Конкурсу дитячого малюнку «Право очима дитини»Скачати 125.36 Kb.
Дата конвертації06.05.2016
Розмір125.36 Kb.
#2242
ТипКонкурс
ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Головного управління юстиції у Київській області

22 листопада 2013 року № 696/1

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Київській області 22 листопада 2013 року за № 22/802

Положення

про проведення щорічної обласної виставки-конкурсу

дитячого малюнку «Право очима дитини»

 1. Загальні положення

1.1. Щорічна обласна виставка-конкурс дитячого малюнку «Право очима дитини» (далі – Виставка-конкурс) проводиться з метою виявлення і підтримки юних талантів та обдарувань, сприяння духовно-моральному, естетичному вихованню дітей, формуванню правової культури дітей та учнівської молоді, активізації діяльності та розвитку шкільних, районних та міських органів самоврядування дітей і молоді.


1.2. Організаторами Виставки-конкурсу є обласна рада дітей Київщини та Координаційна рада молодих юристів Київської області при Головному управлінні юстиції у Київській області.

 1. Умови участі у Виставці-конкурсі
  1. Виставка-конкурс проводиться щорічно у два етапи:

І етап – районний, міський;

ІІ етап – обласний.
  1. У Виставці-конкурсі беруть участь вихованці гуртків, творчих об’єднань загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів Київської області у трьох вікових категоріях:

І вікова категорія – з 6 до 10 років;

ІІ вікова категорія – з 11до 14 років;

IІІ вікова категорія – з15 до 18 років.


  1. Виставка-конкурс проводиться в двох номінаціях:

Живопис;

Графіка.
  1. Дата та місце проведення Виставки-конкурсу повідомляються додатково.
  1. Для організації та проведення І (районного, міського) етапу Виставки-конкурсу на місцях створюються організаційні комітети з організації та проведення виставки-конкурсу дитячого малюнку «Право очима дитини» місцевого рівня (далі – Оргкомітет місцевого рівня), склад яких затверджується спільно координатором органу учнівського самоврядування району (міста) (за згодою) та представником територіального управління юстиції.

Оргкомітети місцевого рівня вирішують всі питання, пов’язані з підготовкою та проведенням I (районного, міського) етапу Виставки-конкурсу.

Для організації та проведення II (обласного) етапу Виставку-конкурсу створюється організаційний комітет з організації та проведення виставки-конкурсу дитячого малюнку «Право очима дитини» обласного рівня (далі – Оргкомітет обласного рівня).

Склад Оргкомітету обласного рівня затверджується спільно представниками обласної ради дітей Київщини (за згодою), Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» (за згодою) та Головного управління юстиції у Київській області.


  1. Для участі у Виставці-конкурсі учасник подає одну роботу з обраної номінації. Учасник може взяти участь у Виставці-конкурсі лише в одній номінації.
  1. На Виставку-конкурс подаються індивідуальні творчі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці. Колективні роботи до участі у Виставці-конкурсі не приймаються.

  2. Подані роботи мають відповідати таким вимогам:

тема малюнку: «Право очима дитини»;

формат конкурсної роботи: малюнок – А-4 або А-3;

на зворотному боці конкурсної роботи повинна бути розміщена наступна інформація (номінація, вікова категорія, назва конкурсної роботи, дані про автора (прізвище, ім’я (повністю), район (місто), навчальний заклад (без абревіатури), клас).


  1. Конкурсні роботи, подані без врахування вимог пункту 2.8 цього Положення, журі до розгляду не приймаються.
  1. Для участі у ІІ (обласному) етапі Виставки-конкурсу за 7 днів до проведення ІІ (обласному) етапу Виставки-конкурсу необхідно подати конкурсні роботи та заявки на участь в щорічній обласній виставці-конкурсі дитячого малюнку «Право очима дитини» (додаток 1) за адресою: методичний відділ Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», б-р. 50-річчя Перемоги, 90, м. Біла Церква, 09113, тел./факс (04563) 6-46-45, 6-92-87, якщо інше не визначено Оркомітетом обласного рівня.
  1. Конкурсні роботи підлягають поверненню протягом 10 робочих днів з дня завершення Виставки-конкурсу.


3. Учасники Виставки-конкурсу
3.1. До участі у I (районному, міському) етапі Виставки-конкурсу допускаються учні та вихованці навчальних закладів області.

3.2. До участі у II (обласному) етапі Виставки-конкурсу допускаються переможці I (районного, міського) етапу та вихованці гуртків Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».


4. Визначення та нагородження переможців Виставки-конкурсу
4.1. Для оцінювання конкурсних робіт наказом Головного управління юстиції у Київській області утворюється журі виставки-конкурсу дитячого малюнку «Право очима дитини» (далі – Журі конкурсу), до складу якого можуть входити представники обласної ради дітей Київщини (за згодою), Координаційної ради молодих юристів Київської області при Головному управлінні юстиції у Київській області, Головного управління юстиції у Київській області та районних, міськрайонних, міських та міжрайонного управлінь юстиції, органів учнівського самоврядування (за згодою), керівники позашкільних навчальних закладів (за згодою), працівники органів управління освітою та науково-методичних установ (за згодою), представники місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування (за згодою), громадських організацій (за згодою), товариств (за згодою), благодійних фондів (за згодою) тощо.

До складу Журі конкурсу не можуть входити особи, які є учасниками Виставки-конкурсу.

4.2. Роботи оцінюються за такими критеріями:

повнота розкриття теми, цілісність художнього враження;

оригінальність конкурсної роботи;

рівень володіння технікою виконання, матеріалом;

творчий підхід.
4.3. Журі конкурсу визначає переможців Виставки-конкурсу у кожній номінації та віковій категорії і має можливість вручення спеціальних призів.
4.4. Результати Виставки-конкурсу висвітлюються у засобах масової інформації та на офіційних веб-сайтах Головного управління юстиції у Київській області, обласної ради дітей Київщини, Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».


Начальник управління

організаційної та правової роботи І.О. Степанов
Додаток

до Положення про проведення щорічної обласної виставки-конкурсу

дитячого малюнку «Право очима дитини»


ЗАЯВКАна участь в щорічній обласній виставці-конкурсі дитячого малюнку «Право очима дитини» 1. Прізвище, ім’я, по-батькові учасника

____________________________________________

 1. Вік учасника

____________________________________________

 1. Назва роботи

____________________________________________

 1. Номінація

____________________________________________

 1. Район (місто)

____________________________________________

 1. Повна назва навчального закладу ____________________________________________

 2. Назва гуртка, творчого об’єднання

____________________________________________

 1. Прізвище, ім’я, по-батькові керівника (повністю) ____________________________________________

 2. Контактний телефон

____________________________________________
Каталог: Files -> downloads
downloads -> Програма для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку з навчанням українською мовою
downloads -> Дорогий друже! Вітаємо тебе з новим шкільним роком!
downloads -> Конспект заняття гуртка "Чарівний ланцюжок" на тему "Бабусині вишиванки"
downloads -> Родинне свято до дня 8 Березня в 5-а класі ( Бройченко А. Г.) Ми у мам — помічники
downloads -> Книжкова родина
downloads -> Переяслав-хмельницький державний педагогічний університет імені григорія сковороди
downloads -> Складнопідрядне речення з підрядними означальними, з'ясувальними, місця, часу, ступеня і способу дії Варіант 1
downloads -> Уроки фізичної культури у 4 кл.: методичні рекомендації \\ Фізичне виховання в сучасній школі. №3 2012
downloads -> План роботи із забезпечення наступності у навчанні І вихованні

Скачати 125.36 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка