Компліменти творять чудесаСкачати 15.91 Kb.
Дата конвертації27.03.2021
Розмір15.91 Kb.

Компліменти творять чудеса

Перший день весни, 1 березня, дарує нам цікаве свято – Всесвітній день компліменту. Точно невідомо, коли і звідки він з'явився, але ця ідея так подобається мені. Адже хто з нас не любить компліментів? Саме завдяки цим добрим словам наша самооцінка миттєво може піднятися до небес.За що хвалять найчастіше? За вчинки, за характер, за зовнішній вигляд, одяг, зачіску. Як приємно, коли говорять: „У тебе ангельський характер”, „У тебе бездоганний вигляд”, „Тобі так пасує нова зачіска”. Такі слова піднімають настрій, самооцінку, надихають на добрі справи.

Я спостерігала, коли кажуть моїй бабусі: «У вас хата – райський куточок» або «Які чудові у вас внуки!» - у неї змінюється вираз обличчя, вона вмить стає радісною і щасливою. То що ж, компліменти творять чудеса? Вони так просто перетворили сірий день у свято. То може вони і зможуть вилікувати людину? А якщо сказати хворій людині такі потрібні слова: «Ти сильна. У тебе все вийде» або «Ми поруч. Будемо боротися разом, бо ти- найдорожча для нас людина» , то вони зможуть стати отим бальзамом, що лікує і вселяє віру у перемогу? Сказати важко, але спробувати варто.

Отже, не варто скупитися на добре слово. Сказати людині приємне — це значить вселити їй віру в себе, у власні сили.

Я переконана: компліменти потрібно говорити людям, яких ми любимо. Наприклад: те, що я люблю свою маму, вона про це знає. Але якщо після робочого дня їй скажу: «Мамо, я люблю тебе», то ці слова нададуть їй крила.

Отже, компліменти творять чудеса!

Картакова Світлана

учениця 6 класуКЗ «Любимівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка