Начальнику 8 дпрз гу дснс україни у Дніпропетровській області полковнику служби цивільного захистуДата конвертації29.06.2020
Розмір42 Kb.
ТипДовідка


Начальнику 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України

у Дніпропетровській області

полковнику служби цивільного захисту

Олександру ЯРОВОМУДоповідна записка
Від начальника 4 державної пожежно-рятувальної частини 8 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області підполковника служби ЦЗ Сергія Коваля.
Стосовно зміни документу оперативного реагування
Суть питання в 4 ДПРЧ згідно План-графіку складання, коригування документів оперативного реагування (ОППГ/ОКПГ) 4 ДПРЧ 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області на 2019-2020 навчальний рік на березень місяць заплановано коригування ОППГ на Будинку підвищеної поверховості 16 пов. (м. Дніпро, пров. Парусний 1-а).

Згідно відповіді начальника дільниці ТОВ «ЕКОЛОГІЯ-Д» Майдана А. Д., який є відповідальною особою, як балансоутримувач даної будівлі, цей будинок не перевищує висоту 47 м, а складає 45,6 м, що є критерієм для складання ОКПГ.

Довідка № 4 від 23.04.2020 р. та план поверхів додається .
Пропозиції вищевказану інформацію взяти до відома та внести зміни до План-графіку складання, коригування документів оперативного реагування (ОППГ/ОКПГ) 4 ДПРЧ 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області на 2019-2020 навчальний рік, а саме замінити коригування ОППГ на Будинку підвищеної поверховості 16 пов. (м. Дніпро, пров. Парусний 1-а) на складання ОКПГ на даний об’єкт.
Начальник 4 ДПРЧ 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України

у Дніпропетровській областіпідполковник служби ЦЗ Сергій КОВАЛЬ
18.05.2020р .

Вих. №_______

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка