Особливості впливу нікотину на плід при тютюнопалінні вагітнихСторінка1/4
Дата конвертації09.02.2021
Розмір19 Kb.
ТипРеферат
  1   2   3   4

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

РЕФЕРАТ НА ТЕМУ:

Особливості впливу нікотину на плід при тютюнопалінні вагітних

Зав.кафедри: Чугунов В.В.Викладач: Городокін А.Д.

Викнонав: студент групи 6мк Титович В.А.

Запоріжжя

2020

Тютюнопаління – одна з найбільш давніх залежностей людини, яка на рівні з наркотиками і алкоголем дуже сильно шкодить здоров’ю.
Про згубний вплив паління на здоров`я знає кожна людина, але в Україні рівень паління давно набув масштабів епідемії. Щорічно до паління залучаються 500 тис молодих людей, починаючи палити з 11 років. За даними Глобального опитування, проведеного серед дорослого населення в 2009 р., куріння поширене серед 21,7% жінок. Ця шкідлива звичка стосується дівчат і молодих жінок самого дітородного віку – від 20 до 35 років.

Тютюновий дим в сотні разів перевищує забруднення повітря від промислових об`єктів. За останні десятиріччя тютюн став набагато отруйніший, оскільки тютюнові листки активно поглинають з повітря шкідливі домішки. З 4000 компонентів, які він містить, 40 відносяться до канцерогенів. Значна небезпека паління полягає в радіоактивності тютюнового диму.

Паління спричиняє 30% усіх випадків смерті від онкозахворювань а 90% усіх випадків захворювання на рак легень.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка