«Критерії медичної та соціальної ефективності діяльності медичних закладів в Габоні»Скачати 93.07 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації10.09.2020
Розмір93.07 Kb.
  1   2
Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця

Кафедра соціальної медицини і громадського здоров’я

Тема : «Критерії медичної та соціальної ефективності діяльності медичних закладів в Габоні»

Підготувала:

Студентка 6 курсу 4 медичного 5 групи

Лаврентьєва Владислава Олегівна

Київ 2020

План


1)Мета дослідження.

2)Сектори охорони здоров’я. Головні медичні центри Габону.

3)Основні показники життя населення.

4)Впровадження медичного страхування населення.

5)Розповсюдження ВІЛ\СНІД.

6)«Нове» у зміцненні системи охорони здоров’я Габони в 2020 році.

7)Результати дослідження.

8)Висновок.

9)Список літератури.

Мета дослідження

Габон, країна, що лежить на західному узбережжі Центральної Африки, межує з Екваторіальною Гвінеєю на північному заході, Камеруном на півночі та Республікою Конго на сході та півдні. На західній стороні країни знаходиться Атлантичний океан, який простягається уздовж узбережжя Габону.

Габон - країна із середнім рівнем доходу та п’ятий за величиною виробник нафти в Африці. Протягом кількох десятиліть вона мала значне економічне зростання, зумовлене видобуванням нафти та марганцю. На нафтовий сектор припадає 80% експорту, або еквівалент приблизно 45-50% ВВП, і в середньому 60% бюджетних надходжень.

На її прикладі ми можемо прослідкувати як високий економічний рівень розвитку (в порівнянні із сусідніми державами ) за рахунок видобутку нафти, впливає на населення в медичній і соціальній сферах життя.

ВІЛ\СНІД є одне з найбільш розповсюджених захворювань в Африці і на її основі можна прослідкувати про дієвість заходів попередження або підтримки хворих на ВІЛ\СНІД.

Габон є прикладом для межуючих держав для покращення рівня життя населення.

Сектори охорони здоров’я

Система охорони здоров’я Габону складається з п’яти різних відділів або секторів охорони здоров’я:  • Цивільний державний сектор при Міністерстві охорони здоров'я та гігієни

  • Державний військовий сектор при Міністерстві оборони

  • Національна система фінансування соціального забезпечення та приватного страхування

  • Приватний сектор охорони здоров’я

  • Традиційний сектор охорони здоров’я

  • Сектор охорони здоров'я Габону

Габонська система охорони здоров’я надає переважну більшість послуг, інформацію та моніторинг нових захворювань. Однак доступ до лікування та профілактичних послуг, технічної експертизи та ресурсів розповсюджено більше у міських районах, ніж у сільських регіонах країни.

Лікарня Альберта Швейцера

Лікарня Альберта Швейцера, дослідницький центр з питань тропічних хвороб, знаходиться в Ламбарене на березі річки Огуе на заході Габону. Щорічно лікарня забезпечує первинну медичну допомогу для понад 6000 госпіталізованих та від 22000 до 35000 амбулаторних пацієнтів з усього Габону. Ці цифри найімовірніше збільшаться найближчим часом. Лікарня Альберта Швейцера має сучасні медичні установи, такі як дві операційні, де хірурги щороку роблять понад 2200 операцій, стоматологічна клініка та стаціонарні відділення для хірургічних, дорослих, педіатричних та акушерських пацієнтів.Лікарня в Бонголо

Лікарня "Бонголо", розташована на півдні міста Лебамба, щороку обслуговує понад 40 000 пацієнтів. Створена в 1977 році, лікарня пропонує медичні послуги в галузі хірургії, медицини для дорослих, материнства, педіатрії та має амбулаторне відділення.

Основні показники життя населення
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка