Перелік тем випускних робіт для керівників підрозділів податкового аудиту за напрямом „Податковий аудит”, які пройдуть навчання за професійними програмами підвищенняДата конвертації14.12.2016
Розмір59.4 Kb.
Перелік тем випускних робіт для керівників підрозділів податкового аудиту за напрямом „Податковий аудит”, які пройдуть навчання за професійними програмами підвищення кваліфікації у Відділенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів органів Міністерства доходів і зборів України

в смт Козин у 2014 році

 1. Використання інформаційних ресурсів Міністерства доходів і зборів України та інформації з зовнішніх джерел для організації контрольно-перевірочної роботи та підвищення ефективності відбору суб’єктів господарювання до плану-графіка перевірок.

 2. Роль претензійно-позовної роботи при здійсненні перевірок суб’єктів господарювання. Взаємодія між підрозділами територіальних органів Міністерства доходів і зборів України, а також взаємодія з судовими, правоохоронними органами, органами державної виконавчої влади при організації та здійсненні контрольно-перевірочної роботи. Практика проведення цієї роботи у відповідному органі Міндоходів, проблеми та пропозиції щодо їх вирішення.

 3. Особливості проведення перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства суб’єктами господарювання, які створені з метою мінімізації податкових зобов’язань третіх осіб, або використовують у своїй діяльності схеми ухилення від оподаткування. Роль аналізу фінансово-господарської діяльності при проведенні перевірок таких платників податків. Практика проведення цієї роботи у відповідному органі Міндоходів, проблеми та пропозиції щодо їх вирішення.

 4. Організація та проведення перевірок за матеріалами органів досудового розслідування та постановами (ухвалами) суду. Практика проведення цієї роботи у відповідному органі Міндоходів, проблеми та пропозиції щодо їх вирішення.

 5. Особливості проведення перевірок платників податків – юридичних осіб, по яких прийнято рішення про припинення діяльності юридичної особи. Основні проблеми, що виникають при проведенні перевірок таких платників податків та пропозиції щодо їх вирішення.

 6. Організація та супроводження планових документальних перевірок суб`єктів господарювання, які належать до кластерних об’єднань, а також суб’єктів господарювання, пов’язаних з ними через здійснення фінансово-господарської діяльності. Практика проведення цієї роботи у відповідному органі Міністерства доходів і зборів України, проблеми та пропозиції щодо їх вирішення.

 7. Роль аналізу фінансово-господарської діяльності при проведенні перевірок підприємств. Основні проблеми, що виникають при співставленні даних фінансової та податкової звітності, їх перевірці та пропозиції щодо їх вирішення у відповідному органі Міністерства доходів і зборів України.

 8. Вітчизняні особливості здійснення податкового контролю за визначенням ціни у контрольованих операціях. Запровадження цієї роботи в органах Міністерства доходів і зборів України, проблеми та пропозиції щодо їх вирішення.

 9. Організація та проведення підрозділами податкового контролю перевірок та звірок ризикових суб’єктів господарювання відповідно до комплексної системи запобігання та протидії процесам тінізації економіки в Україні.

 10. Спеціальні режими оподаткування сільськогосподарських товаровиробників. Проблемні питання, що виникають при здійсненні контролю за суб’єктами, що використовують спеціальні режими оподаткування та шляхи їх вирішення.

 11. Участь працівників підрозділів контролю за проведенням готівкових розрахунків у організації та проведенні виїзних документальних планових та позапланових перевірок. Пропозиції щодо покращення роботи у цьому напрямку.

 12. Організація та методи контрольно-перевірочної роботи операцій з борговими цінними паперами. Пропозиції щодо покращення ефективності проведених перевірок (оформлення матеріалів перевірок та їх реалізація).

 13. Організація, порядок та напрямки проведення контрольно-перевірочної роботи фінансових установ. Практика проведення цієї роботи у відповідному територіальному органі Міндоходів. Проблемні питання, що виникають та пропозиції щодо їх вирішення.

 14. Особливості фінансового та податкового обліку фінансових установ. Основні розбіжності між фінансовим та податковим обліком фінансових установ. Проблемні питання, що виникають при проведенні перевірок та пропозиції щодо їх вирішення.

 15. Методи визначення ціни у контрольованих операціях: аналіз та проблеми застосування. Особливості вибору методу у вітчизняній практиці.

 16. Вітчизняна нормативно-правова база з питань контролю за трансфертним ціноутворенням. Порівняльний аналіз її положень із світовою практикою здійснення контролю за трансфертним ціноутворенням, проблеми та пропозиції по удосконаленню.Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка