Найбільші аварії на аесСторінка1/5
Дата конвертації18.05.2020
Розмір0.68 Mb.
ТипРеферат
  1   2   3   4   5


Реферат на тему:

«найбільші аварії на АЕС»

Виконав:


студент 112 групи

Довбуш ВасильПлан:

1. АЕС Chalk River;

2. АЕС Windscale;

3. АЕС "Сен-Лоран";

4. АЕС Браунс Феррі;

5. АЕС SL-1;

6. Чорнобильська АЕС;

7. «Токаймура»;

8. АЕС Міхама ;

9. АЕС "Онагава";

10. АЕС "Фукусіма-1";

11. АЕС Three Mile Island.

АЕС Chalk River

12 грудня 1952 року увійшло в історію, як дата першої в світі серйозної аварії на атомній електростанції. Причиною стала помилка технічного характеру, яку допустив персонал АЕС Chalk River в штаті Онтаріо (Канада). Стався перегрів і часткове розплавлення активної зони. Земля неподалік від річки Оттава, ввібрала в себе близько 3800 куб м радіоактивно забрудненої води. Цікаво, що у складі команди, що займалася екологічним очищенням території станції, працював майбутній президент США Джиммі Картер, тоді інженер-ядерник військово-морського флоту. 
АЕС Windscale

Аварія в Уіндскейлі — велика радіаційна аварія10 жовтня 1957 року сталася велика аварія на АЕС Віндскейл-Пайл (Великобританія). Через помилку, допущену при експлуатації одного з двох реакторів з напрацювання збройового плутонію, різко збільшилася температура палива в реакторі. Виникла пожежа в активній зоні, що тривала чотири доби. Під час пожежі згоріло 11 тонн урану. Радіоактивна хмара дійшла до території Німеччини, Данії, Бельгії та Норвегії., що сталася 10 жовтня 1957 р. на одному з двох реакторів атомного комплексу "Селлафілд", в графстві Камбрія на північному заході Англії.

В результаті пожежі в графітовому реакторі з повітряним охолодженням для виробництва збройового плутонію стався великий (550-750 ТБк) викид радіоактивних речовин.Аварія відповідає 5-му рівню за міжнародною шкалою ядерних подій (INES) і є найбільшою в історії ядерної індустрії Великобританії.

 


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка