Міністерство охорони здоров’я україни національний медичний університет імені о. О. БогомольцяСкачати 149.5 Kb.
Сторінка1/6
Дата конвертації12.03.2021
Розмір149.5 Kb.
#13339
  1   2   3   4   5   6
19
    Навігація по даній сторінці:
  • ВСТУП

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯРОБОЧИЙ ЗОШИТ

для самостійної роботи студентів 3 курсу

Навчальної дисципліни «Пропедевтика внутрішньої медицини» модуль 1

«Симптоми та синдроми при захворюваннях внутрішніх органів»

Напряму «Медицина»

Спеціальності «Лікувальна справа»

Кафедра пропедевтики внутрішньої медицини № 2

Автори:
Розглянуто та затверджено цикловою методичною комісією з терапевтичних дисциплін від _____________2015 р., протокол № _____ВСТУП

Ключовим засобом організації самостійної роботи студентів (СРС) з тем дисципліни, які відведені на самостійне опрацювання є робота студента над робочим зошитом. Її необхідно починати з ознайомлення щодо основних питань теми. Наступним етапом роботи є ознайомлення з переліком джерел, серед яких студент може знайти відповіді на поставлені питання. Для більш детального вивчення даної проблеми студент може використати не тільки підручники , а й відповідні медичні сайти.

Після ознайомлення з теоретичним матеріалом, студенту слід оцінити ступінь засвоєння матеріалу. Для досягнення поставленої мети студент вирішує запропоновані завдання, тестові запитання з теми. Особливу увагу при підготовці до заняття студент повинен звернути на необхідний мінімум тих практичних навичок, якими йому необхідно оволодіти. Для цього він вивчає відповідні розділи підручників, посібників, де має місце дана інформація.

Організація СРС за допомогою робочого зошита (РЗ) здійснюється наступним чином: викладач представляє РЗ студенту або на електронних носіях (можливо на кафедральному сайті), або в друкованому вигляді, далі студенти виконують завдання в позааудиторний час. Фінальний етап роботи детермінується перевіркою викладачем представленої студентом самостійної роботи з оцінюванням її на початковому етапі практичного заняття.
Скачати 149.5 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6
База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка