"Представництво"Скачати 23.66 Kb.
Сторінка1/6
Дата конвертації12.01.2021
Розмір23.66 Kb.
  1   2   3   4   5   6

Національний Університет Біоресурсів і Природокористування України
Юридичний Факультет
Кафедра цивільного та господарського права
Практична робота з дисципліни
,,Цивільне та сімейне право’’
тема: “Представництво”

Студента 2-го курсу групи Прав-1905


Голіка О. Є.
Викладачка  Бажанова В. О.

Київ 2020


ЗАВДАННЯ


Завдання 1. Дати письмові відповіді на запитанння і доєднати їх окремим файлом.
1. Які істотні умови договору доручення?
Серед істотних умов договору доручення слід назвати насамперед зміст доручення. У договорі доручення або у виданому на підставі договору доручення повинні бути чітко визначені юридичні дії, які необхідно здійснити повіреному. Дії, які необхідно здійснити повіреному, повинні бути правомірними, конкретними та здійсненними.
Термін дії договору законодавець не зараховує до істотних умов договору доручення. Договором доручення може бути визначений строк, протягом якого повірений має право діяти від імені довірителя. Якщо термін у договорі доручення не вказаний, він діє до його припинення з інших підстав.
Винагорода повіреного може бути передбачена, а може не бути передбачена договором доручення. Причому про те, що договір доручення є безоплатним, має прямо зазначатися в такому договорі. В іншому випадку сума винагороди повіреного визначається, зважаючи на звичайні ціни на такі послуги. Крім того, в договорі доручення, який є оплатним, має бути визначено порядок виплати винагороди повіреному. Якщо порядок виплат не визначений, то винагорода повіреному повинна бути виплачена після виконання доручення.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка