Останній день подання річного звіту по єдиному соціальному внеску фізичними особами- підприємцями -9 лютогоСкачати 39.74 Kb.
Дата конвертації13.12.2016
Розмір39.74 Kb.

Останній день подання річного звіту по єдиному соціальному внеску фізичними особами- підприємцями -9 лютого.


Воловецьке відділення Свалявської ОДПІ нагадує платникам єдиного внеску, шо фізичні особи – підприємці, які обрали загальну або спрощену системи оподаткування формують та подають звіт самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним роком.

Граничний термін сплати єдиного внеску, нарахованого за календарний місяць - не пізніше 20 числа наступного місяця. Щодо терміну подання звітності до контролюючих органів, то страхувальник має це зробити протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду (звітним періодом є календарний місяць).

З 1 січня 2015 року у зв’язку з набранням чинності Закону України від 28.12.2014 №77 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» збільшені штрафні санкції за порушення нормотворчої бази по єдиному внеску.

До платників запроваджена відповідальність за неподання, несвоєчасне подання або подання не за встановленою формою звітності за єдиним внеском – штраф у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (НМДГ) – 170 грн. за кожне назване порушення. Повторний протягом року штраф за такий проступок накладатимуть у значно більшому розмірі – 60 НМДГ (1020 грн.).Крім того, за несплату, несвоєчасну сплату та донарахування контролюючими органами єдиного внеску - штрафні санкції збільшені у два рази. Тобто, за несплату або несвоєчасну сплату єдиного внеску штраф становитиме 20% своєчасно несплачених сум (раніше 10%). У разі, якщо донарахування провадять органи фіскальної служби або сам платник щодо своєчасно ненарахованого ЄСВ, штраф складає 10% (до цього часу 5%) зазначеної суми за кожен повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50% суми донарахованого єдиного внеску.
Каталог: Podatkova
Podatkova -> Кабінету міністрів україни про державне мито Стаття Платники державного мита
Podatkova -> Кабінету міністрів україни
Podatkova -> Визначення доходу платника єдиного податку
Podatkova -> Законукраїн и про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок Цей Закон, розроблений
Podatkova -> Законукраїн и про Єдиний митний тариф Розділ I загальні положення стаття Мета Закону
Podatkova -> Оподаткування доходів при відчуженні транспортних засобів


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка