Перелік документів, які подаються клієнтом (фізичною особою) у разі приєднання об’єкта, що не прийнятий в експлуатаціюСкачати 83.06 Kb.
Дата конвертації07.05.2016
Розмір83.06 Kb.
ТипДовідка
ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ,

які подаються клієнтом (фізичною особою) у разі приєднання об’єкта, що не прийнятий в експлуатацію (тобто право власності/користування оформлене тільки на земельну ділянку),

для укладення договору про приєднання та договору про користування електричною енергією

(після прийняття об’єкта замовника в експлуатацію або для забезпечення електричною енергією струмоприймачів, що використовуються для будівництва об’єкта замовника):


 1. Заява про приєднання.

 2. Заява про укладення договору про користування електричною енергією.

 3. Заява про підключення електроустановки.

 4. Заява про підключення будівельних струмопримачів.

 5. Паспорт (сторінки – 1, 2, 3, 4 та сторінку, де зазначені дані про останню реєстрацію).

 6. Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера.

 7. У разі звернення уповноваженої особи клієнта – копію належним чином оформленої довіреності на право укладати договори особі, яка уповноважена підписувати договори.

 8. Ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі, що використовується при оформленні документів на право власності на земельну ділянку, із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання.

 9. Документ, який підтверджує право власності чи користування земельною ділянкою.

 10. Для укладення договору про користування електричною енергією з метою забезпечення електричною енергією будівельних струмоприймачів для будівництва об’єкта клієнта:

 • I–III категорії складності – клієнт надає (з доказами відправки в Державну архітектурно-будівельну інспекцію або її територіальний орган) повідомлення про початок виконання
  будівельних робіт – щодо об'єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта разом з будівельним паспортом (при забудові присадибних, дачних і садових земельних ділянок) або (для будівництва об’єкта I–III категорії складності) зареєстровану в Державній архітектурно-будівельній інспекції або її територіальному органі декларацію про початок виконання підготовчих робіт і будівельних робіт;

 • IV–V категорії складності – клієнт надає копію дозволу на виконання будівельних робіт, виданого Державною архітектурно-будівельною інспекцією або її територіальним органом.

 1. Паспортні дані силових трансформаторів, кабельних та/або повітряних ліній передачі електричної енергії (для клієнтів, у яких нестандартне приєднання, розрахункові засоби обліку встановлені не на межі балансової належності), що використовуються для забезпечення електричною енергією будівельних струмоприймачів, та перелік будівельних струмоприймачів, що використовуються безпосередньо для будівництва об’єкта клієнта із зазначенням:

- назв струмоприймачів;

- номінальної потужності кожного струмоприймача за паспортом, кВт;

- категорії надійності електропостачання для кожного струмоприймача.

12. Документальне підтвердження виходу зі складу населеного пункту або не належність до споживачів на території населеного пункту – членів садових (садівницьких) товариств; житлових, житлово-будівельних, дачних кооперативів, ОСББ тощо, що об’єднані шляхом створення окремої юридичної особи на балансі якої перебувають електроустановки населеного пункту (для замовників, об’єкти (земельні ділянки) яких розташовані на території населеного пункту), підписане уповноваженою на те посадовою особою населеного пункту та завірену належним чином.

13. Документальне підтвердження наявності особи відповідальної за електрогосподарство (будівельні струмоприймачі) – договір на обслуговування електроустановок, що використовуються для забезпечення електроенергією будівельних струмоприймачів, зі спеціалізованою організацією, що має відповідне право, або відповідний договір із фізичною особою, що має V групу з електробезпеки, для обслуговування таких електроустановок на напругу понад 1 кВ.

14. Якщо клієнт має намір набути статус споживача на території населеного пункту (укласти з


ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» та населеним пунктом тристоронній договір про користування електричною енергією на території населеного пункту – у разі приєднання до електричних мереж населеного пункту, а не до електричних мереж ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»), то клієнт додатково надає довідку про відсутність заборгованості перед населеним пунктом (садовим (садівницьким) товариством, дачним кооперативом, іншою формою юридичної особи (див. п. 11 даного Переліку), що розраховується із ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» за відповідним договором про постачання електричної енергії за загальним лічильником) за спожиту електричну енергію, а також тристоронній договір про користування електричною енергією на території населеного пункту, що укладений з боку клієнта та населеного пункту.

15. Згода-повідомлення суб'єкта персональних даних на обробку та передачу його персональних даних.Після прийняття в експлуатацію об’єкта клієнта у встановленому законодавством порядку між клієнтом та ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» укладається договір про користування електричною енергією (на постійній основі з терміном дії три роки) після надання клієнтом документів згідно з пп. 8, 9 (обов’язково) та пп. 10, 11 (за бажанням клієнта) Переліку документів, які подаються побутовим споживачем у разі приєднання прийнятого в експлуатацію об’єкта (будинка, гаража тощо).


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка