Кафедра патологічної анатомії з секційним курсом та судовою медициною індивідуальне завдання до практичного заняття №12 Варіант Дата заняття Тема заняттяСкачати 17.39 Kb.
Дата конвертації30.03.2020
Розмір17.39 Kb.
#8699
Бланк відповіді на інд завд. (копія)
Бланк відповіді на інд завд. (копія)
КАФЕДРА ПАТОЛОГІЧНОЇ АНАТОМІЇ

З СЕКЦІЙНИМ КУРСОМ ТА СУДОВОЮ МЕДИЦИНОЮ

Індивідуальне завдання до практичного заняття № 12___

Варіант _____

Дата заняття _

Тема заняття: Хвороби стравоходу. Гастрити. Виразкова хвороба. Непухлинні хвороби кишок. Апендици

Група 205 _сс __

Прізвище та ім'я, студента / студентки Стелько Ірина

NB!

  1. Для виконання індивідуального завдання скачайте цей файл на свій пристрій, впишіть дату заняття, номер групи, своє прізвище та ім'я. Дайте відповіді на запропоновані ситуаційні задачі.

  2. Відповідь на завдання повинна бути аргументованою. Постановка діагнозу, оцінка патологічного процесу тощо – це висновок; за відсутності належного обґрунтування та пояснень така відповідь буде оцінена мінімальним позитивним балом.

  3. Завдання є ІНДИВІДУАЛЬНИМ. Відповідь, яка за структурою, стилістикою, наявністю граматичних помилок тощо ідентична роботі іншого студента або є повною копією підручника чи електронного ресурсу оцінюється незадовільно.

  4. Збережіть файл з відповідями, вказавши у його назві номер групи та Ваше прізвище. Наприклад: мм330-Сидоренко.

  5. Надішліть відповідь на електронну адресу викладача, від якого Ви отримали завдання. Також інформацію про розподіл викладачів можна дізнатися за допомогою АСУ. У вікні "Тема листа" також слід заначити номер групи, Ваше прізвище, номер заняття. Наприклад: мм330-Сидоренко-заняття 44. Зверніть увагу: слід надіслати новий лист, а не користуватися кнопкою "Відповісти" у вхідному повідомленні.

  6. Дії, зазначені у пункті 5, необхідно виконати протягом ДВОХ ДІБ від часу практичного заняття.

  7. ПАМ'ЯТАЙТЕ! Загальна оцінка за практичне заняття складається з двох складових: 75 % оцінювання відповідей на індивідуальні завдання, 25 % - результат складання тестового контролю в системі Moodle

  8. ОБОВ'ЯЗКОВО слід заповнити відповідну тему в альбомі-практикумі для самостійної та аудиторної роботи. Повністю заповнений альбом на останньому практичному занятті – об'єктивне підтвердження виконання робочої програми та запорука Вашого допуску до екзаменаційної сесії.

Кафедра патологічної анатомії з секційним курсом та судовою медициною ЩИРО бажає Вам УСПІХІВ у протистоянні пандемії COVID-19 та вивченні патоморфології! 

Завдання №1
У товстій кишці під час колоноскопії виявлено дефект слизової оболонки діаметром 3,5 см з нерівним горбистим дном, нерівними краями, що підвищуються над дном на 1,7 см; межа цього підвищення нечітка. Тканина дна і країв дефекту щільна, білувата, шари стінки кишки у цій ділянці не розрізняються. Встановіть макроскопічну форму пухлини:

Відповідь на завдання № 1

Виразка

Завдання № 2

У дитини 5 років у товщі м'язів лівого стегна пальпується пухлинний вузол діаметром до 10 см. При мікроскопічному дослідженні біоптату виявлено поліморфні примітивні клітини, схожі на зародкові міоцити різного ступеня зрілості. Який найбільш ймовірний діагноз?

Відповідь на завдання № 2

рабдоміосаркомаЗавдання № 3

22. У чоловiка 40-ка рокiв на шиї виявлено пухлиноподiбне утворення розмiром 8х7 см, яке хiрург видалив неповнiстю через зв’язок з великими судинами. Мiкроскопiчно в ньому виражений тканинний i клiтинний атипiзм, клiтини типу лiпобластiв рiзного ступеня зрiлостi, з полiморфiзмом, гiперхромiєю ядер, патологiчними мiтозами, осередками некрозу. Визначте гiстологiчну форму пухлини:

Відповідь на завдання № 3

Ліпосаркома

Скачати 17.39 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка