Положення Ці Роз'яснення містять інформацію щодо показників та змісту форми державного статистичного спостереження №51-вантСкачати 110.92 Kb.
Дата конвертації08.05.2016
Розмір110.92 Kb.
ТипПоложення
ЗАТВЕРДЖУЮ

Заступник Голови

Держстату України
________________Н.С.Власенко

"

16

"

жовтня

2013РОЗ'ЯСНЕННЯ

від 16.10.2013 р. № 18.1-12/14

щодо заповнення форми державного статистичного спостереження

51-вант (раз на півроку) "Обстеження вантажних автомобільних перевезень, що здійснюються фізичними особами-підприємцями на комерційній основі"


Загальні положення

Ці Роз'яснення містять інформацію щодо показників та змісту форми державного статистичного спостереження № 51-вант (раз на півроку) "Обстеження вантажних автомобільних перевезень, що здійснюються фізичними особами-підприємцями на комерційній основі" (далі – обстеження).

Звіт охоплює дані спостереження за роботою фізичної особи-підприємця протягом тижня. Спостереження проводиться два рази на рік. Показники обстеження у таблиці 1 гр. 2 відображені в числах з одним десятковим знаком після коми, у таблиці 2 гр. 5, 6 – у цілих числах, інші відомості надаються інформаційно.
Документи первинного обліку

Зміст обстеження за формою № 51-вант відповідає даним документів первинного обліку, а саме:

1) укладеним відповідно до чинного законодавства договорам між фізичною особою-підприємцем (перевізником) і юридичною або фізичною особою (замовником або посередником) про перевезення вантажів (письмовий чи усний);

2) будь-яким супровідним документам на вантаж, що перевозиться (товарно-транспортні накладні, накладні тощо).


Зміст форми

Форма містить інформацію про роботу фізичної особи-підприємця – власника вантажного автомобіля, який здійснює комерційні перевезення вантажів, тобто за плату.

Таблиця 2 "Обсяг перевезених вантажів за тиждень, що обстежується" містить відомості про вантажні перевезення за всі дні тижня окремо. Якщо фізична особа-підприємець працює неповний робочий тиждень, у таблиці 2 передбачається інформація тільки про ті дні, в які здійснювалися перевезення, в інших - прочерк. Інформація про кожну поїздку міститься в окремому рядку. В анкеті має місце інформація про комерційні перевезення. Перевезення для власних потреб в анкеті не враховано.

Маршрут містить інформацію про перевезення вантажів на міжміському та міжнародному сполученнях.

У графах "пункт відправлення" та "пункт прибуття" міститься назва міст і областей, між якими виконуються перевезення (наприклад, м.Київ – с.Баришівка Київської області) або, у випадку міжнародних перевезень, назви держав (а не міст), між якими виконуються перевезення.

Інформація про міжнародні рейси містить короткий опис маршруту: держава, звідки і куди перевозиться вантаж; назва вантажу, вага вантажу, відстань перевезень – загальний пробіг (до пункту розвантаження).

Якщо тривалість міжнародних або міжобласних перевезень довше тижня обстеження, інформація в анкеті матиме опис рейсів, які розпочаті на тижні обстеження, до їх повного закінчення. Інформація про рейс, який розпочатий до тижня обстеження і продовжується на тижні обстеження (тобто незакінчений), в анкеті не враховується.

Наприклад: тиждень обстеження з 20 по 26 січня. Автомобіль відправився у міжнародний рейс до Німеччини 18 січня, і вантаж розвантажено в Німеччині 22 січня. Цей рейс в анкеті не враховується, оскільки рейс розпочався до тижня обстеження. У наступний рейс автомобіль відправляється з Німеччини в Україну 24 січня і розвантажується в Україні 29 січня:

Приклад 1День тижняМаршрут

Назва

Відстань

Перевезенопоїзд- ки

пункт відправ-лення

пункт при-буття

вантажу

перевезень, км

вантажів, кг
А

1

2

3

4

5

6

7

П'ятниця
Німеччина

Україна

Продовольчі товари

2000

10000Графа 4 містить інформацію щодо назви вантажу (наприклад, продтовари, зерно, деревина, картопля тощо). У випадку одночасного перевезення різних вантажів, графа 4 містить інформацію про вантаж, у якого найбільша вага. (Наприклад, при перевезенні одночасно 1000 кг цукру та 400 кг борошна у графі 4 буде записано "цукор"). Якщо неможливо виділити – відображається загальна характеристика вантажу "продовольчі товари", "метали", "різні товари".

Графа 5 містить інформацію про відстань перевезень (км) визначену за показниками спідометра (від моменту завантаження до моменту повного розвантаження автомобіля).

Графа 6 містить інформацію про перевезені вантажі (кг) з урахуванням ваги контейнера, піддонів та іншої тари. Якщо точна вага вантажу не визначена, можливо вказати оцінку ваги.Директор департаменту

статистики послуг

І.В.Калачова

Каталог: Res -> Blanks -> Stat -> formats
formats -> Державна служба статистики україни роз'яснення від 30. 11. 2012 р. N 18/1-12/34
formats -> Державна служба статистики україни роз'яснення від 03. 10. 2014 р. N 17. 4-12/30
formats -> Положення Ці Роз’яснення містять інформацію щодо показників форми державного статистичного спостереження №7-тнв
formats -> Положення Ці Роз'яснення містять інформацію щодо показників форми державного статистичного спостереження №51-ца
formats -> Наказ Держкомстату 21. 07. 2008 №251
formats -> Положення Ці Роз'яснення містять інформацію щодо показників форми державного статистичного спостереження №51-вод
formats -> Положення Ці Роз'яснення містять інформацію щодо показників форми державного статистичного спостереження №31-вод
formats -> Роз'яснення
formats -> Державна служба статистики україни роз'яснення від 04. 12. 2014 р. N 17. 4-12/66
formats -> Інформації забезпечується статтею 21 Закону України "Про державну статистику" Порушення порядку подання або використання даних державних статистичних спостережень тягне за собою відповідальність


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка