Львівський національний медичний університет імені данила галицькогоСкачати 35.38 Kb.
Сторінка1/4
Дата конвертації12.07.2021
Розмір35.38 Kb.
  1   2   3   4

ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

імені ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО

Кафедра інфекційних хвороб

Завідувач кафедри: проф. Зінчук О. М.

Викладач: Адамович О. П.

ІСТОРІЯ ХВОРОБИ

Садляк Ігор Васильович

ДІАГНОЗ : лептоспіроз, жовтянична форма, гострий початок, середньо - важкий перебіг (Leptospirosis, спричинений Leptospira interrogans)

Куратор:

Студентка 34 групи V курсу

Медичного факультету №2

Дектеренко Роксолана Русланівна

Львів 2020

1. ПАСПОРТНА ЧАСТИНА

Прізвище, ім'я, по-батькові: Садляк Ігор Васильович

Рік народження: 1964 рік

Професія: агроном

Домашня адреса: м. Ходорів

Дата захворювання: 03.11.2020

Дата поступлення в лікарню: 04.11.2020

Медичний заклад, який видав скерування: Ходорівська міська лікарня

Діагноз при скеруванні: підозра на зоонозну інфекцію

Діагноз при поступленні: підозра на лептоспіроз

Клінічний діагноз (в т. ч. латинська назва хвороби), дата встановлення: лептоспіроз, жовтянична форма, гострий початок, середньо-важкий перебіг (Leptospirosis, спричинений Leptospira interrogans) 04.11.2020

Заключний діагноз і дата повідомлення СЕС: лептоспіроз, жовтянична форма, гострий початок, середньо-важкий перебіг 04.11.2020

Дата виписки: 19.11.2020

Наслідки лікування: одужання

Проведено в лікарні: 16 ліжко-днів.

2. СКАРГИ

Хворий скаржиться на загальну слабкість, сильний головний біль, запаморочення, нудоту, блювання, озноб, підвищення температури до 39,5°С. Також скаржиться на значний біль у литкових м’язах, який турбує у стані спокою та дещо менший біль у спині, грудях та животі.

3.АНАМНЕЗ ХВОРОБИ

Вважає себе хворим з 03.11.2020, відколи з’явилися загальна слабкість та головний біль, нудота та блювання. Ввечері підвищилася температура тіла до 39,5°С, з’явився озноб та біль у литкових м’язах, спині, грудях та животі. 04.11.2020 звернувся до Ходорівської міської лікарні, звідки був скерований на стаціонарне лікування в Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню.4.АНАМНЕЗ ЖИТТЯ

Народився 08.06.1964 року у м. Ходорів. Ріс і розвивався в задовільних матеріально - побутових умовах. В фізичному та психологічному розвитку від ровесників не відставав. В дитинстві переніс вітряну віспу та апендектомію. Одружений, має 2 дітей. Спадкові, венеричні захворювання, туберкульоз в себе та в родичів заперечує. Шкідливі звички заперечує. Профілактичні щеплення проводилися згідно з календарем профілактичних щеплень.

5. ЕПІДЕМІОЛОГІЧНИЙ АНАМНЕЗ

Розвиток хвороби пов’язаний з укусом щура під час виконання сільсько-господарських робіт.

6. АЛЕРГОЛОГІЧНИЙ АНАМНЕЗ

Алергологічний анамнез не обтяжений

7. СТРАХОВИЙ АНАМНЕЗ

Страховий анамнез не обтяжений

8. ОБ’ЄКТИВНЕ ОБСТЕЖЕННЯ

Загальний стан середньої тяжкості. Температура тіла 39,5°С. Обличчя одутле. Склери гіперемовані, крововиливи у кон’юнктиві. Свідомість ясна. Положення хворого у ліжку активне. Вираз обличчя спокійний. Ріст 180 см. Вага 83 кг. Шкіра і слизові оболонки жовтуватого кольору, на шкірі петехіальний висип. Вологість шкіри підвищена. Висипань, виразок у ротовій порожнині немає. Язик вологий, обкладений білим нальотом. Підшкірна жирова клітковина розвинута помірно. Будова тіла нормостенічна. Підборідні,підщелепні, аксілярні, пахові, стегнові лімфатичні вузли помірно збільшені, неболючі, рухомі, не спаяні між собою та з навколишніми тканинами. При пальпації м’язів хворий відчуває болі, які особливо інтенсивні в литкових м`язах, посилення болю відбувається при активних і пасивних рухах. Ущільнень,атрофій не виявлено. Болі у суглобах відсутні.

Органи дихання

Дихання через ніс не утруднене. Грудна клітка нормостенічна.Тип дихання змішаний. Обидві половини грудної клітки приймають участь в акті дихання. Частота дихальних рухів 17 за 1 хв. Дихання ритмічне. При порівняльній перкусії - ясний легеневий звук. При аускультації легень над симетричними ділянками вислуховується везикулярне дихання. Хрипи і шум тертя плеври не вислуховується.

Нижня межа легень

Місце перкусії

Права легеня

Ліва легеня

Парастернальна

V ребро

-

Середньоключична

VІ ребро

-

Передня пахвинна

VІІ ребро

VІІ ребро

Середня пахвинна

VІІІ ребро

VІІІ ребро

Задня пахвинна

IX ребро

IX ребро

Лопаткова

X ребро

X ребро

Біляхребтова

Остистий відросток ХІ грудного хребцяРухомість нижніх країв легень


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка