Картка адміністративної послуги видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осібСкачати 166.64 Kb.
Дата конвертації08.05.2016
Розмір166.64 Kb.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Магдалинівського районного управління юстиції

від ___________ № ________


ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА
АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб

та фізичних осіб – підприємців

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––


(назва адміністративної послуги)
Державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Магдалинівського районного управління юстиції

_________________________________________________________________(найменування структурного підрозділу територіального органу Міністерства юстиції України, що забезпечує реалізацію повноважень Державної реєстраційної служби України, – суб'єкта надання адміністративної послуги)Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Суб'єкт надання адміністративної послуги та центр надання адміністративних послуг (найменування, місцезнаходження, режим роботи, телефон, адресу електронної пошти та веб-сайту);

Державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

51100 Дніпропетровська обл.,Магдалинівський р-н, смт.Магдалинівка вул..Радянська , буд.46 (2 поверх)

Телефон: (05691) 21276

Початок роботи з 9 год 00 хв., перерва для відпочинку – з 13 год.00 хв. до 13 год.45 хв., закінчення роботи о 18 год. 00 хв., у п»ятницю о 16 год. 45 хв., субоа та неділя – вихідні дні. Субота – з 09 год.00 хв до 18 год.00 хв., перерва для відпочинку з 13 год.00хв. до 13 год. 45хв. (прийом шляхом встановлення гнучкого режиму роботи за відповідним графіком чергування).


Центр надання адміністративних послуг Магдалинівської райдержадміністрації (надалі ЦНАП)

Дніпропетровська область, смт. Магдалинівка, вул. Радянська, 46.

Графік роботи центру : вівторок, четвер з 9.00 до 18.00 год, у п’ятницю з 9.00.до 16.45 год, у суботу з 9.00 до 16.00 год, Понеділок, середа з 9.00 до 20.00 год, Неділя – вихідний.


Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

2.

Закони України

Закон України від 15.05.2003 № 755-IV "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців" (статті 8, 20).

3.

Акти Кабінету Міністрів України

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р „Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”.

4.

Акти центральних органів виконавчої влади

Порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, затверджений наказом Міністерства юстиції України від 31.03.2015 № 466/5, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 31.03.2015 за № 349/26794.

Умови отримання адміністративної послуги

5.

Підстава для отримання адміністративної послуги

Запит про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

6.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

Надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в паперовій формі здійснюється на підставі:

1) запиту про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців за формою згідно з додатком 1 до цього Порядку;

2) під час подання запиту про надання витягу запитувач пред’являє документ, що посвідчує його особу, відповідно до підпункту 1 пункту 2 Положення про прикордонний режим, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року № 1147 (із змінами);

3) у разі подання запиту про надання витягу уповноваженою особою така особа пред’являє документ, що підтверджує її повноваження, та надає його ксерокопію.

Надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців в електронній формі через Реєстраційний портал здійснюється на підставі:

1) запиту про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців за формою згідно з додатком 1 до цього Порядку;

2) відсканований документ, що підтверджує повноваження представника, – у разі подання запиту про надання витягу уповноваженою особою;

3) відсканований документ (копія квитанції, виданої банком, копія платіжного доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала або квитанція (чек) з поштового відділення зв’язку), що підтверджує внесення плати за отримання відомостей з Єдиного державного реєстру, засвідчений електронним цифровим підписом запитувача.

Надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в електронній формі через офіційний веб-сайт розпорядника Єдиного державного реєстру здійснюється на підставі запиту, в якому вказуються критерії пошуку для його формування, та інформації про внесення плати за отримання відповідних відомостей з використанням платіжних систем через мережу Інтернет.

Запит про надання відомостей з Єдиного державного реєстру заповнюється українською мовою:

- машинодруком або від руки розбірливими друкованими літерами, без виправлень – у разі подання запиту в паперовій формі;

- за допомогою Реєстраційного порталу або офіційного веб-сайту розпорядника Єдиного державного реєстру – у разі подання запиту в електронній формі.

Сканування паперових носіїв документів здійснюється з урахуванням таких вимог:

формат зображення: чорно-біле;

роздільна здатність: 150 х 150 точок на дюйм;

глибина кольору: 4 біти;

формат готового файла: компресований багатосторінковий TIFF.

Документи, які містять більше однієї сторінки, скануються в один файл.

Відсканований документ повинен бути придатний для сприйняття його змісту людиною.

Кожний електронний документ, що подається через Реєстраційний портал, засвідчується електронним цифровим підписом запитувача.7.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Запит про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців подається юридичними або фізичними особами (їх уповноваженими представниками) особисто.
Запит про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в паперовій формі подається запитувачем державному реєстратору особисто або надсилається поштовим відправленням.
Запит про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в електронній формі подається запитувачем через Реєстраційний портал або офіційний веб-сайт розпорядника Єдиного державного реєстру.

8.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

За надання витягу з Єдиного державного реєстру
справляється плата у розмірі:

- 0,05 мінімальної заробітної плати - за надання витягу з Єдиного державного реєстру в паперовій формі;


- 75 % плати від 0,02 мінімальної заробітної плати - за надання витягу з Єдиного державного реєстру в електронній формі.
Плата за надання відомостей справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому подається запит про надання відповідних відомостей.

9.

Строк надання адміністративної послуги

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців або письмове повідомлення про відмову наданні витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців надається протягом 24 годин, крім вихідних та святкових днів, після надходження запиту.
Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців на запит, поданий через офіційний веб-сайт розпорядника Єдиного державного реєстру, надається в електронній формі через офіційний веб-сайт розпорядника Єдиного державного реєстру в режимі реального часу.

10.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Державний реєстратор відмовляє у наданні витягу в паперовій формі, якщо:

1) у запиті про надання витягу відсутні критерії пошуку відомостей у Єдиному державному реєстрі його для формування;

2) запитувачем не подано документ, що підтверджує внесення плати за отримання витягу, або плата внесена не в повному обсязі.

Державний реєстратор відмовляє у наданні витягу в електронній формі на запит, поданий через Реєстраційний портал, якщо:

1) у запиті про надання відомостей з Єдиного державного реєстру відсутні критерії пошуку відомостей у Єдиному державному реєстрі для формування витягу;

2) запитувачем не подано документ, що підтверджує внесення плати за отримання витягу або плата внесена не в повному обсязі.11.

Результат надання адміністративної послуги

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
Письмове повідомлення про відмову у наданні витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

12.

Способи отримання відповіді (результату)

Державний реєстратор за відсутності підстав для відмови в наданні витягу в паперовій формі у строк видає запитувачу витяг в паперовій формі або надсилає його поштовим відправленням у разі проставлення відповідної відмітки у запиті.
Державний реєстратор за відсутності підстав для відмови в наданні витягу в електронній формі на запит, поданий через Реєстраційний портал направляє запитувачу засвідчений витяг шляхом надання доступу до них на Реєстраційному порталі.
Витяг на запит, поданий через офіційний веб-сайт розпорядника Єдиного державного реєстру, формується за допомогою програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру та надається в електронній формі через офіційний веб-сайт розпорядника Єдиного державного реєстру в режимі реального часу.

ЗАТВЕРДЖЕНО


Наказ Магдалинівського районного управління юстиції

від ___________ № ________


ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

Державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Магдалинівського районного управління юстиції

_________________________________________________________________

(найменування структурного підрозділу територіального органу Міністерства юстиції України, що забезпечує реалізацію повноважень Державної реєстраційної служби України, – суб'єкта надання адміністративної послуги)

надання адміністративної послуги:

Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб

та фізичних осіб – підприємців

____________________________________________________________(назва адміністративної послуги)

Етапи опрацювання заяви про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Структурний підрозділ, відповідальний за етап
(дію, рішення)

Строки виконання етапів (дію, рішення)

  1. 1. Прийом або отримання надісланого поштовим відправ-ленням з описом вкладення запиту про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та документу (копії квитанції, виданої банком, або копії платіжного доручення з відміткою банку), що підтверджує внесення плати за отримання відповідних відомостей.

Державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг Магдалинівської райдержадміністрації


Реєстраційна служба Магдалинівського районного управління юстиції


У день отримання запиту про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

  1. Реєстрація запиту про надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців у базі даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Реєстраційна служба Магдалинівського районного управління юстиції


У день отримання запиту про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

  1. Перевірка документів поданих для отримання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців/відомостей

на відсутність підстав для відмови в розгляді запиту про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців

Державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Реєстраційна служба Магдалинівського районного управління юстиції


Протягом 24 годин, крім вихідних та святкових днів, після надходження запиту.

4. Формування та оформлення витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Реєстраційна служба Магдалинівського районного управління юстиції


Витяг з Єдиного державного реєстру надається протягом 24 годин, крім вихідних та святкових днів, після надходження запиту.

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців на запит, поданий через офіційний веб-сайт розпорядника Єдиного державного реєстру, надається в електронній формі через офіційний веб-сайт розпорядника Єдиного державного реєстру в режимі реального часу.5. Видача запитувачу витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців – у разі відсутності підстав для відмови в розгляді запиту про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців або направлення запитувачу письмового повідомлення про відмову у наданні відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців – у разі наявності підстав для відмови у наданні відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг Магдалинівської райдержадміністрації


Реєстраційна служба Магдалинівського районного управління юстиції


Витяг з Єдиного державного реєстру надається протягом 24 годин, крім вихідних та святкових днів, після надходження запиту.

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців на запит, поданий через офіційний веб-сайт розпорядника Єдиного державного реєстру, надається в електронній формі через офіційний веб-сайт розпорядника Єдиного державного реєстру в режимі реального часу.
Каталог: OBLADM -> magd rda.nsf -> 2e8f79a579e9ccd3c22573fe003fcaf0
OBLADM -> Розпорядження голови райдержадміністрації № План роботи Дніпропетровської райдержадміністрації на липень-вересень 2014 рік
OBLADM -> Закон україни про інформацію Закон введено в дію з дня опублікування 13 листопада 1992 року згідно з Постановою Верховної Ради України
2e8f79a579e9ccd3c22573fe003fcaf0 -> Картка адміністративної послуги видача довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб
OBLADM -> Закон УкраЇни Про ринок земель
OBLADM -> Програма економічного І соціального розвитку україни на 2012 рік
OBLADM -> Додаток до рішення районної ради 24. 03. 2016 №51-4/vii положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ
OBLADM -> Законів України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу»


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка