією державної політики щодо осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи протягом 2013 проведено 9 засідань , на яких розглянуто , підготовлено і передано до Департаменту соціального захисту населення Одеської обласної державної адміністрації документи для оформлення і видачі посвідчень 23 - м учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та особам , постраждалим внаслідок катастрофи.

З нагоди проведення заходів , приурочених до 27-ої річниці Чорнобильської катастрофи ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, які беруть активну участь у громадському житті міста та Приморського району , вручені почесні грамоти , організований поминальний обід. Для вдів ліквідаторів катастрофи на Чорнобильській АЕС організовано концерт пам'яті.

Напередодні 24-ої річниці виведення обмеженого контингенту військ з території Демократичної республіки Афганістан проведена зустріч керівництва Приморської районної адміністрації з активом ГО « Союз ветеранів Афганістану Приморського району м. Одеси» , вдовами і матерями загиблих.

Активістам-афганцям вручені грамоти , цінні подарунки та пам'ятні медалі : воїн - інтернаціоналіст Геннадій Глотов нагороджений медаллю « Ветерану воїну-інтернаціоналісту » , воїн - інтернаціоналіст Павло Титомир нагороджений медаллю « Військова доблесть » , а Микола Грачов нагороджений медаллю «За вірність обов'язку і присязі » .

До Дня Перемоги у Приморському районі міста Одеси на території санаторію ім.В.П.ЧКАЛОВА проведено традиційний фронтовий привал. Прямо на березі моря на мальовничій галявині був встановлений намет і сцена , розтягнуті святкові банери. Прапори Одеси , України і Перемоги , встановлені тут на честь свята , створювали особливу атмосферу урочистості . Керівники міста та району сердечно привітали ветеранів. Фронтовикам були вручені путівки для зміцнення здоров'я в санаторії ім. В.Чкалова . Відділом освіти Приморської районної адміністрації організовано святковий концерт. Вокальний ансамбль « Едельвейс» , хореографічні колективи «Браво» , « Айседора » , « Сакартвело » та інші учасники концерту підготували незабутні номери . Звучали пісні воєнних років.

Протягом 2013 районною адміністрацією було надано допомогу ветеранським, громадським організаціям з нагоди заходів, приурочених до 69-й річниці визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників, Дня Перемоги, Дня літньої людини, Дня інваліда.

При підготовці та проведенні в 2013 році весняного і осіннього призовів громадян 1988 - 1995 р.н. на строкову військову службу , Приморської райадміністрацією надано сприяння у проведенні відповідних заходів щодо створення районних призовних комісій , облаштування призовних дільниць , надання відомостей Приморському районному військовому комісаріату і призовників і пр.

За результатами проведеної роботи , покликане 242 людини , відправлено для проходження служби - 126 . Поставлена задача по відправці призовників виконана в повному обсязі.

Розроблено та затверджено план спільних заходів Приморської районної адміністрації і Приморського районного військового комісаріату з підготовки та проведення приписки юнаків 1997г.р . в 2014 році до призовної дільниці Приморського району м. Одеси .

Протягом 2013 проведено 8 засідань районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на яких за участю представників відповідних структурних підрозділів Одеської міської ради, наглядових органів та МНС, закладів охорони здоров'я були розглянуті наступні питання::

1 . Про наявність хімічно - небезпечних об'єктів , розташованих на території Приморського району м. Одеси станом на 01.01.2013 року.

2 . Про заходи щодо поліпшення протипожежного водопостачання на території Приморського району.

3 . Про заходи щодо забезпечення пожежної безпеки в Приморському районі м. Одеси під час весняно - літнього пожежо- небезпечного періоду .

4 . Про затвердження Рішення про ліквідацію наслідків дії сильного вітру на території Приморського району м. Одеси .

5 . Про затвердження комплексного плану заходів щодо недопущення виникнення епідеміологічних ускладнень у Приморському районі м. Одеси у весняно - літній період 2013 - 2015 р.р.

6 . Про заходи щодо поліпшення протипожежного водопостачання на території м. Одеси .

7 . Про техногенний і протипожежний захист закладів освіти та дошкільного виховання Приморського району та підготовку до навчального 2013 - 2014 року.

8 . Про затвердження Плану заходів з підготовки до дій під час несприятливих погодних умов в осінньо-зимовий період 2013 - 2014 років та попередження виникнення пожеж на території Приморського району м. Одеси .

З метою забезпечення населення якісними продуктами харчування і товарами широкого вжитку з ініціативи Приморської районної адміністрації проведено 2 виставки - ярмарки з реалізації сільськогосподарської продукції та продуктів харчування із залученням підприємств харчової та переробної промисловості, фермерських господарств Одеської області.

У рамках святкування 219 - ї річниці з Дня заснування Одеси у парку Перемоги проведена виставка квітів. Більше тридцяти флористичних і дизайнерських компаній брали участь у квітковому святі.

На алеях парку проведено еко-фестиваль «Зелений острів». Відведена територія була розділена на умовні острови: острів спорту (пазли , йога , фітнес , танці) , острів дитячого дозвілля (ігри , анімація ), острів «Зелене кафе » (кафе здорового харчування , дегустація , солодкий стіл ), острів загального дозвілля , саморозвитку та освіти , краси ( майстер- класи з макіяжу , косметика ручної роботи ), острів рукоділля ( картонний еко- містечко).

Для любителів рибної ловлі був організований « Перший Чемпіонат зі спортивної риболовлі серед дітей до 16 років » , в ставках парку Перемоги проведено майстер-клас з риболовлі.

Були організовані показові виступи клубу кінологів .

На території парку «Перемоги» під час проведення виставки квітів, жителів і гостей міста радували продукцією «Львівського ярмарку» , проводилася дегустація національної азербайджанської кухні .

Дитячі картини , малюнки , прикладне мистецтво можна було побачити на Алеї дитячої творчості . А з виробами гончарних ремісників , різьбярів по дереву , майстрів по бісеру і іграшок « Hand made » ознайомитися на Алеї народної творчості.

Біля входу в парк « Перемоги » з боку площі 10 Квітня організована велика концертна програма за участю дитячих колективів Приморського району міста , а також конкурсної програми ресторанної музики « Гуляємо по-Одеські ».

Проведено конкурси : «Одеса - очима одеситів » (краща фотографія ) , «Моя Одеса» ( вокальне і хореографічне мистецтво) , «Мій улюблений куточок Одеси» (малюнки ) . У конкурсах брали участь школярі та вихованці позашкільних закладів району . Проведена виставка декоративно-прикладного мистецтва « Місто майстрів» : вишивка, орігамі, поробки , вироби з дерева , глини.

1 . Заходи з благоустрою парку ім.Шевченка : • вимощена алея вздовж Лідерсовського бульвару , проведено роботи по установці опор для зовнішнього освітлення ;

 • відновлений і запущений фонтан ;

 • проведена реконструкція Ланжеронівської арки.

 • на головній алеї центрального парку культури і відпочинку проведено капітальний ремонт покриття від пам'ятника ім. Т.Г.Шевченка у напрямку до Олександрівської колоні.

2. Заходи з благоустрою пляжу « Ланжерон» :

 • проведено капітальний ремонт композиції « Дві кулі » ;

 • проведено ремонтні роботи з відновлення сходового спуску

 • упорядкована набережна на території , прилеглій до дельфінарію «Немо».

3. Проведені реставраційні роботи Мавританської арки , розташованої на Французькому бульварі , проведені роботи з благоустрою прилеглої території , встановлені лави для відпочинку , одна зі стін з внутрішньої сторони арки розписана художниками в стилі « одеського дворика » , створено облаштування двох квітників.

4 . Приморською районною адміністрацією організовано і проведено конкурс з оформлення балконів зеленими насадженнями. Переможцем конкурсу «Кращий зелений балкон Приморського району» стала Ольга Кудрявцева , яка проживає за адресою: ул.Б.Арнаутская .

5 . Відбулася церемонія закладки парку Стамбульський в межах вулиць Ланжеронівської , Приморської , Потьомкінських сходів і району Думської площі.


 1. . На ул.Дерібасовской організовано Новорічний ярмарок


Каталог: images -> File -> DODATKI 2014
DODATKI 2014 -> Заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка
DODATKI 2014 -> Додаток до рішення Одеськ ої міської ради від № звіт про виконання Програми
DODATKI 2014 -> Розпорядження Одеського міського голови №1215
DODATKI 2014 -> Додаток до рішення Одеської міської ради від № звіт про виконання Програми
DODATKI 2014 -> Розпорядження міського голови №914 від 29. 09. 2014 План загальноміських заходів з підготовки та відзначення Дня ветерана і Міжнародного дня громадян похилого віку № з/п Назва заходу
DODATKI 2014 -> Додаток до рішення Одеської міської ради від 29. 10. 2014p №55563-vi міська цільова програма «Здоров’я» на 2012-2014 роки
DODATKI 2014 -> Розпорядження міського голови від 04. 03. 2014 №113 План заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка № з/п Назва заходу Дата та час проведення
DODATKI 2014 -> Розпорядження міського голови №1328 від 24. 12. 2014 План заходів щодо святкування Нового 2015 року № з/п Заходи Місце проведення Дата та час проведення
DODATKI 2014 -> Розпорядження Одеського міського голови №352
DODATKI 2014 -> Розпорядження Одеського міського голови №375


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка