Історія хвороби : Доцяк Ольги МиколаївниСторінка1/10
Дата конвертації26.04.2021
Розмір130 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10


ІСТОРІЯ ХВОРОБИ :

Доцяк Ольги Миколаївним. львів


2008

Pars officialis.

  1. Прізвище, ім'я, по-батькові: Доцяк Ольга Миколаївна.

  2. Вік: 13,11,1958.

  3. Соціальний стан: середній.

  4. Професія: зоотехнік

  5. Освіта: середня спеціальна

  6. Місце роботи: птахоферма.

  7. Адреса: с.Вербівка Самбірського району

  8. Дата початку курації: __.__ 2002.

  9. Діагноз на початку і в кінці курації:

Фіброзно – кавернозний туберкульоз легень. МБТ ( - ). Хронічний обструктивний бронхіт в стадії загострення. Хронічне легеневе серце ІІ, СЛН, ІІ ХНК ІІ, ДН ІІІ ст.

10. Особи, що перебувають в контакті з хворою: чоловік Доцяк Ярослав Іванович, двоє дітей, внучка.

Querellae aegroti.

Хвора скаржиться на:

1. Легеневі скарги - незначний біль за грудиною, сильний, виснажливий, приступоподібний кашель з виділенням харкотиння з прожилками крові, а іноді кровохарканням, виникнення задишки при фізичному навантаженні.

2. Симптоми туберкульозної інтоксикації: загальна слабість, в'ялість, втрата апетиту, субфебрильна температура, підвищена пітливість, похудіння на 5 кг протягом 8 місяців.

3. З боку серцево-судинної системи; відчуття серцебиття, набряки на ногах.

4. Органи травлення: з боку органів травлення хворий скарг не пред'являє.

5. Сечостатева система: з боку органів сечостатевої системи скарг не пред'являє.

6. Органи руху: скарг не пред'являє.

7. Нервова система: порушення сну, втома підчас ходіння, головні болі.

Anamnesis morbi.

В лютому 1998 року пиеренесла важкий грип. Була рентгенологічно обстежена, виявлені інфільтративно-обструктивні зміни в лівій легені. Була госпіталізована в диспансер де знаходилася з 12,09,98 до 18,03,99року. Після консультації була переведена в відділення деструкції з діагнозом інфільтративний ТВ лівої легені з засівом в праву легеню. У червні 2000 року загострення, хвора лікувалася в стаціонарі з 2,06,2000 до 20,04,2001року після проведеного лікування хвора була виписана.

В січні 2002 року після перенесеного грипу стан здоров’я різко погіршився кашель почав посилюватися, харкотиння мало рожеве забарвлення з'явилась пітливість особливо вночі знизився апетит хвора відмітив, що він втратила у вазі. Одночасно приєдна­лась задишка при виконанні спочатку звичних, а потім незначних фізичних навантажень відчуття серцебиття, важкість при ходьбі, порушився сон.

Звернулася за медичною допомогою, на сьогоднішній день госпіталізована у відділення деструктивних форм.

Остання флюорографія органів грудної клітки перед встановленням діагнозу туберкульозу проводилась 3 тижні тому.
Anamnesis vitae.

Хвора народилася 13,11,1958р. в с. Полісся Тисменицького району Івано-Франківської області, в сім'ї робітників. На­вчання почала в семирічному віці. Після закінчення школи поступила до Рогатинського сільсько-господарського технікуму Соціальний стан батьків - задовільний. Була третьою дитиною в сім'ї. Від ровесників у фізичному та розумовому розвитку не відставала. З 1975 по 2000 рік працює на птахофермі зоотехніком. Одружена, чоловік Доцяк Ярослав Іванович, є двоє дітей і внучка. Режим харчування: харчу­ється регулярно, задовільно. На початку 1998 р. Помер батько від туберкульозу, з яким хвора багаторазово контактував.

Шкідливі звички заперечує З 1978року хворіє хронічим бронхітом з обструктивним компонентом. Контакт з бацилярним хворим заперечує. Хворобою Боткіна не хворіла, в 1998 році пренесла “на ногах” важкий грип. Алергічні прояви заперечує.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка