"Основні напрямки, форми І методи взаємодії мом, Ліги І відділу у боротьбі з торгівлею людьми для надання ефективної допомоги потерпілим від торгівлі людьми"Скачати 65.79 Kb.
Дата конвертації27.05.2016
Розмір65.79 Kb.
###
КРУГЛИЙ СТІЛ-СЕМІНАР ДЛЯ ФАХІВЦІВ ВІДДІЛУ У БОРОТЬБІ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ
Донецьк, 9 вересня 2003 року. З ініціативи двох громадських організацій - Донецької обласної Ліги ділових і професійних жінок (Ліги) і Міжнародної організації з міграції (МОМ) був проведений круглий стіл-семінар для фахівців відділу у боротьбі з торгівлею людьми УМВД України в Донецькій області на тему: “Основні напрямки, форми і методи взаємодії МОМ, Ліги і відділу у боротьбі з торгівлею людьми для надання ефективної допомоги потерпілим від торгівлі людьми”.
У круглому столі-семінарі взяли участь фахівці Міжнародної організації з міграції в Україні, Ліги і відділу у боротьбі з торгівлею людьми, усього 16 осіб. Міжнародну організацію з міграції представляли координатор проекту у боротьбі з торгівлею людьми Оксана Горбунова і міжнародний експерт Ліза Бейкер.
Під час круглого столу-семінару обговорювалися такі питання:

- історія і досвід взаємодії Ліги і відділу у боротьбі з торгівлею людьми;

- профілактична робота в напрямку попередження торгівлі людьми;

- особливості роботи з потерпілими від торгівлі людьми, їхніми родичами;

- специфіка взаємодії Ліги, МОМ і відділу у боротьбі з торгівлею людьми тощо.
За результатами круглого столу-семінару був підведений підсумок: найефективніша допомога потерпілим від торгівлі людьми може бути зроблена тільки за взаємодією, повним взаєморозумінням і взаємною підтримкою між громадськими організаціями - Лігою, МОМ і відділом у боротьбі з торгівлею людьми.
Цього ж дня у приміщенні Ліги відбулося чергове засідання регіональної Робочої групи з попередження і протидії торгівлі людьми. У засіданні Робочої групи взяли участь представники відділу у боротьбі з торгівлею людьми, паспортно-еміграційної служби, обласного центру зайнятості, СБУ, фахівці Ліги і Міжнародної організації з міграції.
На засіданні робочої групи було підведено підсумки роботи з початку 2003 року, обговорювався досвід проведення членами робочої групи спільних інформаційних кампаній. Фахівці Ліги і МОМ представили новий інформаційний проект “Проведення медіа кампанії з проблеми попередження і протидії торгівлі людьми”, що з жовтня 2003 року реалізовуватиме Ліга спільно із ЗМІ у Донецькій області.
Людмила Горова

Донецька обласна Ліга ділових і професійних жінок

Тел.: (062) 3343 443, 334 2043

Електронна пошта: postmaster@liga.donetsk.ua
###

###
МОНІТОРИНГ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ


Луцьк, 9 вересня 2003 року. У рамках проекту “Знай свої права”, що реалізовується Волинським ресурсним центром за фінансової підтримки Посольства США в Україні, відбувся одноденний семінар-тренінг “Моніторинг порушень прав людини”, який провели тренери Волинського ресурсного центру для представників правозахисних громадських організацій та представників місцевої влади Волинської області.
Слухачі дізналися про особливості системи проведення моніторингу порушень прав людини, зокрема:

- про роль моніторингу в системі дій із захисту прав людини;

- про функції, види та складові елементи моніторингу;

- про сфери проведення моніторингу;

- про джерела отримання інформації для проведення моніторингу;

- навчилися складати план дій моніторингу з конкретної проблеми;

- про види дій впливу на вирішення проблеми.
Під час семінару учасники визначили сфери, в яких найбільше фіксуються порушення прав людини у Волинській області на основі інформації про звернення громадян за консультаціями до громадських організацій та державних структур. Серед них:

- порушення прав на соціальний захист;

- порушення прав на медичне обслуговування;

- дискримінація прав та свобод людини (Ст. 21 Конституції України);

- корупція в органах державної влади.
Було розроблено комплекс заходів (правових, політичних, просвітницьких, громадських), завдяки яким є можливим вирішення або попередження виникнення таких порушень у майбутньому. Також учасники семінару відзначили, що завдяки семінару отримали можливість консолідації зусиль для вирішення проблем порушень прав людини в області та місті.
Ірина Ващук

Волинський ресурсний центр

33027, Рівне, вул.Київська, 36

Тел./факс. (0362) 262 798

Електронна пошта: vrc@vrc.rv.ua

ОСНОВИ ТРАНЗАКЦІЙНОГО АНАЛІЗУ
Вінниця, 27-28 вересня 2003 року. Українська асоціація транзакційного аналізу та Вінницька обласна громадська організація “Подільський центр соціальних технологій” проводить тренінг-семінар “Основи транзакційного аналізу”.
Семінар цікавий та професійно корисний для студентів, тренерів НУО, соціальних працівників, психологів, керівників соціальних програм та проектів, працівників кадрових служб, які хотіли б отримати фахову підготовку з транзакційного аналізу (психотерапія за Еріком Берном).
“Вступний курс: ТА-101”. ТА-101 - це практичний семінар, офіційно визнаний Міжнародною асоціацією транзакційного аналізу (МАТА) та Європейською асоціацією транзакційного аналізу (ЄАТА) вступним курсом до транзакційного аналізу. Завдання курсу 101 полягає у наданні точної і послідовно викладеної інформації про основні поняття ТА.
Прослухавши ТА-101 Ви отримаєте змогу брати участь у подальшому навчанні і здобутті кваліфікації “Сертифікований транзакційний аналітик” (СТА) від ЄАТА.
Реєстраційний внесок для участі в семінарі - 15 у.е. Для студентів, соціальних працівників і психологів з районних центрів - 10 у.е.
Тривалість семінару: 27 вересня з 13.00 до 20.00, 28 вересня з 10.00 до 17.00.
Повідомити про намір брати участь у семінарі і зареєструватись потрібно до 25 вересня 2003 року.
КОНТАКТИ:

Олег Шевченко

Подільський центр соціальних технологій

Тел. (0432) 355 297, 359 079

Електронна пошта: leo@rc.vinnitsa.com
###
ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ: ЕКОНОМІКА, ПРАВО, ІННОВАЦІЇ, ОСВІТА”


Львів, 27-29 жовтня 2003 року. Львівський інститут Міжрегіональної академії управління персоналом, Львівська міська рада, Інститут регіональних досліджень НАН України, Львівський центр науково-технічної і економічної інформації, Західноукраїнська регіональна асоціація інноваційних фірм “Львівтехнополіс”, Львівська асоціація розвитку туризму та туристично-інформаційний центр запрошують взяти участь у конференції, що відбудеться у конференц-залі Львівського ЦНТЕІ.
Мета конференції:

- вивчення та узагальнення вітчизняного і світового досвіду управління пер-соналом;

- формування концептуальних основ підготовки та перепідготовки фахівців високої кваліфікації в умовах переходу до постіндустріального (інформаційного) суспільства;

- розробка методологічних, методичних та практичних рекомендацій, пов’язаних з ефективністю використання людських ресурсів.


Тематичні напрямки у роботі конференції:

- персонал, інтелект - основні ресурси інформаційного суспільства, інновації в управлінні персоналом; роль еліти; науково-технічні працівники і проблеми інтелектуальної власності; інтелектуальний капітал підприємства; функція мотивації в управлінні персоналом; регіональні аспекти управління персоналом;

- правові аспекти у роботі з персоналом, організаційно-правове забезпечення роботи з персоналом; існуюче законодавство і виникаючі проблеми, конфлікти і судові позови; порівняльна характеристика з міжнародною практикою;

- управління персоналом та психологія проблеми кадрової політики: оцінка, мотивація, стимулювання персоналу; роль керівника та персонал-менеджера в підвищенні ефективності управління персоналом; духовний мікроклімат в колективі; ґендер і управління персоналом;

- управління персоналом та освіта, підготовка і перепідготовка кадрів; робота з талановитою молоддю; роль вузів у підготовці професійних управлінців; формування інноваційної культури, проблеми управління педагогічними колективами;

- інформаційні технології в управлінні персоналом, комп’ютеризація процесів управління; роль інформаційних технологій і бібліотек у підтримці процесів самоосвіти персоналу; Інтернет і дистанційна підготовка кадрів; проблеми переходу до інтелектуального управління;

- управління персоналом в галузі туризму, підготовка та перепідготовка кадрів у туризмі; проблеми туристичного менеджменту; організаційні структури в туризмі.


Доповіді учасників конференції будуть опубліковані у збірнику статей фахового видання Інституту регіональних досліджень НАН України, серія “Соціально-економічні дослідження в перехідний період. Інноваційний розвиток економіки”. Редколегія ІРД НАН України залишає за собою право відбору статей відповідно до їхнього фахового рівня.
Термін подачі до 10 жовтня 2003 року.
Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, німецька, польська.
Технічне забезпечення: оверхед, мультимедійний проектор.
Детальніше з вимогами участі у конференції можна на Інтернет-сайті РЦ „Гурт” http://www.gurt.org.ua.
КОНТАКТИ:

Михайло Яворський, Ольга Левицькі

Львівський інститут МАУП

79058, Львів, пр-т В.Чорновола, 57

Тел.: (0322) 522 741

Тел./факс: (0322) 978 836

Електронна пошта6 key@maup.lviv.ua

###
ВИБОРИ ДО РАДИ ДИРЕКТОРІВ CIVICUS


Рада Директорів CIVICUS є керівним органом організації. До Ради входять 13 членів, які обираються на 3-річний період. Будь-який теперішній або потенційний член CIVICUS може номінуватися на будь-яке з 13 місць у Раді.
Номінаційний комітет CIVICUS розглядатиме номінації членів або партнерів організації. Можна номінувати себе та\або інших.
Останній термін подання формулярів - 30 вересня 2003.
З детальнішою інформацією, а також номінаційним формуляром можна ознайомитися на Інтернет-сайті РЦ “Гурт” http://www.gurt.org.ua.
КОНТАКТИ:

Manon Ellis Williams

CIVICUS

Електронна пошта: manon@civicus.org

Інтернет-сайт: http://www.civicus.org
ОН-ЛАЙН ЖУРНАЛІСТИКА
Асоціація цивільної журналістики і громадських зв'язків запрошує молодь, яка цікавиться журналістикою, для участі у програмі підтримки молодих журналістів і фахівців в області засобів масової інформації, спонсорами якої є YPMN (Young Реорlе's Media Network), ЮНІСЕФ і Всесвітній економічний форум.
У 2004 році 30 молодих фахівців в області засобів інформації будуть відібрані, щоб протягом року навчатися у провідних спеціалістів даної галузі в режимі он-лайн.
Ця програма сприяє формуванню незалежних, демократичних засобів масової інформації. Матеріал, написаний у ході програми, буде розглянуто для публікації або трансляції. Кілька учасників програми буде запрошено для огляду самітів та інших заходів Всесвітнього економічного форуму.
Вимоги до учасників:

- вік до 25 років

- проживати у країнах Європи або Центральної Азії

- володіння письмовою й усною англійською і/або французькою мовою;

- знання російської або німецької мови є перевагою;
Претенденти повинні надати докази їхньої ініціативності й інтересу в сфері молодіжних інформаційних проектів, наприклад, участь у випуску студентської газети, молодіжної інформаційної недержавної організації, волонтерській роботі на приватної телевізійній або радіостанції.
Протягом року учасники програми повинні будуть активно спілкуватися зі своїм керівником і пройти стажування терміном від двох тижнів до двох місяців у 2004 році. Очікується, що учасники програми поділяться отриманим досвідом і організують мережу Молодих фахівців у засобах масової інформації (Young Реорlе's Media Network) у своїй країні.
Учасники повинні бути товариськими і мати доступ до Інтернет.
Останній термін подачі заявки: 30 вересня 2003 року.
КОНТАКТИ:

Електронна пошта: cschuepp@unicef.org


Повідомлення надіслав

Михайло Богомолов

Асоціація цивільної журналістики і суспільних зв'язків

Електронна пошта: dobro_prcc@mail.cnt.ru
###
ПРАВА ЛЮДИНИ І МІЖКУЛЬТУРНИЙ ДІАЛОГ У КООПЕРАЦІЇ МОЛОДІ МЕНШИН
Будапешт, 9-16 листопад 2003 року. Європейський молодіжний центр проводить навчальну сесію “Права людини і міжкультурний діалог у кооперації молоді меншин”. У сесії візьмуть участь 30 молодіжних лідерів і активістів з числа меншин, що працюють у співтовариствах і на місцевому рівні. Під час навчальної сесії планується обговорити і розробити стратегії в області прав людини і міжкультурного діалогу, які учасники зможуть використовувати у своїй роботі. Молоді лідери матимуть можливість ознайомитися з діяльністю організації “Меншини Європи” і програмою Правозахисного об’єднання молодіжного директорату.
Мета навчальної сесії - надати можливість молодим лідерам, які працюють з меншинами, обговорити і розробити стратегії ефективного просування діалогу в їхніх співтовариствах. Для досягненні цієї мети буде використано досвід програми Правозахисного об’єднання молодіжного директорату Ради Європи, а також попереднього і поточного досвіду організації “Меншини Європи”.
Завдання навчальної сесії:

- зібрати учасників, які працюють на місцевому рівні і на рівні співтовариства з метою обміну досвідом в області прав людини і міжкультурного діалогу;

- представити учасникам програму Правозахисного об’єднання молодіжного директорату Ради Європи і поточний розвиток організації “Меншини Європи”, а також інші приклади ефективної роботи;

- розширити поінформованість учасників і їхнє розуміння міжкультурного навчання і правозахисного об’єднання;

- надати учасникам можливість обговорити подальший розвиток конкретних ініціатив, проектів та ідей у сфері правозахисного об’єднання і міжкультурного діалогу для реалізації в їхніх організаціях і/або в партнерстві з “Меншинами Європи” та іншими організаціями;

- розробити рекомендації для Молодіжного директорату Ради Європи щодо внесення запитань меншин у майбутню молодіжну політику і програми розвитку в контексті міжкультурного діалогу і правозахисного об’єднання.


Для досягнення поставлених цілей і задач “Меншини Європи” будуть намагатися зміцнити і розширити створену європейську мережу і сприяти залученню нових партнерів.
Робочі методи навчальної сесії будуть засновані на обміні інформації. Досвід учасників і представлені ними проекти стануть основою для міркувань і дискусії. Внесок з боку учасників і запрошених експертів створить повноцінну картину наявних теорій, ініціатив, проектів і підходів по роботі з молодими людьми із числа меншин. Теоретичні введення і дискусії у ході пленарних засідань, різні підходи в тематичних робочих групах у сфері правозахисного об’єднання і міжкультурного діалогу молоді меншин, забезпечать додаткові знання і розуміння розглянутих аспектів. До того ж, вони повинні допомагати сталому розвиткові мережі “Меншини Європи” і сприяти новому партнерству для обміну і співробітництва після навчальної сесії.
Опублікований звіт буде одним з результатів навчальної сесії. Цей звіт включатиме різні ідеї і практичні підходи в області правозахисного об’єднання і міжкультурного діалогу в кооперації молоді меншостей, а також потенційного успішного зусилля, представлені і створені в ході навчальної сесії.
Критерії для участі:

- молоді лідери і молодіжні працівники, а також представники НУО, які працюють з молоддю меншин;

- молоді люди, залучені в правозахисну діяльність і програми міжкультурного діалогу з молоддю меншин;

- бути активним на місцевому, регіональному і національному рівні і мати бажання для обміну досвідом, бути готовим працювати на європейському рівні;

- бути представником муніципальних і суспільних установ (школи, молодіжні центри і служби і т.д.), активно залученим або підтримувати роботу молоді меншин.
Робочі мови навчальної сесії - англійська і російська із синхронним перекладом.
Бажаючі взяти участь у навчальній сесії повинні заповнити заявку на участь і відправити до секретаріату “Меншості Європи” електронною поштою або факсом до 30 вересня 2003 року.
Аплікаційна форма і детальніша інформація про умови участі у навчальній сесії розміщено на Інтернет-сайті РЦ “Гурт” .
КОНТАКТИ:

Minorities of Europe

29 Walsgrave Road

Coventry, CV2 4HE

TelFax: + 44 2476 225764

E-mail: admin@moe-online.comWWW:
Каталог: doc
doc -> Визначення типів складного речення
doc -> Рідний край. 2001. №1 (4). С. 111-115. Дем’янко Н. Ю
doc -> Аналіз готовності випускників шкіл для дітей з глибокими порушеннями зору до зовнішнього незалежного оцінювання знань
doc -> Представлення інформації в комп 'ютері Двійкове кодуваня. Двійкова система числення
doc -> Педагогічні ідеї в. М. Верховинця у сучасній початковій школі демьянко Наталия Юрьевна. Актуализация и внедрение идей В. М. Верховинца в современной начальной школе
doc -> Позакласний захід у 7 класі «Навколосвітній круїз» Мета: закріпити та систематизувати в учнів знання теоретичного матеріалу з курсу «Загальна географія»
doc -> Урок 20. Тема. Нащадок великого Езопа. І. А. Крилов. Байка «Вовк і Ягня». Роль сміху в засудженні людських вад у байках Крилова
doc -> Практика застосування Духовних Знань
doc -> Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського дербеньова лідія Вікторівна архетипна парадигма в російській реалістичній літературі другої половини ХІХ століття
doc -> Урок До 140-річчя від дня народження Лесі Українки. Слово бібліотекаря


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка