Історія хвороби паспортна частинаСторінка1/3
Дата конвертації05.06.2021
Розмір0.61 Mb.
  1   2   3

ІСТОРІЯ ХВОРОБИ
Паспортна частина

П.І.Б: Соловей Михайло Миколайович

Вік: 38 років

Стать: чоловіча

Національність: українець

Освіта: середня спеціальна

Сімейний стан: одружений

Домашня адреса: м. Запоріжжя, вул. Перемоги буд. 87, кв. 35

Професія: електрик

Дата госпіталізації: 08.11.09

Дата виписки з клініки: 21.11.09

Кількість проведених в стаціонарі днів: 14


Скарги на інспіраторну задишку, яка виникає при звичайному фізичному навантаженні, серцебиття, неприємні відчуття і болі в ділянці серця, слабкість, стомлюваність.

Анамнез хвороби

Хворіє з грудня 1981 року, коли після перенесеної ангіни з'явилися болі в ділянці серця ниючого характеру, серцебиття, болі і припухлість колінних і гомілкостопних суглобів, загальна слабкість. Звернувся за медичною допомогою в дитячу поліклініку за місцем проживання. Виставлений діагноз: ревматизм, активна фаза, первинний ревмокардит, гострий перебіг, СН І ст., направлений на лікування в кардіологічне відділення 5-ої дитячої лікарні. Для лікування застосовували: пеніцилін протягом 12 днів, рібоксін внутрішньовенно, кокарбоксілазу внутрішньом'язово, індометацин, потім біцилін-3 в/м 600 тис. ОД один раз на тиждень. В стаціонарі лікувався протягом 1 місяця. Потім продовжив лікування в кардіо-ревматологічному санаторії протягом 1 місяця. Приймав сезонну профілактику 2 рази на рік до 16 років. Скарг не було.

Через 8 років, після переохолодження, з'явилися скарги на задишку при підвищеній фізичній напрузі, серцебиття, неприємні відчуття і кардіалгії в ділянці серця. Стан погіршувався поступово, раніше з'явилося серцебиття, потім приєдналася задишка. Звернувся за допомогою в поліклініку 6-ї лікарні, з діагнозом ревматизм, рецидивуючий кардит, СН І ст., був направлений на лікування в кардіологічне відділення 6-ї клінічної лікарні. Після проведення обстеження була діагностована мітральна вада серця. Для лікування застосовував: пеніцилін внутрішньом'язово, мілдронат внутрішньовенно, діклофенак, потім біцилін-3 в/м один раз на тиждень. Лікувався 3 тижня, виписаний з покращенням, скарг не було. Призначена профілактика загострень ревматизму: біцилін - 5 1,5 млн. ОД внутрішньом'язово один раз на місяць.

Останнє погіршення тиждень назад, після перенесеного ГРВЗ: з'явилися болі в ділянці серця ниючого характеру, серцебиття, задишка при звичайній фізичній напрузі. Звернувся за допомогою в поліклініку 6-ї лікарні, був направлений на лікування в кардіологічне відділення.Анамнез життя

Народився в 1971 році в місті Пологи, єдиною дитиною в сім'ї. У школу пішов в 7 років, в розумовому і фізичному розвитку від однолітків не відставав, після закінчення 8 класів середньої школи вчився в радіотехнікумі. Працює на заводі АвтоЗАЗ електриком.

Умови життя задовільні.

У дитинстві часто хворів на застудні захворювання, ангіни.

Сімейний стан: одружений з 1993 року, має сина.

Не палить, алкоголем не зловживає.

Сімейні захворювання (ожиріння, подагра, діабет) у батьків і найближчих родичів відсутні.

Спадковість: батьки здорові.

Алергічний анамнез: має алергію на новокаїн.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка