Плазмаферез Підготував Студент 5 курсу 56 групиСкачати 66.61 Kb.
Сторінка1/6
Дата конвертації04.03.2021
Розмір66.61 Kb.
  1   2   3   4   5   6

Плазмаферез

Підготував

Студент 5 курсу 56 групи

Бражник Андрій Ігорович

Плазмаферез – це сучасний метод швидкого та ефективного очищення крові від токсинів, який застосовується при лікуванні хвороб різних органів та систем. Іншими словами, це видалення частини плазми крові з організму.

  • Плазмаферез – це сучасний метод швидкого та ефективного очищення крові від токсинів, який застосовується при лікуванні хвороб різних органів та систем. Іншими словами, це видалення частини плазми крові з організму.
  • Плазмаферез являє собою редуковану процедуру плазмаобміну (терапевтичний плазмаобмін — thrapeutic plasma exchage, TPE). Якщо при плазмаобміні за одну процедуру повністю замінюється один об’єм циркулюючої плазми пацієнта, то при плазмаферезі зазвичай видаляють не більше 30% плазми. Звичайно, ефективність плазмаферезу нижча за плазмаобмін. Проте, це компенсується значно нижчою ціною, оскільки при плазмаобміні проводять повне заміщення втраченого білку розчинами альбуміну та свіжезамороженої плазми. У випадку плазмаферезу кількість розчину альбуміну, яка необхідна для заміщення значно менша та у більшості випадків заміщення проводять лише фізіологічним розчином натрію хлориду.


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка