Житниця атлантів загадковий материк Атлантида, зник з нашої планети 12 тисяч років назад в результаті падіння астероїда, який викликав всесвітній потоп. Як стверджує вулканологія в той час пройшли масові вулканічні процесиДата конвертації15.12.2016
Розмір50.7 Kb.
Нові дослідження і гіпотези

ЖИТНИЦЯ АТЛАНТІВ

Загадковий материк Атлантида, зник з нашої планети 12 тисяч років назад в результаті падіння астероїда, який викликав всесвітній потоп. Як стверджує вулканологія в той час пройшли масові вулканічні процеси. Катастрофа зумовила змінити траєкторію руху нашої планети, забруднити і затемнити атмосферу вулканічним пилом, значно змінити флору, фауну і, на жаль, призвести до масштабної загибелі людства.

Вижили лиш поодинокі роди, що боролись зі стихією два тисячоліття в темені і напівдикому стані. В Допотопному періоді доба на нашій планеті тяглась 14 годин. В тих умовах простолюдь жили до 300 років, а боги-кроманьйонці до 700. Після катастрофи доба збільшилась до 24 годин. Відпрацьовані тисячоліттями процеси життєдіяльності людини раптово змінилися. Новий планетарний цикл позначився на психологічному стані уцілілих людей, а екологічне забруднення вплинуло на середньорічний прожитковий вік до 25 років. Більш непристосованими до нових глобальних змін були чистокровні кроманьйонці, які вимерли. Вони, можливо, уже пережили подібні катастрофи в космічному просторі т.я. на нашій планеті з’явились близько 40-50 тисяч років назад і відрізнялась від землян зростом, енергозмістом істини і високим інтелектом. Безперечно, окрім стійкості землян перед катаклізмами від барачних контактів з кроманьйонцями металізувалася голограмна формула довершеності, здатність не тільки внутрішнього передчуття, а і розумного мислення. Адже більше двох тисяч років після катастрофи живі істоти жили не убачивши Сонця. Ми повинні бути вдячні долі, що дала нам шанс придбати довершений внутрішній облік від цих прибулих на Землю божеств. Десь, в космічному просторі існує Зірка - праматір цивілізації, якій поклонялись кроманьйонці в своїх святилищах, живучи на Землі. Кроманьйонці дали можливість нам рухати земну цивілізацію по шляху, який, безперечно, пройшли предки цих космічних високо розвинутих індивідів. На жаль, по цей час населення Землі виснажене катастрофічними планетарними змінами. Ті, хто не ігнорує графік старого добового режиму, продовжує свій вік від 100 до 140 років. В ті часи день плинув 8-9 годин, а ніч 5-6 годин. Ось чому наші пращури завжди спали в обідній час і ми по цей час відчуваємо в цьому потребу. Можливість людського організму висока, та на жаль, наша внутрішня енергія завчасно згорає. Причина тому - інший часовий пояс, збільшена доба на 10 годин, інша траєкторія руху планети, зменшена швидкість і кількість обертів навколо осі, стала інша маса тяжіння землі і, нарешті, негативний вплив Місяця. Для людства це лишиться гальмом досягнення довершеності, якщо не буде розв’язана проблема життя на планеті із подібним циклом руху, який існував на Землі 12 тисяч років назад, чи не пройдуть генетичні зміни в потребі сприйняття існуючого циклу руху.

В результаті катастрофи могли статися фантастичні наслідки. Поштовх астероїда на земну кору міг бути такої сили, що з протилежного, де знаходилась Атлантида боку, інерційно відірвався материк та вийшов за межі стратосфери в космос. Наглядний дослід я проробив з пузирем, наповненим водою .Від удару твердим тілом з одного боку, інша продовжує рух цього тіла з силою удару, намагаючись відірватись. Подібну катастрофу міг створити відомий Тунгусьтський метеорит, чи йому подібний астероїд. Можливо, з Атлантиди і утворився супутник Землі - Місяць. Відомо, що на Місяці деякий період вирували вулкани, потім він охолов. За 12 тисяч років на ньому від кометних атак пройшли значні ландшафтні змін, але останки цивілізації Атлантиди там могли лишитися. Дані про рівень тієї цивілізації зберегла Єгипетська митрополія Атлантиди, а потім цими даними скористався Платон.

По твердженню Платона, Атлантида знаходилась за проливом Гібралтар в Атлантичному океані і острів мав вигляд чотирикутника чи квадрата. Отже, місце розташування цього материка було дійсно з протилежного боку від того, куди спрямував поштовх Тунгусьтський метеорит.

Зниклий острів, як і океан отримав назву від імені старшого сина Посейдона - Атланта, який на острові довершив розбудову митрополії і здійснив переселення родин в провінції Європи( Україна, Італія, Греція), Африки (Єгипет), Малої Азії (Міжріччя) і інші місцевості.

"...Ввесь цей край, - пише Платон, - був дуже високим і мав круті обриви над морем. Вся рівнина, що лежала навколо міста була округлена горами, які тяглись до самого моря. Рівнина являла собою: в довжину три тисячі стадіїв, а від моря до середини - дві тисячі. Вся ця частина острова була повернута до південного вітру, а з півночі була закрита горами. Ці гори величні тим, що вони по кількості, красі й височині перевершували всі сучасні: там була велика кількість багатолюдних поселень, текли ріки, зеленіли луки і поля, стояли чисті озера. Все це забезпечувало харчування свійських і диких тварин. З величних і рідкісних лісів поставлялась вдосталь деревина для різної справи.

Переказами Єгиптян згадувалась місцевість Атлантиди, створена природою, але над її довершенням працювало багато царів на протязі багатьох поколінь. Острів являє собою продовгуватий чотирикутник, у великих частинах прямолінійний, а там де його форма була порушена, вирівнювали, проривши з усіх боків канал. Якщо говорити якою була глибина і ширина каналу, ніхто не повірить, що таке можливе для творіння людини. Неймовірно, що ця робота виконана людиною, але я зобов’язаний передати те, що свідчить переказ: канал був проритий на глибину плетр, шириною по всій довжині в один стадій, а довжина всього периметру - десять тисяч стадіїв. Канал витікав у море, приймаючи потоки рік і джерел, що стікали з гір і округляв рівнину. Вище по його течії були прориті прямі канали на відстань ста стадіїв один від одного, які проходили по рівнині і стікали в цей же окружний канал. Вони також з'єднувалися між собою і центром митрополії протоками. По ним переправляли з гір і лісів деревину та плоди. Урожай отримували два рази на рік. Взимку зрошення полів здійснювалося природно - дощами, а влітку від джерел. Від кожної ділянки рівнини призначався воїн-полководець. Розміри цих ділянок були десять на десять стадіїв, а всього нараховувалось шістдесят тисяч. Кількість простих ратників, яку набирали із жителів гір та лісів рівномірно поділялась між полководцями. Кожен з полководців поставляв шосту частину колісниці, так, щоби їх було десять тисяч. Крім того кожен з них поставляв війську двох верхових коней з двома вершками, двокінну упряж, воїна з малим щитом, погонича колісниці, двох гоплітів, двох лучників, відправника і три каміньнєкиди. Митрополія була обнесена трьома водяними кільцями і двома земляними валами шириною в три, дві і одну стадію відповідно центра материка."

Далі Платон повідомляє: "Коли бог Посейдон отримав в спадщину острів Атлантиду він покохав простолюдку на ім’я Клейто і зійшовся з нею. Вона народжувала п’ять раз по двоє близнят чоловічої статі. Посейдон створив острівок на пагорбі батьківського помістя Клейто, збудував місто, укріпив почергово від центру до початку Атлантиди трьома водяними кільцями і двома земельними валами. Він поділив всю рівнину між своїми синами на десять рівних частин. Сарший син Атлант першим отримав титул царя і місто Клейто, а його близнюк Гадир отримав окраїну острова. Другу двійку близнюків Посейдон назвав Амфереєм і Євемоном, третю двійку - Мнесеєм і Автохтоном, Четверту - Єласип і Мнестор і пяту - Азаес і Діареп. Їх влада поширювалась на всі континенти. Атлант створив найчисленніший рід, з якого почалася цивілізація: людська мова, писемність, живопис, музика, будівництво святилищ і споруд, приручення тварин, обряди поховання."

Ніяких міфічних фактів Платон в описі Атлантиди не наводить, а навпаки, вчений відкриває людству очі, як творилася на землі цивілізація. Це пряма протилежність казковому міфу про створення цивілізації через Адама і Єву, або ж еволюційного процесу перетворення мавпи в людину.

Не тільки Посейдон, а і його потомки вступали в шлюбні зв’язки вузи з простими смертними і мали вплив на Європу. Так, в місцевості Грімальді (Північна Італія), в гроті на глибині 8 метрів знайдений забороненим кроманьйонець ростом 194 см, а поруч жінка, віком біля 40 років і зростом 158 см та хлопчик 13-15 років і ростом 154 см. які поховані задовго до зникнення Атлантиди.Отже твердження про Атлантиду більше, ніж реальне. Атланти будували подібні укріплення в своїх митрополіях і за межами Атлантиди. Троянські чи так звані Зміїні вали під Києвом, являють собою абсолютну аналогію укріплень Атлантиди за винятком центру укріплення: в Атлантиді вали і водяні канали охоплювали тільки одичне місто - Клейто, а в Київській митрополії три міста ( в районі Ходосіївки, центр Київа і біля Вишгороду). Від цих міст-укріплень і пішла давня місцева назва - Троянське царство та Троянські вали. Територію нинішньої України древні атланти і їх нащадки - орці, пізніше арійці, використовували, як житницю. Наше місцеве населення ще до льодяникового періоду займались вирощуванням зернових. Населені пункти Трипільської культури на Україні будувалися орцями по аналогії міста Клейто, розставляючи будинки по колу. На території Полтавщини було збудоване таким чином найбільше на той час місто в світі - Галон. Археологічні розкопки і знахідки зернят в місцях поховань та святилищах, підтверджують, що населення на території України займалося вирощуванням зернових з того часу, від якого з’явились кроманьйонці на Землі. Понад 800 археологічних знахідок стверджують, що кроманьйонці жили також по берегах Дніпра, Десни, у східній частині України, а також у Криму.

Іншим незаперечними підтвердженнями того, що наша нація в своїх коріннях має відношення до космічних пришельців, являється офіційний опис Скуфії-України Геродотом і нанесення на карту Скуфії у вигляді квадрату, який відповідав рельєфу Атлантиди. Два квадрати і коло утворюють тамгу українського народу у вигляді Зірки. У ті допотопні часи Зірка була символом народження світу. По цей час ми не розлучаємось з нею, особливо на Різдвяні свята. Це символ тієї Зірки, з якої прибули піонери цивілізації на нашу планету.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка