Положення Ці Роз'яснення містять інформацію щодо показників форми державного статистичного спостереження №31-водСкачати 106.36 Kb.
Дата конвертації08.05.2016
Розмір106.36 Kb.
ТипПоложення
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

РОЗ'ЯСНЕННЯ

від 30.10.2014 р. N 17.4-12/42

ЗАТВЕРДЖУЮ
В.о. Голови Держстату України
І.М.Жук
30 жовтня 2014 рокуРоз’яснення

щодо заповнення форми державного статистичного спостереження

31-вод (квартальна) "Звіт про перевезення вантажів і пасажирівводним транспортом"
І. Загальні положення

Ці Роз'яснення містять інформацію щодо показників форми державного статистичного спостереження № 31-вод (квартальна) "Звіт про перевезення вантажів і пасажирів водним транспортом" (далі – форма).

Форма охоплює дані за квартал. Форма включає дані щодо відліку часу з 00 годин першого числа до 24 години останнього числа звітного кварталу за місцевим часом у територіальних водах України, за межами України відповідно до часу тієї країни, де працює судно.

Джерелами даних форми є дані з моменту відправлення вантажів і пасажирів, зафіксованого у вахтовому журналі часом фактичного виходу судна з вантажем (пасажирами) від причалу або часом зняття з якоря і виходу в рейс судна, що знаходиться на внутрішньому або зовнішньому рейді, без затримки в акваторії та на рейді порту; з моменту виходу завантаженого судна на внутрішній або зовнішній рейд порту і там знаходження в простої за будь-якої причини, зафіксованого датою дійсного відходу в рейс із рейду. Показник обсягу перевезень вантажів містить дані за той місяць, коли судно фактично вийшло в рейс із вантажем завантаженим на судно до 24-00 годин останнього числа звітного місяця та судно знялося з якоря після цього строку.

Показники форми відображені в числах з одним десятковим знаком після коми.

Зміст форми № 31-вод відповідає даним документів первинного обліку, а саме:

- копії дорожньої відомості;

- коносамента;

- транспортної накладної;

- рапорту, радіограми, рейсового звіту капітана;

- багажної квитанції;

- накладної на приймання готової продукції зі складу, акта на навантаження або розвантаження, передаточної відомості, подорожнього журналу - у прямому, змішаному залізнично-водному сполученні;

- рейсових чартерів;

- звітів щодо проданих пасажирських квитків;

- відомостей чи інших документів на видачу пільгових квитків;

- інших письмових документів.

Поняття та визначення, які стосуються змісту форми, передбачені Законом України "Про транспорт", Кодексом торговельного мореплавства України, Положенням про порядок підготовки та подання інформації про вантаж для його безпечного морського перевезення, затвердженим наказом Міністерства транспорту України від 14.12.1998 № 497, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.12.1998 за № 848/3288 (зі змінами і доповненнями), та іншими нормативно-правовими актами, а саме:

морські перевезення - перевезення, що здійснюються морськими шляхами, а також змішані (ріка-море) перевезення, якщо портом відправлення або прибуття вантажів є морський порт;

річкові перевезення - перевезення, що здійснюються по річках, озерах, штучних шляхах.
ІІ. Зміст форми

Дані графи 1 дорівнюють сумі даних граф 2 та 3.

Графа 2 включає дані про транспортування вантажів або перевезення пасажирів у каботажному (внутрішньому) сполученні, які здійснюються у межах Азовсько-Чорноморського басейну без виходу з територіальних вод і в межах водних шляхів (ділянок) басейнів рік Дніпро, Дунай, Інгулець та інших судноплавних рік, озер, штучних шляхів без виходу з територіальних вод, між причалами в межах акваторії порту або сусідніх портів (причалів) незалежно від відстані перевезення, оформлені документами на перевезення у каботажному (внутрішньому) сполученні.

Графа 3 вміщує дані про транспортування вантажів або перевезення пасажирів у закордонному сполученні, які здійснюються морськими (річковими) суднами з причалів портів та інших підприємств України в іноземні порти і навпаки.

Графа 4 включає дані про транспортування вантажів або перевезення пасажирів, які здійснюються морськими (річковими) суднами між іноземними портами та оформлені документами на перевезення в закордонному сполученні.

Дані, зазначені у графі 4, можуть бути меншими або дорівнювати даним, що зазначені у графі 3.

Рядок 5000 "Обсяг перевезених вантажів, тис.т" включає дані про обсяг перевезених вантажів, який визначається за фактичною вагою вантажу (після відправлення), з урахуванням тари і ваги контейнера, тобто "вага брутто".

Рядок 5000 вміщує дані про обсяг перевезених вантажів у закордонному сполученні з портів (підприємств) Чорного й Азовського морів у порти придунайських країн, який проходить:

- без перевалки в портах Ізмаїл, Рені, Усть-Дунайськ;

- від Ізмаїла, Рені, Усть-Дунайська до кінцевого іноземного порту.

Рядок 5000 вміщує дані про обсяг перевезених вантажів у каботажному (внутрішньому) сполученні від портів (підприємств) Чорноморсько-Азовського басейну до Ізмаїла, Рені, Усть-Дунайська, перевалка яких здійснюється в портах Ізмаїл, Рені, Усть-Дунайськ.

Дані про перевезення вантажів з портів (підприємств) придунайських країн в українські порти (підприємства) Чорного й Азовського морів відображають дані аналогічно.

Рядок 5000 вміщує дані про перевезення, які виконані:

- власними суднами транспортного (з урахуванням поромів і ліхтеровозів) і портового флоту, що перебувають на балансі підприємства;

- орендованими суднами інших підприємств та іноземними суднами, переданими в оренду (фрахт) українським підприємствам;

- суднами зафрахтованого іноземного флоту (у трампі й тайм-чартері);

- суднами, що буксирують інші судна і плавучі об'єкти (баржі, ліхтери, катери, плашкоути, земснаряди, доки, плавучі крани й інші) від місця, де їх будували або закуповували, до портів (підприємств) призначення, зазначених у документах на буксирування, а також судна, списані на металобрухт;

- навчальними суднами;

- суднами, які здійснюють перевезення вантажів з пунктів розпаузки до інших пунктів призначення, оформлені відповідними документами;

- суднами, які здійснюють перевезення в акваторії порту від одного причалу до іншого, якщо перевезення комерційні.

Рядок 5000 не вміщує дані про перевезення, які виконані:

- суднами, переданими в оренду стороннім організаціям;

- суднами, які здійснюють перевезення в акваторії порту від одного причалу до іншого і не оформлені документами на перевезення, що є додатковою роботою до основної транспортної операції або роботою службово-допоміжних суден;

- суднами, які здійснюють перевезення з берега до судна або з судна до берега у відкритих портах, де відбувається перевантаження на рейді.

Показник обсягу перевезених штучних та об'ємних вантажів, вага яких не зазначена у документах на перевезення, вміщує дані про обсяг штучних та об'ємних вантажів, який перераховується у ваговий вираз відповідно до тарифів на послуги, що надаються у портах України. Показник ваги при буксируванні об'єктів без вантажу вміщує дані за тоннажністю, при завантаженні їх повністю або частково - включаючи вагу відправленого на них вантажу.

Дані про обсяги перевезень вантажів, перевалка яких здійснюється з морських суден на річкові судна і ліхтеровози або з них, враховують незалежно від того, здійснювалися вони на підставі одного документа чи оформлялися новим документом.

Дані рядка 5000 дорівнюють сумі даних рядків 5100, 5200, 5400, 5610, 5620, 5630, 5640.

Рядки 5100-5641 містять інформацію про обсяги перевезених вантажів за видами вантажів.


Сума даних рядків 5110-5160 дорівнює даним рядка 5100.

Сума даних рядків 5210-5280 та 5290 дорівнює даним рядка 5200.

Дані, вказані в рядку 5280, є більшими або дорівнюють даним рядка 5281.

Сума даних рядків 5410-5430, 5450, 5460, 5470-5490, 5510, 5520-5540, 5550 дорівнює даним рядка 5400.

Дані, вказані в рядку 5430, є більшими або дорівнюють даним рядка 5431.

Сума даних рядків 5451-5455 дорівнює даним рядка 5450.

Сума даних рядків 5461-5464 дорівнює даним рядка 5460.

Дані, вказані в рядку 5490, є більшими або дорівнюють даним рядка 5491.

Дані, вказані в рядку 5510, є більшими або дорівнюють даним рядка 5511.

Сума даних рядків 5541-5549 дорівнює даним рядка 5540.

Дані, вказані в рядку 5610, є більшими або дорівнюють даним рядка 5611.

Дані, вказані в рядку 5610, є більшими від даних рядка 5612.

Дані, вказані в рядку 5620, є більшими від даних рядка 5621.

Дані, вказані в рядку 5630, є більшими від даних рядка 5631.

Дані, вказані в рядку 5640, є більшими від даних рядка 5641.

Рядок 5700 "Вантажооборот, тис.т.миль (тис.ткм)" включає дані про загальний обсяг вантажної транспортної роботи морських (річкових) суден, що дорівнює сумі добутків перевезеного вантажу (брутто) та відстані перевезення за кожним відправленням. Одиниця виміру для морських перевезень - тис.т.миль, для річкових перевезень - тис.ткм.

Рядок 5800 "Кількість перевезених пасажирів, тис." вміщує дані, які визначаються відповідно до кількості проданих (оформлених) квитків або інших первинних облікових документів, які підтверджують факт перевезення пасажира, за всіма видами сполучення, підпорядкованого та не підпорядкованого розкладу, включаючи послуги екскурсійних, прогулянкових та туристичних суден, водних таксі, інших плавзасобів.

Рядок 5900 "Пасажирооборот, тис.пас.миль (тис.пас.км)" включає дані про загальний обсяг пасажирської транспортної роботи морських (річкових) суден, який дорівнює сумі добутків кількості перевезених пасажирів (кожної групи пасажирів) та відстані їхнього перевезення. Одиниця виміру для морських перевезень - тис. пас. миль, для річкових перевезень - тис. пас. км.Заступник директора департаменту

статистики послуг Держстату

О. О. Кармазіна

Каталог: Res -> Blanks -> Stat -> formats
formats -> Державна служба статистики україни роз'яснення від 30. 11. 2012 р. N 18/1-12/34
formats -> Державна служба статистики україни роз'яснення від 03. 10. 2014 р. N 17. 4-12/30
formats -> Положення Ці Роз’яснення містять інформацію щодо показників форми державного статистичного спостереження №7-тнв
formats -> Положення Ці Роз'яснення містять інформацію щодо показників форми державного статистичного спостереження №51-ца
formats -> Наказ Держкомстату 21. 07. 2008 №251
formats -> Положення Ці Роз'яснення містять інформацію щодо показників форми державного статистичного спостереження №51-вод
formats -> Положення Ці Роз'яснення містять інформацію щодо показників та змісту форми державного статистичного спостереження №51-вант
formats -> Роз'яснення
formats -> Державна служба статистики україни роз'яснення від 04. 12. 2014 р. N 17. 4-12/66
formats -> Інформації забезпечується статтею 21 Закону України "Про державну статистику" Порушення порядку подання або використання даних державних статистичних спостережень тягне за собою відповідальність


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка