Повідомлення «У мене кашель, піднялася температура до 37. 7 С, відчуттяСкачати 14.86 Kb.
Дата конвертації10.05.2021
Розмір14.86 Kb.
#14874
ТипПовідомлення
телеконсультація ковід
Профілактика Тести, akush-1 (1), akush-1 (1), Гематологія, Гематологія, Збірника тестових завдань, Збірника тестових завдань, Документ Microsoft Office Word, 1612962817886118 (копия), 1612962817886118 (копия), 1612962817886118 (копия), Хронічна ішемія нижніх кінцівок fe79570a5b5c0fa91dd48a9b386b1c12 (копия), 1612962817886118 (копия), 1612962817886118 (копия), невідкладка

Дрозд Владислав Анатолійович – лікар (17 п/г).

Стойка Юрій Васильович – пацієнт( видуманий).1 етап – підготовка

Юрій Васильович надіслав мені повідомлення « У мене кашель, піднялася температура до 37.7 С, відчуття «дертя» у горлі. Мені потрібно вашу консультацію, я дуже хвилююся»

Лікар: з пацієнтом я буду вести розмову через телеграм по відеозвязку.

Для початку перегляну його медичну карту на предмет факторів ризику (діабет, куріння, астма, ХОЗЛ, хронічні хвороби нирок або печінки, серцево-судинні захворювання, стероїдна або імуносупресивна терапія). Даний пацієнт викурює по 1 пачці сигарет на протязі 10 років. Має надмірну масу тіла ( ІМТ=29,2 кг/м в кв.). Вік 55 р.2 етап – з’єднання

Л: Доброго дня! Мене добре видно та чути?

П: Доброго дня. Так, добре.

Л: Де ви зараз знаходитесь?

П: Я вдома.

Л: Чи є хтось тепер біля вас?

П: Так, вдома є жінка.

3 – консультація

Л: Чим я можу вам допомогти?

П: у мене підвищилася температура до 37.7 С, перед тим відчуття «дертя» у горлі, зявився кашель. Я вже давно не хворів, а розуміючи дану ситуацію в країні вирішив зателефонувати вам і проконсультуватися.

4 – анамнез

Л: Давайте по порядку мені розкажете коли вперше зявилися симптоми?

П: Вчора ввечері у мене зявилося відчуття «дертя» у горлі, я випив теплого чаю, мені відразу ж полегшало і я пішов спати. А уже сьогодні зранку у мене піднялася температура до 37.7 гр. С та з’явився кашель.

Л: Чи є у вас загальна слабкість?

П:Так,від сьогодні відчуваю слабкість.

Л: А чи є у вас задишка?

П: Дуже незначна, сьогодні як піднявся на 4 поверх, то відчув, що трошки важко дихати. Але я трохи посидів, відпочив то все пройшло.

Л: Тобто, у вас все почалося із «дертя» в горлі, на ранок піднялася температура до 37.7, і з’явився кашель, почуваєте себе втомленим, задишки значної в вас немає. Скажіть, будь ласка, а чи були ви у контакті з хворими на COVID 19?

П: Ні, я безпосередньо не був, але жінка розповідала, що у них на роботі багато хворих.

Л: А у вашої жінки чи у інших членів родини не спостерігались подібні симптоми?

П: Десь близько тижня тому жінка щось погано себе почувала, була незначна температура та нежить. Та ми не звернули на це увагу бо симптоматика через 2 дні регресувала.

5 – огляд

Л: Попрошу Вас ближче підсунутись до екрану, щоб подивився на стан шкіри?


П: Так, звичайно.(підсунувшись ближче, колір шкіри рожевий, губи нормального відтінку).

Л: Чи можете ви зараз поміряти температуру?


П: Так, звичайно.(помірявши температуру- 37.2 С)

Л: А ви приймали щось від гарячки?

П: Так я приймав парацетамол.

Л: Можу вас попросити поставити руки на груди, щоб я підрахував частоту дихання?

П: Так, звичайно.( частота дихання 20 д/р за хв)

6 – рішення та дії

Л: Враховуючи ваші скарги на загальну слабкість, кашель, підвищення температури, відчуття дертя в горлі, а також наявність таких симптомів у вашої жінки тиждень до цього,можна припустити що у вас легка форма COVID-19.

П: І що мені тепер робити? Треба буде проходити рентген, приймати антибіотики?

Л: Ні, для початку вам необхідно заспокоїтися. Потреби в рентгені немає. З приводу антибіотиків – у вас немає підтвердженої бактеріальної інфекції, тому в даному випадку вони вам не є показані. Але я вам рекомендую на протязі 2 тижнів нікуди не виходити, якщо в чомусь є потреба то нехай вам приносять хтось із близьких. Пийте багато води,теплий чай,часто провітрюйте квартиру. Якщо у вас буде триматися температура, , можете випити таблетку ібупрофена, їх можна приймати кожні 6-8 годин (не більше 3 разів на добу), але якщо у цьому буде необхідність.

П: Лікарю, я дуже хвилююся, бо чую, що від COVID 19 багато ускладнень і багато хто помирає .

Л: Не хвилюйтесь, у вас підозра на легку форму, яка проходить зазвичай без наслідків. Ви насаперед дотримуйтесь моїх рекомендацій і все буде добре. Якщо вас щось буде непокоїти то відразу телефонуйте мені.

П: Дякую вам Владиславе Анатолійовичу, ви мене трохи заспокоїли. Я обовязково буду дотримуватись ваших рекомендацій.Л: Юрій Васильовичу, дуже радий, що мені вдалося вам допомогти. Я зателефоную вам завтра зранку, щоб дізнатися як ви почуваєтеся. На все добре, до побачення.

П: Дякую за консультацію. До побачення.
Скачати 14.86 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка