Основи діагностики, лікування та профілактики основних хвороб кістково – м’язової системи та сполучної тканини.” Подагра. Актуальність темиСкачати 52.53 Kb.
Сторінка1/6
Дата конвертації12.06.2021
Розмір52.53 Kb.
  1   2   3   4   5   6

Основи діагностики, лікування та профілактики основних хвороб кістково – м’язової системи та сполучної тканини.”

ПОДАГРА.

Актуальність теми.

За данними проспективних епідеміологічних досліджень поширеність мікрокристалічних артропатій, до яких належить подагра в окремих регіонах України досягає 400 і більше на 100 тис. населення. В теперішній час подагра є найбільш частою причиною артритів у чоловіків у віці після 30 років, причому на її долю приходиться 0,3% від загальної захворюваності, а серед ревматичних хвороб – 5%. У жінок захворюваність виникає у клімактеричному періоді ( 5 – 8 % усіх випадків подагри ).

Прогресивне збільшення кількості осіб хворих на подагру, значні соціально – економічні наслідки, пов’язані з ускладненнями цієї патології ( приступи подагричного артриту, подагрична нефропатія, яка призводить до розвитку ниркової недостатності ), обумовлює актуальність і необхідність розробки шляхів первинної профілактики, раннього виявлення та адекватної медикаментозної терапії.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка