Основними завданнями роботи єСкачати 265.59 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації16.01.2021
Розмір265.59 Kb.
  1   2   3Вступ
Основним видом діяльності більшості підприємств (окрім спеціалізованих – банки, кредитні спілки, фінансові групи тощо) є виробництво продукції, товарів, послуг, що пов’язано з наявністю різних видів виробничого, комерційного, транспортного ризиків. Виробничу діяльність супроводжує фінансова, яка, в свою чергу, також генерує різноманітні види ризиків.

Будь – який підприємець прагне вести свою діяльність таким чином, щоб звести можливу величину збитків до мінімуму, а величину прибутків – до максимуму. Щоб досягти успіху в цьому необхідно в рамках підприємства використовувати здобутки науки у сфері управління ризиками та передовий досвід підприємств, що успішно впроваджують систему ризик-менеджменту.

Неодмінною складовою системи ризик – менеджменту є принципи управління фінансовими ризиками. Саме в цьому і полягає актуальність теми курсової роботи.

Метою курсової роботи є оцінка фінансових ризиків досліджуваного об’єкта та надання рекомендацій щодо мінімізації фінансових ризиків.

Основними завданнями роботи є :


  1. розглянути теоретичні аспекти управління фінансовими ризиками на підприємстві, а саме:

  1. провести аналіз та оцінку фінансових ризиків об’єкта дослідження;

  2. надати рекомендації щодо зменшення впливу ризиків на фінансово – господарську діяльність.

При написанні курсової роботи використовувалися такі методи дослідження : розрахунково-аналітичний, логічний, описовий.

Предметом дослідження є фінансові ризики діяльності підприємства.

Об'єкт дослідження є ВАТ «Перетворювач».

Теоретична та інформаційна основа: у першому розділі розглянуто теоретичні аспекти проведення принципів управління фінансовими ризиками на підприємстві. Другий розділ включає в себе проведення аналіз та оцінку ризиків фінансової діяльності об’єкта дослідження. У третьому розділі надані рекомендації щодо мінімізації фінансових ризиків та напрями покращення управління ними.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка